Strona 643 z 724
Pokaż wyniki od 6,421 do 6,430 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Member Awatar sylwka123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Agnes91 Zobacz posta
    Dziewczyny a slyszalyscie moze o tym ze jak aktywnosc dziecka w brzuchu uaktywnia sie w nocy to pierwsze miesiace po porodzie tez bedzie raczej w dzien spalo a w nocy nie? Bo powiem Wam ze ja jak sie klade to kolo 23 maluchy wariuja i tak samo cala noc plus rano. Uspokajaja sie gdzies 2h po sniadaniu i w dzien ich aktywnosc jest mniej odczuwalna.
    Wczoraj byłam na chrzcinach i szwagierka mówiła,ze zauwazyla, ze mała chodzi spać i budzi się mniej więcej jak ona w ciązy. Czyli koło 21-22 spanie, a po 6 ranoi pobudka (bo tak wstawała do pracy). W międzyczasie budzą się tylko na karmienie i przewijanie. Ale pierwsze tygodnie nie były kolorowe i trochę trwało zanim się dotarły
    Wczoraj miałam dziwna sytuacje. Wieczorem po imprezie poszlismy jeszcze z mezem na lody i jak wracalismy do auta to poczułam, ze zmokły mi majtki. Wybaczcie, ale w pospiechu wsadziłam reke pod sukienke i zauwazylam, ze troche wody polecialo na uda. Najpierw myslałam, ze zaczynaja mi odchodzic wody plodowe, ale spokojnie doszłam do auta. W bieliznie mialam tylko odrobine sluzu, takiego zwyczajnego, natomiast całe majtki mokre. Dalej nic sie nie działo. Wieczorem może ze 2 lekkie skurcze, takie mam prawie co dzien ostatnio no i to nieprzyjemne kłucie na dole. Noc przespałam jak zabita i nic sie nie działo. Zastanawia mnie tylko ta woda. Gdzies czytałam o saczących się wodach płodowych, ale jak do tej pory zdarzyło mi sie to tylko wczoraj. Czy któras z Was dziewczyny tak miała??

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez sylwka123 Zobacz posta
    Wczoraj byłam na chrzcinach i szwagierka mówiła,ze zauwazyla, ze mała chodzi spać i budzi się mniej więcej jak ona w ciązy. Czyli koło 21-22 spanie, a po 6 ranoi pobudka (bo tak wstawała do pracy). W międzyczasie budzą się tylko na karmienie i przewijanie. Ale pierwsze tygodnie nie były kolorowe i trochę trwało zanim się dotarły
    Wczoraj miałam dziwna sytuacje. Wieczorem po imprezie poszlismy jeszcze z mezem na lody i jak wracalismy do auta to poczułam, ze zmokły mi majtki. Wybaczcie, ale w pospiechu wsadziłam reke pod sukienke i zauwazylam, ze troche wody polecialo na uda. Najpierw myslałam, ze zaczynaja mi odchodzic wody plodowe, ale spokojnie doszłam do auta. W bieliznie mialam tylko odrobine sluzu, takiego zwyczajnego, natomiast całe majtki mokre. Dalej nic sie nie działo. Wieczorem może ze 2 lekkie skurcze, takie mam prawie co dzien ostatnio no i to nieprzyjemne kłucie na dole. Noc przespałam jak zabita i nic sie nie działo. Zastanawia mnie tylko ta woda. Gdzies czytałam o saczących się wodach płodowych, ale jak do tej pory zdarzyło mi sie to tylko wczoraj. Czy któras z Was dziewczyny tak miała??
    Sylwka123 ja przez ostatni czas mam mokrzej w majtkach i ostatnio wlasnie tydzien temu pytalam czy to nie przypadkiem wody plodowe ale po usg i zbadaniu powiedzial ze to nie sa wody wiec mu ufam.zwlaszcza po wizycie w toalecie mam pozniej mokro

Member Awatar Renata&Dominisia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Cytat Zamieszczone przez Golka1333 Zobacz posta
    Dziewczyny ja już tez chciałabym mieć tego dzidziusia cała ciąża super a teraz nawet wstać z sofy mi ciężko nie mówiąc już o nocy! Na szczęście mam wszystko gotowe... jutro wizyta zobaczymy co lekarz powie ale brzuch mam mega nisko... a mała cały czas głowa w gorze:/
    Golka1333 my widzę do samego końca na tym samym wózku jedziemy :-) Termin mam identyczny do Twojego,również mam dziś wizytę i również wyczuwam główkę w górze, ciekawe co lekarz powie ciekawego ;-)

A propos aktywności maluchów, z tego co mi wiadomo, no naturalne, że dziecko staje się aktywne gdy my odpoczywamy. Jak się ruszamy, coś robimy etc to dziecko jest kołysane i najczEściej śpi, a gdy my idziemy spać albo popachniec i poleżeć to kończy się kołysanie i wtedy zaczyna się aktywność dziecka.

Czy Wy tez dzisiaj macie problem z dostępem do forum? na komórce lipa, bład wyświetlania non stop, a na komputerze żądanie uwierzytelnienie i mimo dobrze wpisywanego hasła okienko cały czas wyskakuje...

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Ja na telefonie mam ok, ale już ostatnio na forum na kompie z każdym nowym oknem wyskakiwał mi komunikat o wpisaniu hasła, które będzie użyte na innej stronie. Taki zonk. Zamykam okno bez wpisywania i nic się nie dzieje. Jedynie było to uciążliwe.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Member Awatar Renata&Dominisia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Również przy każdej podstronie pojawia mi się okienko z loginem i hasłem do wpisania, chyba jakiś błąd na stronie.. A myślałam że to tylko u mnie coś nie gra ;-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    I U mnie na kompie też komunikat...na komórce hula elegancko ja dziś sie okropnie czuje...chyba ta pogoda...i zgaga mnie męczy jeszcze :/ a Mały się na dodatek mało dziś rusza...ech

Oj widac ze jestesmy na koncowce bo lista dolegliwosci sie zwieksza. Ja tez ostatnio jak podczas spania probuje sie przekrecic to mi ciezko a czasem lapie mnie taki bol w kregoslupie ze w ogole nie moge sie ruszac. Dzis bylam na wizycie (skonczony 34 tc) i sie przerazilam bo lekarz powiedzial ze "powinnam wytrzymac trzy tygodnie" bo skrocila mi sie szyjka macicy i wiecie co? Dopiero teraz strach mnie oblecial jak uswiadomilam sobie ze to naprawde blisko. Jakos tak ciagle myslalam o tym jako ze kiedys tam urodze. A tu takie rzeczy. Macie takie napady strachu jak sobie uswiadamiacie jak malo czasu zostalo? Czy tylko ja tak mam bo pierwsze dziecko? :-)

Member Awatar sylwka123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez tusziba Zobacz posta
    I U mnie na kompie też komunikat...na komórce hula elegancko ja dziś sie okropnie czuje...chyba ta pogoda...i zgaga mnie męczy jeszcze :/ a Mały się na dodatek mało dziś rusza...ech
    mnie meczyly wieczorne i nocne zgagi. Od tygodnia mniej wiecej pije wieczorem herbatke z lisci malin, bo ponoc ma wlasciwosci wzmacniajace na miesnie macicy. mi przede wszystkim pomogły na zgage. Odkąd ja pije zgagi nie mam. A wczoraj dla przykładu zapomniałam o herbatce i w nocy obudziałam się z paleniem w przełyku. Wiec cos w tym musi być

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów