Strona 647 z 724
Pokaż wyniki od 6,461 do 6,470 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Member Awatar sylwka123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez maminka3 Zobacz posta

A i poszłam od razu do laboratorium zrobić badania i wiecie, siedziała tam babka w zaawansowanej ciąży i co jakiś czas machała brzuchem!
    W osłupieniu chyba sie dłuższy czas na nią gapiłam, bo jeszcze nie widziałam takiej dziwnej, absurdalnej sytuacji...
    Pewnie dziecko jej szalało, to już w życiu płodowym nim buja, jak kiedyś niektóre nasze babki czy matki wózkiem machały na wszystkie strony.

A właśnie, czytałam jakiś czas temu nowe badania i przestrzegano przed natarczywym bujaniem, bo to powoduje u noworodków czy niemowlaków problemy z błędnikiem i to przez to zasypiają, a nie że tak lubią być mocno bujane.
    I bez badań takie coś chore mi sie zawsze wydawało, niestety nadal w tych czasach ludzie machają wózkami, fotelikami czy poduszkami jak potłuczeni, zamiast, jeśli już delikatnie kołysać tuląc, zresztą matka karmiąc czy nosząc na rękach naturalnie je wprawia w ruch, ale nie taki szalony i mechaniczny.
    heheh OMG! wybacz, ale się usmiałam z sytuacji. nie wiem do konca jak to sobie wyobrazić. Kolysała się i lekko podskakiwała czy wzieła brzuch w rece i nim trzesła?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Cytat Zamieszczone przez sylwka123 Zobacz posta
    heheh OMG! wybacz, ale się usmiałam z sytuacji. nie wiem do konca jak to sobie wyobrazić. Kolysała się i lekko podskakiwała czy wzieła brzuch w rece i nim trzesła?

Wzięła brzuch w ręce i energicznie nim potrząsała.
    Na upośledzoną mi nie wyglądała, ale kto to może wiedzieć, przecież na Polaka też się "nie wygląda"
    Czasem dziewczyny mają obiekcje, żeby brzucha nie głaskać, bo sie boją akcji skurczowej, ale ta kobieta rozwaliła system!
    Dla mnie ta sytuacja w oglądzie była tragikomiczna, szkoda mi tego dziecka... :/

Member
    Urszulsien

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Ja już po KTG, nie było tak strasznie, czas na fotelu szybko zleciał, bo byłam razem z partnerem. Serduszko ładnie biło, nawet zdarzyły mi się konkretne skurcze, powiem szczerze że nieźle bolało. My już prawie wszystko mamy kupione, pokój właśnie kończymy malować, szafa ma przyjść lada dzień, dzisiaj paczka z wanienką i kocykiem, właśnie też zamawiałam rzeczy na Allegro z flaminga24 także mam nadzieję, że będę zadowolona z zakupu.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Agnes ja nie wierze w to, ze ten lekarz nie zobaczyl na usg braku koczyn. Jestem pewna, ze widzial ale pewnie jest ultra pisowskim debilem, ktoremu sumienie nie pozwolilo powiedziec tej mamie o tym bo by przypadkiem chciala ciaze usuwac...:/
    Jestem pewna.
    Przeciez to doskonale widac... a jak mierzyl wage dziecka jak tam kosc udowa jest potrzebna? Nosz kurde...
    Sie zdenerwowalam.

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Ja tez sie zdenerwowalam bo ta kobieta mowila ze kilka lekarzy robilo usg i wszystko bylo ok. Po porodzie powiedzieli jej ze to tasmy owodniowe zadzialaly jak gilotyna ale nie bardzo rozumiem jak to mialo wygladac. Ale czlowiek jak takie cos obejrzy to sie tylko dodatkowo stresuje bo wkoncu tez chodze co 2-3tyg na usg i niby wszystko jest w porzadku a tu lampka sie zapala czy aby napewno? Hm. Chyba poki sie nie urodza i nie uslysze ze wszystko jest ok to podswiadomie bede myslala:-(.

Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Agnes ja nie wierze w to, ze ten lekarz nie zobaczyl na usg braku koczyn. Jestem pewna, ze widzial ale pewnie jest ultra pisowskim debilem, ktoremu sumienie nie pozwolilo powiedziec tej mamie o tym bo by przypadkiem chciala ciaze usuwac...:/
    Jestem pewna.
    Przeciez to doskonale widac... a jak mierzyl wage dziecka jak tam kosc udowa jest potrzebna? Nosz kurde...
    Sie zdenerwowalam.
    Mam podobne zdanie, my laicy widzimy paluszki a co dopiero nie zobaczyć rączek i nóżek. Bez przesady. Nie wierze, że podczas żadnego usg nikt z rodziców nie patrzył na monitor. Według mnie albo lekarz był z "sumieniem" albo rodzice mogli wiedzieć, nie chcieli usuwać a po porodzie woleli powiedzieć, że byli nieświadomi etc i dzięki temu sprawa zrobiła się głośna i dzięki temu mały ma teraz prostsze życie, bo ludzie na pewno pomagają.

Moze i macie racje bo rzeczywiscie zbieraja na protezy co 4lata dla dziecka to moze przy takiej historii ludzie chetniej wplacaja. No ale konczmy ten malo przyjemny temat. Jutro wizyta, poki co moja szyjka sie wogole nie skracala ciekawe jak bedzie jutro. Jak jeszcze 2tyg temu nie odczuwalam wogole ciazy tak teraz juz zaczynam powoli miec dosyc. Jak stoje to plecy bola i mi slabo, jak leze to mala mnie pod zebrami kopie i czuje sie jakby mnie ktos skatowal. O spaniu nie wspomne bo praktycznie nie spie. Eh narzekam jak stara baba!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Agnes91 Zobacz posta
    Moze i macie racje bo rzeczywiscie zbieraja na protezy co 4lata dla dziecka to moze przy takiej historii ludzie chetniej wplacaja. No ale konczmy ten malo przyjemny temat. Jutro wizyta, poki co moja szyjka sie wogole nie skracala ciekawe jak bedzie jutro. Jak jeszcze 2tyg temu nie odczuwalam wogole ciazy tak teraz juz zaczynam powoli miec dosyc. Jak stoje to plecy bola i mi slabo, jak leze to mala mnie pod zebrami kopie i czuje sie jakby mnie ktos skatowal. O spaniu nie wspomne bo praktycznie nie spie. Eh narzekam jak stara baba!
    Witaj w klubie

Member Awatar Zaazul
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Nie wiem czy ktos juz pisal bo nie bylam tu od srody a teraz nie mam za bardzo czasu sobie poczytać, ale w Lidlu za tydzien (w czwartek) ladne ciuszki bedą. Bluzy mi sie podobają, zamierzam kupić dwie Antosiowi.

Member Awatar Renata&Dominisia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Cytat Zamieszczone przez Golka1333 Zobacz posta
    Kiedy masz wizytę?ja miałam wczoraj mała wazy 2800 oczywiście głowa do góry lekarz mówił ze raczej cesarka bo już miejsca nie ma na obrót wiec wstępnie jesteśmy umówieni na 31lipiec po prostu nie wierze ze to już! Tak to wszystko przeleciało. W nocy tez mam problem ze spaniem i wstać nie umiem bo pęcherz tak boli jakbym z cały dzień nie sikała! A wstaje średnio co godzinę:/ na szczęście ja mam już wszystko gotowe. A co do sesji to my tez dzisiaj dopiero idziemy całkiem sobie o tym zapomniałam!
    Byłam wczoraj u lekarza, maleństwo dalej główką do góry, powiedział, że daje jej ostatnie 2 tygodnie i może akurat zechce współpracować i się ustawi jak trzeba. Mam się stawić za 2 tygodnie czyli 24.07. i jeśli będzie dalej w położeniu pośladkowym to już nie będziemy czekać na cud tylko umówimy cc.

Jeśli Ty masz na 31.07 to w 39 tc.. ,myślałam że wcześniej się umawia cc co by skurczy uniknąć, a tu tak na ostatnią chwilę widzę :-)

Moja Mycha waży dopiero 2300g więc musi jeszcze sporo przytyć w brzuszku :-)
    Wiem że miejsca ma pewnie mało, ale mam jednak cichą nadzieje, że zrobi mi jeszcze niespodziankę, fiknie w brzuszku na sam koniec i nie będą mnie ciąć.. :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów