Strona 635 z 724
Pokaż wyniki od 6,341 do 6,350 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    A który masz tydzień?

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Urszulsien

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    36

Cytat Zamieszczone przez Anulka... Zobacz posta
    Ja za was też trzymam kciuki. Oby obylo się bez szpitala daj znać jak po wizycie ja dopiero wizytę mam 14.07
    piękne wozeczki Ja mam używany ale w bardzo dobrym stanie
    Golka myślę że jest jeszcze mała szansa że dzidzia się obróci. Ale trzeba myśleć pozytywnie
    Ja mam ostatnio dużo skurczy takich co zaczynają się od kręgosłupa i przechodzą na brzuch. Poza tym jak sikam to mam wszytko tam naciagniete. Widocznie dzidzia główka napiera.
    Ja już po wizycie. Ala przybrała do 2265g. Do szpitala jednak muszę się zgłosić na ponowna kontrole 11.07. Także będę spokojna jak znowu zbadają mi kwasy.

Anulka skoro wizyta dopiero 14 to możesz powtórzyć jeszcze badania. Jeśli to cholestaza to wyniki lecą na łeb na szyje z każdym dniem wiec będziesz miała porównanie. Tymbardziej ze Cię swędzi.

Ilusiv no to super że kontrola a nie odrazu szpital a masz jakieś leki zapisane? Myślę że jak noc w miarę prześpię to pojadę w pn powtórzyć to badanie

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Data
    6 sierpień 2017
    Dziewczyny ktore maja komody z przewijakiem....jaka kupujecie ta nakladke do przewijania/przewijak? Miekki czy twardy? Bo ja juz sama nie wiem co kupic...wlasnie chce zlozyc zamowienie i nie wiem co wybrac:-( pomozcie...

Anulka tylko hepatil 3 x dziennie

Member
    Urszulsien

O mnie
    Króliśka ja wprawdzie mam przewijak na łóżeczko, ale wzięłam w twardej oprawie, jakoś wydaje mi się to bezpieczniejsze

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja mam przewijak na łóżeczko, twardy. Jakiś pewniejszy jest . Wszystkie moje znajome też używały twardych.

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Ja też mam twardy przewijak. Kiedyś dostałam od kuzyna miękki pompowany, ale to w ogóle jak dla mnie nawet koło przewijaka nie leżało

Rok temu byłam jeszcze w ciąży.. Im bliżej końca lipca, tym mi ciężej. Jestem cholernie rozdarta.. Nie wiem co będę czuć jeśli mały urodzi się tego dnia. Z jednej strony się cieszę i nie mogę się doczekać, a z drugiej strony jakoś boję się tego dnia..

A w związku z tym.. Dziś odebrałam pismo z prokuratury o ponownym wszczęciu śledztwa. Czyli opinia biegłego na którą czekaliśmy pół roku jest dla mnie korzystna. Wiele od tego zależało. A skoro śledztwo nie jest zawieszone i prokurator prowadzi je dalej, to znaczy, że moje oskarżenie jest zasadne. W sumie sprawa nosi miano utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Ja tez wybrałam twardy przewijak. Będę go kładła na komodzie, na to kupiłam pokrowiec plus będę kłaść pieluszkę.

Dżemik śledztwo w związku z utratą Dzidziusia? 3 mam kciuki żeby wszystko dobrze się skończyło na Twoją korzyść. I nie myśl o tum za dużo, najważniejsze ze niedługo powitasz na świecie swój skarb.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów