Strona 650 z 724
Pokaż wyniki od 6,491 do 6,500 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    U mnie to jest tak, że dostałam lek Proursan 3x 1 tabletka za 10 dni mam zrobić w Poznaniu na Polnej kwasy wynik będzie od ręki i wtedy zapadnie decyzja obecnie nie mam wielkich wartości choć stopy swędzą i lekko pieką. Mam też ostrą dietę tylko ryż indyk, kurczak, biały ser chudy, mleko najchudsze, jedzenie jak najbardziej papkowate bo to pomaga wątrobie trawić

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    A co do tej cholestazy, to miałyście jakieś objawy, że lekarz na badania kierował czy rutynowo?
    Byłam dzisiaj w auchanie, kupiłam trochę bodziaków z długim rękawem na rozmiar 62. Boję się kupować na 56, bo wydaje mi się, że będzie klocuś z niuni.
    I kupiłam wanienkę za 20 zł, a co!
    I wszystkie ciuszki, białe, żółte lub szare. Róż mnie odstrasza. Specjalnie wybieram wszystko na około, aby tylko nie róż... I pani na kasie się pomyliła coś i nie policzyła mi zestawu 3 body. Ale już popij wodą, nie wracam tam i chyba już rok nie zawitam w tym CH. Chociaż lubię robić zakupy w Auchanie.
    I tak patrzyłam na te wszystkie rzeczy dla dzidziusia to jeszcze dużo zakupów mnie czeka, ale siądę na allegro i pójdzie jakoś
    Łóżeczko stoi oparte o ściane i czeka na śrubki bo gdzieś zaginęły
    Teraz finisz łazienki, jutro mebelki w łazience. W przyszłym tygodniu meble do salonu i będzie ogarnięta chałupka w końcu.

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Magdalena, ja też niedaleko Obornik! skąd dokładnie jesteś?
    Ja lekarza mam z Poznania i tam też planuje rodzić

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    1) materac havea baby pianka lateks
    2) narazie przechodni, po urodzeniu kupujemy maxi cosi chyba
    3) głównie hipp: płyn do kąpieli, oliwka, krem na odparzenia, krem pielęgnacyjny do buzi, krem na wiatr, krem z filtrem. Do tego nivea s.o.s. , bepanthen baby extra i bepanthen sensiderm krem który można na brodawki stosować i do tego tez mam ziaje na brodawki, chusteczki velvet baby i tami

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Swedza was tez sutki?? Mnie tak naokolo swedzi, masakra....

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Wies Boguniewo tj 4km od Parkowa przenieśliśmy się tutaj z Poznania. Moj lekarz tez jest z Poznania ale przyjmuje też w Obornikach . Będę rodzić w Poznaniu bo juz tam rodziłam i wiem co i jak

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Mnie od 3 dni łapią skurcze, póki co nieregularne, ale towarzyszy temu ból i ucisk w kroczu. Ogólnie całe krocze mnie boli, pachwiny i biodra o wiele bardziej. Brzuch czuję, że mam niżej, nawet teściowa to zauważyła. Nie odstaje w przód tak jak wcześniej. Chodzę siku często, czyści mnie, waga mi spada. W nocy też mnie skurcze łapią. Nie są jakieś mocne, ale to nowość, wcześniej takich nie było.

Więc również mniemam, że nie dotrwam do wizyt ani terminu

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Ja chyba dzisiaj miałam skurcz. Byłam na zakupach i szybko szłam. I poczułam jak ciagnie mnie w dół i do tego bolały mnie pachwiny więc stawiam, że to to. Chyba za szybko było

Cytat Zamieszczone przez Magdalena73 Zobacz posta
    Witam mamy sierpniowe czytam was od początku z malymi przerwami, termin mam na 3 września więc udzielałam się na forum mam wrześniowych. Mieszkam niedaleko Obornik Wielkopolskich lekarza mam z Obornik. Teraz juz wiem, że będe mamą sierpniową bo mam chlostazę ciążową tak jak Ilusive choć to jej początek ale , że miałam ją w poprzedniej ciąży w 34 tyg to teraz wkroczyła w 32 tyg ciąży.
    Ilusive rozumiem twoje przerażenie mi w poprzedniej ciąży wywoływali poród w 36 tyg. włożyli balonik do pochwy napompowali i musiałam z nim chodzić kilka godzin jeszcze szyjkę posmarowali jakims przyspieszaczem. Balonik byl nie przyjemnym doznaniem wszystko od dolu bolalo ale mniej niz skurcze jak mialam 7 cm rozwarcia zabrali mnie na porodowy bo balonik wypadl po godzinie mialam mala na piersiach . Teraz jest gorzej bo mloda jesy jeszcze glowa do gory. Moj lekarz twierdzi ze z cholestaza to 36 tydz czas rozwiazywac ciaze bo kwasu zólciowe powoduja zaburzenia rytmu serca u dziecka w poprzedniej ciazy to od polozyli 34 tyg polozyli mnie do szpitala i codziennie 5 razy ktg
    Dzięki Magdalena za wiadomość! U mnie będzie na pewno cc bo mam kardiologiczne wskazanie. Wyniki z kwasów będą za 2-3 dni i wtedy będzie decyzja... boje sue jak cholera ci będzie do tego czasu... byłam właśnie u lekarza zapytać czy by już od razu nie włączyli ursopolu lub ursofalku, ale powiedział ze czekają na te kwasy... nie chcezeby Ala była wcześniakiem ale jeśli tak będzie lepiej to nie będę dyskutować.
    A można wiedzieć z jaka waga urodziłaś pietwsze dzidzi i czy wszystko z nim było Ok?

Cajafuerte, objawów żadnych nie miałam. Mój gin rutynowo kieruje na badania prób wątrobowych po 30 tc. Można je z powodzeniem zrobić przy zwykłej morfo, kosztują grosze bo jakieś 6-8 zł.
    Objawy pojawiły się dopiero teraz czyli swędzenie dłoni i stop. Do tego pobolewa mnie wątroba, śle to bycmoze dlatego ze Ala mnie jeszcze tam kopie...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów