Strona 640 z 724
Pokaż wyniki od 6,391 do 6,400 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Dziewczyny, bierzecie lewatywe przed porodem? Bo mnie to przeraza jakos.....

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Może właśnie nie dociera to do mnie żebym się nie denerwowała...ja tak już mam,że wolę o pewnych rzeczach nie myśleć żeby się nie stresować... ja nie mam bóli ale brzuch sie stawia...

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Jak bede rodzic sn to na pewno po lewatywie.. lewatywa to nic strasznego a przynajmniej nie bede myslala o tym, ze mi kupa poleci... przepraszam za bezposredniosc
    Zazdroszcze dziewczyny, ze wy juz...! Dzis siedzielismy z tesciami i tak do wszystkich nas zaczelo docierac, ze juz raczej na pewno za miesiac od dzis bedzie z nami Felek...! Chybaze przenosze..

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Member Awatar sylwka123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez KRÓLIŚKA Zobacz posta
    Ja od 3dni mam skurcze. Albo te ktore spinaja caly brzuch albo te krzyzowe...dziwne uczucie w tych plecach, takie pulsowanie
    Tez czuje takie pulsowanie i zastanawialam sie co to jest. Najbolesniej odczuwam jednak to klucie w kroczu. Nie jest czeste ale jak mnie zlapie to kilka razy pod rzad.
    Wiem ze nie ma reguly, ale moja mama urodzila cala nasza czworke przed terminem. Mnie to nawet 3 tyg wcześniej, ale ja jestem druga z kolei. Starszego brata na kilka dni przed terminem. Mam nadzieje, ze pojde w jej slady, bo bardzo nie chce przenosic.

Member Awatar sylwka123
    O mnie
    Ja tez jestem na tak jesli chodzi o lewatywe.. Tym bardziej ze chce rodzic z mezem. Wolałabym uniknac przykrej niespodzianki

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Data
    6 sierpień 2017
    No z jednej strony jak mam sie posrac przy wszystkich...:-D

A zamierzacie spac na podkladzie w razie czego? Bo juz blisko terminu i nie wiem kiedy go dac na lozko i czy wogole dawac?....a nie chcialabym zalac nowego materaca:-D

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Data
    6 sierpień 2017
    A to klucie to jest okropne!!!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Ja się wcale nie uważam za gorszą, że będę mieć cc zwłaszcza jak się za bardzo nie ma możliwości wyboru ze względów medycznych to tym bardziej nie ma co sobie wyrzucać Bóg wie czego ja tam chcę tylko żeby zdrowa przyszła na świat
    Wczoraj pisałam z kumpela to mówi że cc miała o 8 rano, a o 17 już wstała do swojej małej, w domu dwa dni tylko morfinę wzięła, a po tygodniu od cc już nic nie pamiętała

Co do bliźniaków u mojej mamy rodzi się ich dużo więcej niż kiedyś, zawsze robią cc wtedy. Także chyba wolą dmuchać na zimne.
    Moja przyjaciółka która poleciła mi gina do którego teraz chodzę też ma mieć bliźniaki w październiku i też cc.

My dziś byliśmy kupić łóżeczko, materac, stelaż do wanienki. Łóżeczko całkiem inne niż chcieliśmy wcześniej, jednak co się ateizmu widzi na żywo to na żywo. Potem nas pokusiło do ikei, nie pytajcie co tam się działo w porze około obiadowej, tyle ludzi że masakra! Ale przymierzam fotel uszak i mam od męża powiedziane że dostanę po porodzie jak będę karmić hehe

Member Awatar sylwka123
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez KRÓLIŚKA Zobacz posta
    No z jednej strony jak mam sie posrac przy wszystkich...:-D

A zamierzacie spac na podkladzie w razie czego? Bo juz blisko terminu i nie wiem kiedy go dac na lozko i czy wogole dawac?....a nie chcialabym zalac nowego materaca:-D
    No właśnie przecież i tak sie moze zdarzyc.. Chyba rozloze pod przescieradlem cienka ceratke w takim razie. Ale poczekam z tym jeszcze tydzien.

Dziewczyny jak tak Was czytam to mam wrażenie, że mamy terminy na inne miesiące kompletnie nie mam poczucia, że to niebawem. Wydaje mi się, że do porodu malutkiej jeszcze daleko. Może dlatego, że ja dopiero 33tc, a dokładnie 33,4tc. Dopiero powoli zaczynam ogarniać wyprawkę jestem na etapie prania i prasowania ciuszkow i oczekiwania na koniec remontu naszego mieszkanka.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów