Strona 645 z 723
Pokaż wyniki od 6,441 do 6,450 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Member Awatar sylwka123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez cajafuerte Zobacz posta
    Dziewczyny, jak poznajecie skurcze? Ja ich chyba nie mam. Chociaż zastanawiam się czy to dziecko głowką coś robi czy to własnie skurcz. Tak w dole brzucha, ale na pewno nie przypomina to ból miesiączkowych.
    Człowiek chce się zdrzemnąć, już przysypia a tu jechowi przyłażą. Psisko szczeka. Ja nie wiem oni tylko do nas na klatce przychodzą. Uwzięli się czy co?
    Mi spina brzuch i czuje ból na dole brzucha i czasem jakby promieniujacy do pleców. Chyba okolo 36 tygodnia to sie zaczeło. Ale widać nie każdy musi to czuc tak wczesnie, bo szwagierka mówiła, ze ona nie miała żadnych objawów. Skurcze zaczela czuc dopiero na dzien przed porodem ( urodziła w 41 tygodniu).

2. dzieckozakupy.pl
    Ja takie skurcze jak opisujesz to mam juz 3tyg a dopiero skonczylam 34tc:-/ jeszcze niech sie wstrzymaja ze 3tyg maluchy

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Moja niech czeka przynajmniej 6 jeszcze, muszę wszystko ogarnąć przed godziną zero. Ubranka, łóżeczko, kosmetyki fotelik ( bo ponoć bez niego nie wypuszczął nas ze szpitala).
    A co do skurczy to i ja czasami chyba mam coś. Tak mnie ciągnie w brzuchu, że nie mogę się wyprostować, ale zrzucałam to na rośnięcie brzucha

Oh jak mi sie ostatnio strasznie spi! Brzuch co chwile spiety i bolesny odwrotnie niz do tej pory bo wczesniej czesciej spinal sie w dzien. Podbrzusze to boli jakbym miala zaraz dostac mega obfitej miesiaczki. Moze to od luteiny? Tez tak macie?

Cytat Zamieszczone przez Agnes91 Zobacz posta
    Oh jak mi sie ostatnio strasznie spi! Brzuch co chwile spiety i bolesny odwrotnie niz do tej pory bo wczesniej czesciej spinal sie w dzien. Podbrzusze to boli jakbym miala zaraz dostac mega obfitej miesiaczki. Moze to od luteiny? Tez tak macie?
    Mi też często spina się brzuch, ale nie wydaje mi się, żeby to były skurcze. Chociaż mogę się mylić. Miałam dwa razy takie bóle jak na miesiączkę, ale przeszło. Często mam za to uczucie jakby mi ginekolog zapomniał wziernk wyciągnąć. Mam przykaz od lekarza, jeśli pojawią się skurcze mam jechać do szpitala na kroplówkę z magnezem. Ginekolog mówi, że na pewno poczuje, kiedy będą skurcze, bo trochę się martwię, że coś przegapię albo po prostu zignoruje.

Jeżeli chodzi o bóle to miałam je przed przyjmowaniem luteiny, między innymi przez bóle i skracającą się szyjkę je dostałam.

Panna widzę, że nie tylko ja mam taki poślizg z sesją brzuszkową, idziemy dopiero w czwartek, wzięłam pierwszy wolny termin, zbyt późno się obudziłam, ale pocieszam się, że nie wyglądam jak orka i od d** strony nie widać, że to ost prosta ciąży Noworodkową już zaklepałam, dwa miechy przed terminem zaczełam ogarniać temat, w sumie wyszło, że tez na ost chwilę

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja wczoraj przez caly dzien nie moglam wejsc na forum!
    Dopiero dzis z rana sie udalo to Was nadganiam..
    Kurcze ja to te. Od paru dni miewam rozne nocne bole... wydaje mi sie, ze to przez pecherz bo budze sie dopiero jak on juz jest na prawde pelny... i wtefy jak wstaje to boli...
    A Felek w nocy spi
    Jak sie klade to jeszcze go czuje, powierci sie trochce i potem juz nie jak wstaje na siku to jest cisza i czasem jak sie poloze do lozka to sie przekreci pare razy (tak jakbym go ta toaleta wybudzila ze snu) i potem dalej spi. Zaczyna szalec dopiero rano po sniadaniu
    Tez slyszalam o tej teorii ze spaniem i trzymam kciuki za to, zeby sie okazala prawdziwa

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mnie o 4 obudził pobolewajacy brzuch i miałam delikatne plamienie. Wszystko się póki co wyciszylo. W czwartek wizyta, zobaczymy jak sytuacja z szyjka i czy mała szykuje się na świat

Member
    Motka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    Wy dziewczyny juz pewnie po a a dopiero zaczelam szkołe rodzenia taki mały poslizg, ale powinnam na spokojnie skonczyc bo ja dopiero na koniec sierpnia mam trmin. Strasznie dzisiaj słaba jestem,aale mało co spałam o mega burze były w nocy a ja jak jestem sama w domu to sie troche boje
    Dzisiaj czekam na pierwsza paczke z gemini - juz sie nie moge doczekac!
    Trzeba sie coś chyba poruszac - bede robić ketchup z cukini bo juz na grządkach duża urosła

A ja ogladalam pytanie na sniadanie i byl tam chlopczyk urodzony w 2014r ktory urodzil sie bez raczek i nozek a na usg nikt tego nie zauwazyl! Az trudno uwierzyc ze w tak zaawansowanym wykonywaniu usg jak mamy mozna przeoczyc cos takiego. Az ciezko mi pomyslec co musiala czuc matka tego chlopca gdy polozyli jej malenstwo na piersi.:-(

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów