Strona 644 z 724
Pokaż wyniki od 6,431 do 6,440 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Mnie również włącza sie ten komunikat, ale wolę nie ryzykować jakimś wirusem.
    Powoli i mnie zaczyna ogarniać panika. Zwłaszcza wieczorem jak leżę w łóżku i mam czas o tym wszystkim pomyśleć. Przecież to aby dotkąć, już za 3 tygodnie może być nas więcej. a my mamy tylko chusteczki nawilżane i wózek
    Nie mam sił dzisiaj. Byliśmy na zakupach w centrum handlowym i umieram. Nie miałam siły wejść po schodach. To chyab gorąco mi doskwiera. Leżymy z psem w chałupie i się chłodzimy.
    Dzisiaj się przeraziłam, bo czułam czkawkę w górze brzucha w dole nic. Ale teraz mam wrażenie, że pcha kulasy w żebra tak, że tchu nie mogę złapać.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Sylwka pytałaś lekarza albo położnej o te herbatki z liści malin? Sprawdzony sposob?

hmm ciekawa jestem ktora pierwsza z nas sie rozpakujeja obstawiam panna-nienormalna albo Anulka a Wy jak obstawiacie?

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Niunia, weź mnie nie stresuj tym obstawianiem po moich snach że odchodzą mi wody i nasz mega drogi materac który kocham jest do wywalenia, mam mega stresa z tego wszystkiego wczoraj pod moim tyłkiem mąż zainstalował podkład
    Dziś byłam u badania krwi, za 4 podejściem się udało... tylko dlatego że poszłam do innego labu, bo w moim była za duża kolejka, a że oba blisko siebie to już mi nie chciało się wpychać poza kolejkę dodając do tego duchotę dzisiejsza to ledwo żyję....
    Tak więc, Niunia, mogę być pierwsza, ale po weekendzie, bo w czwartek wizyta u gina, a w piątek sesja brzuszkowa (przełożona już dwa razy, więc oby się udało)

Miłego dnia!

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Mnie tez wkurza to uwierzytelnianie:-/ ale za kazdym razem wciskam anuluj...

Ja juz mam 37tydz, wszystko gotowe + puchnace stopy....

Member Awatar sylwka123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez tusziba Zobacz posta
    Sylwka pytałaś lekarza albo położnej o te herbatki z liści malin? Sprawdzony sposob?
    kolezance polozna poleciła pić po 36 tyg ciazy. Szukałam o tym wiadomosci w necie, ale nie ma zbyt wielu badań, które by potwierdzały jakikolwiek wplyw tych lisci na przebieg porodu. http://party.pl/porady/zdrowie/odchu...alin-90730-r1/
    Znalazłam je dopiero w 3 aptece i kosztowały 3,80,- pewnie wypiłabym ze 2 razy i odtawiła, bo srednio mi smakuja, ale jak zorientowłam sie, ze po niej nie mam zgagi to uznalam, ze bede pić
    Straszna duchota dziś ;/

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    To ja obstawiam siebie i Anulke:-D:-D:-D przedwczoraj zaliczylam takiego skurcza ze myslalam ze sie obale w lazience....caly dol az do pachwiny, masakra jak to ma tak wygladac!! I brzuch boli w dole od wczoraj, chodzi sie ciezko, rano dlonie spuchniete i takie stwardniete, ze musze rozruszac bo zgiac palcow nie idzie...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Faktycznie to raczej błąd na forum.

Co do zgagi to kobitki polecają syrop gaviscon, podobno rewelacja. ja na diecie wątrobowej nie mam zgagi no bo po czym? po czerstwym chlebie i gotowanym miesie? Poza tym polecam nie kłaść się od razu po posiłku, a jak już to na lewym boku.

Dziewczyny proszę mnie nie stresować może któraś wcześniej nas zaskoczy ale patrząc na te skurcze i inne objawy to chyba nie dotrwam do terminu. Dziś też brzuch mnie pobolewa . I ja tylko sprawdzam czy wody nie odchodzą jeszcze troszkę i wszystkie będziemy tulić nasze maleństwa

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, jak poznajecie skurcze? Ja ich chyba nie mam. Chociaż zastanawiam się czy to dziecko głowką coś robi czy to własnie skurcz. Tak w dole brzucha, ale na pewno nie przypomina to ból miesiączkowych.
    Człowiek chce się zdrzemnąć, już przysypia a tu jechowi przyłażą. Psisko szczeka. Ja nie wiem oni tylko do nas na klatce przychodzą. Uwzięli się czy co?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów