Strona 638 z 724
Pokaż wyniki od 6,371 do 6,380 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Agnes Ty masz jeszcze gorzej! Nosisz w sobie dwie istotki... takze Ty tymbardziej masz prawo tak sie czuc.. bedziesz miala cc?
    Urszulsien, mam tak samo... czy bede miala cc dowiem sie w srode ale juz czuje zal, czuje sie gorsza, ze ja - wielka zwolenniczka sn, bede musiala rodzic przez cc... mialam swoje konkretne wyobrazenie o swoim porodzie a co za tym idzie o samym poczatku mojego macierzynstwa i juz od poczatku moje wyobrazenia moga miec sie calkowicie nijak do tego co bedzie...
    Wczoraj kolezanka (ktora tez jest w ciazy, ale juz z drugim dzieckiem) powiedziala: przyzwyczaj sie! Tak jest z kazdym aspektem macierzystwa.
    Przerazajace to.

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Maminka z ta laktacja po cc wlasnie nie jest tak latwo...
    Przy sn to jest sama natura, w trakcie porodu wydzielaja sie hormony, ktore naturalnie pobudzaja laktacje (oczywiscie czasem natura szwankuje i nie ejst to tskie latwe). Natomiast przy cc, przerwanie ciazy jest dla organizmu szokiem i sporym wyzwaniem. Do tego organizm jest pelny chemii, ktora wporwadza sie do organizmu w trakcie i po operacji, przez co jest duze prawdopodobienstwo problemow z laktacja.
    Oczywiscie jak to w zyciu bywa, bywa roznie
    Ale jednak prawdopobienstwo problemow jest wieksze.
    Do tego dochodzenie do siebie... blizna...
    wszystko nie tak ;(

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    burzujka, no właśnie, jak piszesz, różnie to bywa z porodem sn i cc, nic tu nie jest regułą - ani laktacja ani ból - każdy inaczej sie o porodach swoich wypowie. Problemy zawsze mogą być, ale nie muszą Lepiej myśleć pozytywnie albo płynąć z wiatrem, a nawet jeśli nie uda się pogodzić wyobrażeń z rzeczywistością, to trudno, tak bywa, żadna z nas przez to gorszą matką nie będzie, absolutnie

Też miałam swoje wyobrażenia odnośnie porodu, zwłaszcza pierwszego i wszystko poszło inaczej, na opak. Ale nie miało to większego znaczenia w zderzeniu z powitaniem dziecka na świecie. Były łzy, radość, ulga, a nie rozczarowanie, ze sie czegoś nie udało, np. mąż nie zdążył dojechać. Bywa choć żal.
    Tobie też życzę, żebyś później myślała o porodzie z miłym sentymentem, jaki by on nie był

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Mi wciąż nie jest aż tak ciężko. Jedynie w nocy jak przewracam się z boku na bok jest mi źle i dostaję zasapaki. I to wchodzenie na 3 pietro kilka razy dziennie, ale mówię sobie, że spalam cukier i tak lepiej dla dzidzi. My już po remoncie, zostało sprzątanie, coś pomagam, ale też juz nie jest to to co kiedyś. Jakby brzuszek się spina i musze odpoczywać i biedny mąż leci sam ze wszystkim. Wczoraj doznałam wielkiego szoku bo przyszła teściowa i umyła nam okno. U siebie nie myła z rok a tu proszę. Ale pewnie ma w tym niecny cel Widziałam, że to dla niej katorga była. A najlepszy jej tekst który wczoraj powiedział mi mąż. Że ona by nam coś doradziła z mieszkaniem, ale my i tak jej nie słuchamy Jak oni chcieli nam łóżko ustawić całkiem odwrotnie niż chciałam. Aż krzyknęłam. No bo jak wg nich można spać głową do okna. Bo kaloryfer będzie grzał. Ja mówie, żę i tak nie używamy kaloryfera. "dziecko będzie to będziecie grzać" Tak i przegrzewać siebie i dziecko. Tak samo jak usunęłiśmy kaloryfer z łazienki. Też panika, bo dziecko będzie będzie mu zimno. Najlepiej schować w inkubator zamknąć od świata i przegrzewać. Już to widzę, jak będzie kazała mi dziecko ubierac w dziesięć warstw i czapki. Ale uż wtedy nie będę tak miło odpowiadać. Teraz się hamuję. Gdybym powiedziała jej tak jak mojej mamie to byłby foch na wieki. Mojej mamie powiedziałam jak próbowała wybierac imię, że ona tu nie ma nic do gadania. I że jak będę potrzebowała rady to przyjdę i zapytam.
    A w przyszłym tygodniu powolne przygotowania do przybycia nowej istotki. To w końcu może się zdarzyć już za 4 tygodnie, ale sądzę, że przeciągnę się na koniec sierpnia. Oby tylko nie na wrzesień

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Widzę że u was przygotowywania pełna para. Nie stresujcie się porodem. U mnie miał być na sali mąż cały czas, a akcja była taka spidowa że ledwo zdążyliśmy do szpitala, więc męża wypuścili na porodowke tylko do przecięcia pepowiny, oraz dodatkowo kangurowal po mnie. Było to po 5 min od wejścia mojego na porodowke. Także wyobrażam sobie szybki poród i taki faktycznie miałam życzę wam równie takich ekspresow.

Burzujka tak bede miala cc z uwagi ba ulozenie miednicowe i poprzeczne dziewczynek. Takze jestem spokojniejsza bo balabym sie sn przy dwojce ze dojdzie do komplikacji. Troche dluzej bede do siebie dochodzic ale trudno

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Ja od 3dni mam skurcze. Albo te ktore spinaja caly brzuch albo te krzyzowe...dziwne uczucie w tych plecach, takie pulsowanie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja już po wizycie. Mała rośnie, niestety się nie obróciła i czeka mnie cc. Za 2 tyg dostanę skierowanie i od razu pojadę się umówić. Brzuszek wyszedł nam mniejszy od główki, ale prawdopodobnie jest to spowodowane ulożeniem dziecka. Oby... Bo zaczęłam się już martwić.
    Też byłam nastawiona na poród sn, ale jak mus to mus...

Kroliska mam to samo. I jeszcze czuje w tym czasie jakiś ucisk jakby w głowie. Dodatkowo malutka spokojniejsza i też już się martwię. A dodatkowo to jakby coraz częściej biegunkę mam, a wcześniej non stop zaparcia. Co do porodu SN to boję się bardzo. Przy cesarce nie czuć chociaż tego potwornego bólu. Oby ten moj poród był lepszy niż z synkiem. Wy odważne a ja panikara...

O mnie
    Anulka przy cc okropny bol czujesz potem i to dluzej... wiec to nie argument

Agnes, w Twojej sytuacjinawet jakby dzieci byly dobrze ulozone to chyba niebezpiecznie byloby rodzic blizniaki prawda? A masz juz termin?
    Duzo u nas tych cesarek..:/
    Maminka, swieta racja. Zycie nie zawsze uklada sie tak jakbysmy tego chcieli, mnie jest po prostu jakos tak trudno psychiczneie. Ale z drugiej strony to zawsze lepiej wiedziec wczesniej i miec zaplanowana cesarke niz taka niezaplanowana..

Strasznie ciezko sie mi dzis oddycha...:/

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów