Strona 651 z 724
Pokaż wyniki od 6,501 do 6,510 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Ilusive Weronika w 36 tyg.miala 2690 dostała 10 pkt apgar i teraz z całej 3 maluchów jest najsilniejsza obecnie ma 4 lata rzadko choruje teraz jestem w 32 tyg. i mała ma 2100

2. dzieckozakupy.pl
    Ja tez będę miała dziewczynkę nasza Alicja ma prawie 2400 g i jestem w 34+4 dniu ciąży. A można wiedzuec na jakim poziomie miałaś alat i aspat oraz kwasy kiedy zdecydowali się wywołać poród?

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Oj nie pamiętam leżałam wtedy w szpitalu jak trafiłam w 34 tyg. to juz mnie nie wypuscili ale nogi swedziały mnie bardzo miałam czerwone stopy i dłonie az piekło dawali mi kroplówki i tabletki ktore pomagały bo czułam ulge nawet chciałam do domu na swieta wielkanocne bo wtedy tak przypadlo ale odpowiadali z cholestaza to juz Pani nie wypuscimy dopiero po porodzie. W sumie dziwię sie ze ciebie odrazu nie wysłał lekarz bo jakby nie było cholestaza zagraża dziecku bardzo. Za pierwszym razem kwasy w szpitalu juz mi badali ile tego bylo ro nie wiem

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Teraz lekarz mi kazal zbadac za 10 dni jak połykam troche tabletek ja od 17 tyg. Badam sobie alat i aspat i od tego czasu stosuje diete watrobowa choc teraz bardziej restrykcyjnie wartosci nie mialam mocno podwyższone ale lekarz twierdzi ze z dnia na dzień to sie zmienia

Lekarz od razu skierował mnie do szpitala w 32 tc ale kwasy wyszły Ok wiec mnie wypuścili z dieta do domu. Teraz po dwuchromian tugodnuach znowu jestem w szpitalu na badaniach, oby do piątku... wtedy powinny być wyniki z kwasów.. ja mogę już tu zostać, nie mam nic przeciwko byleby z dzieckiem było wszystko Ok.

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Magdalena, my też mała ucieczka z Poznania, do Rogoźna konkretnie
    Króliska, ale masz dużo tych kosmetyków! co do oliwki to raczej już się odchodzi od jej stosowania, poczytaj na blogu sroka o, fajnie pisze o kosmetykach dla dzieci

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Panna do Rogoźna to mam 4km i często jestem na zakupach albo w tesco albo w biedronce

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Panna to Ty chyba pierwsza w kolejce do porodu?
    Cajafuerte, ja mam ikejowski materaz piankowy ale to tez dlatego, ze dziecko bedzie z nami glownie sypialo
    Fotelik planujemy jednak maxi cosi ktorys bo wedle opinii internetowych beSafe jest strasznie maly i szybko dziecko z niego wyrasta :/
    A co do kosmetykow to tez duzo ich nie mamy. Do kapieli mam hipp, do dupki linomag, do pepka octenisept... nie wiem co jeszcze

No i bylam dzis na wizycie
    Moge rodzic sn!!!
    Posiew na gbsa zrobiony, szyjka w dobrej kondycji lekko sie skrocila od ostatniej wizyty ale i tak nie jest zle bo ma 2,2 cm. Felek troche zwolnil wagowo bo wazy 2500g i jest lekko ponizej normy ale leciutko. Przeplywy dokladnie sprawdzone wiec mam sie nie martwic bo dzieci rozwijaja sie skokowo
    No i rodze sn bo w sumie kazdy rodzaj porodu u mnie jest ryzykowny, ale znamy naszego wroga i wiemy jak z nim postapic w przypadku jakichkolwiek komplikacji
    Wiec niepotrzebnie narobilam paniki
    Jedyny minus, ze teraz nie znam dnia ani godziny..
    Nastepna wizyta za dwa tygodnie. Mam nadzieje, ze wtedy juz bede mogla odstawic ta luteine..

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

hmm dziewczynki cos czuje ze sporo bedzie jeszcze lipcoweczek sposrod nas ale szczerze to lepiej sie rozpakowac 2 tygodnie przed niz 2 tygodnie po bo potem jest straszny stres i w ogolefajnie fajnie dziewczynki jeszcze troche pociagniemy i bedziemy wszystkie miec juz to za soba

Member
    Urszulsien

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Mi się marzy termin na sierpień, najlepiej 1 U mnie w szpitalu robią planowane cesarki we wtorki i czwartki, więc albo miałabym cesarke gdzieś w ostatnim tygodniu lipca albo na początku sierpnia, więc ogólnie jeszcze trochę czasu mi zostało

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów