Strona 642 z 724
Pokaż wyniki od 6,411 do 6,420 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez KRÓLIŚKA Zobacz posta
    Dziewczyny, bierzecie lewatywe przed porodem? Bo mnie to przeraza jakos.....
    Przy tamtych porodach jej nie miałam, nikt mi jej nie proponował, ani nie było żadnej niespodzianki ale i tak u mnie jednym z objawów jest oooostreee oczyszczanie organizmu także, jeśli tym razem też tak będzie to nie chcę lewatywy.

Cytat Zamieszczone przez tusziba Zobacz posta
    Dziś w nocy masakra była.....sikanie co godzinę...a jak spałam dłużej niż pół godziny na jednym boku to biodro tak strasznie bolało....a przewrócić się trudno....zmeczylam sie dzisiejszym spaniem...ech
    U mnie tak wygląda od dłuższego czasu każda noc bez wyjątku, jedynie bez sikania. Pod tym względem to całą ciążę mam spokój. Nie wstaję w nocy w ogóle. No ale jak zmieniam pozycję na łożku to tym stękaniem i obracaniem aż budzę męża.

Ja z jednej strony wiem, że to już niedługo, tym bardziej, że znowu wróciły bolesne skurcze, ale z drugiej strony i tak wydaje mi się, że te dni jakoś powoli mijają i ten miesiąc będzie bardzo długi

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Ale pampersy to są oryginalne np.rozm.2 - 144szt - 49.99 to chyba dobra cena no nie?

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    O tak!
    Dzieki za cynk w takim razie

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Dziewczyny ja już tez chciałabym mieć tego dzidziusia cała ciąża super a teraz nawet wstać z sofy mi ciężko nie mówiąc już o nocy! Na szczęście mam wszystko gotowe... jutro wizyta zobaczymy co lekarz powie ale brzuch mam mega nisko... a mała cały czas głowa w gorze:/

Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Jeszcze jak wrocilam to opowiadam to mezowi a jego pierwsze pytanie to czy samochod caly...:/
    Też jakiś czas temu przejechałam kota, ale nie zwlekł się już z drogi zatrzymałam się, popatrzyłam i przestał się ruszać. Mój mąż twardy zawodnik, bo zawodowy kierowca, raz o mało nie wylądował w rowie jak omijaj kota, już nie omija- na moje jęki i przeżywanie, powiedział, że jak chce to może mi dać łopatę.....

Trochę to przeżyłam, ale w końcu to nie ja wjechałam na niego jak szedł po chodniku tylko on mi wleciał pod koła, nie moja wina, że nikt nie nauczył go się rozglądać i nie wbiegać na drogę..... trochę to głupie, ale jak sobie tak przetłumaczyłam to zrobiło mi się lepiej.

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Burzujka nie ma za co

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Lolcia85 Zobacz posta
    Też jakiś czas temu przejechałam kota, ale nie zwlekł się już z drogi zatrzymałam się, popatrzyłam i przestał się ruszać. Mój mąż twardy zawodnik, bo zawodowy kierowca, raz o mało nie wylądował w rowie jak omijaj kota, już nie omija- na moje jęki i przeżywanie, powiedział, że jak chce to może mi dać łopatę.....

Trochę to przeżyłam, ale w końcu to nie ja wjechałam na niego jak szedł po chodniku tylko on mi wleciał pod koła, nie moja wina, że nikt nie nauczył go się rozglądać i nie wbiegać na drogę..... trochę to głupie, ale jak sobie tak przetłumaczyłam to zrobiło mi się lepiej.
    Lolcia ale to jest takie przykre...! Nie wiem, moze to ciaza, ale przezyc tego nie moge... staram sie o tym nie myslec ale jak sobie przypomne to na placz mi sie zbiera.
    Z drugiej strony koty gina i ginac beda pod kolami samochodow i to niczyja wina...

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Lolcia ale to jest takie przykre...! Nie wiem, moze to ciaza, ale przezyc tego nie moge... staram sie o tym nie myslec ale jak sobie przypomne to na placz mi sie zbiera.
    Z drugiej strony koty gina i ginac beda pod kolami samochodow i to niczyja wina...
    Rozumie Cię doskonale, bo ja to chyba bardziej przeżywam cierpienie naszych braci mniejszych jak ludzi, ale nie ma się co nakręcać, to po prostu była selekcja naturalna, żadna z nas nie zrobiła nic celowo, nie męczyła z premedytacją zwierzątka, to wina kota i tyle. Ja to wogóle sobie zawsze wszsytko tak wytłumaczę, że robi mi się lżej na sumieniu, aż mąż się śmieje, że nawet jakby go zabiła to też bym sobie to wytłumaczyła i nie byłoby wyrzutów sumienia :P

Dziewczyny a slyszalyscie moze o tym ze jak aktywnosc dziecka w brzuchu uaktywnia sie w nocy to pierwsze miesiace po porodzie tez bedzie raczej w dzien spalo a w nocy nie? Bo powiem Wam ze ja jak sie klade to kolo 23 maluchy wariuja i tak samo cala noc plus rano. Uspokajaja sie gdzies 2h po sniadaniu i w dzien ich aktywnosc jest mniej odczuwalna.

Agnes91 nie powiem Ci teraz dokladnie ale gdzies mi sie to obilo o uszy gdzies o tym czytalam ze tak wlasnie jest.u mnie na odwrot jak tylko poloze sie do lozka to cisza i spokoj calutka noc a tylko wstane rano i w dzien ciagle czuje jak sie wierci zwlaszcza po sniadaniu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów