Strona 633 z 723
Pokaż wyniki od 6,321 do 6,330 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Member Awatar Zaazul
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Ech dziewczyny, u mnie jest po prostu strasznie. Dopiero co pozbieralam sie jako tako po odejsciu partnera, zaczelam cieszyc na zblizajace sie rozwiazanie, to wczoraj moja ukochana babcia dostała wylew - umiera w szpitalu. Praktycznie wiele lat mnie wychowywala, byla dla mnie jak druga mama.Strasznie mnie boli a dalej musze byc silna i tej sily musi mi starczyc na wiele miesiecy. Obok okropnego cierpienia i zalu pojawia sie tez lęk o dziecko. Gdyby nie ono teraz wzielabym relanium i spałabym. Do tego dochodzi rozpacz mojej mamy i moj zal ze nie dam jej wystarczającego wsparcia. Sama chcialabym sie do kogoś mocno przytulic i szlochac, ale nie mam do kogo. i nie wiem co bedzie dalej.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Urszulsien

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Zaazul trzymaj się, jesteśmy z Tobą.

Zaazul a ojciec dzidzi ma zamiar się dzidzia interesować, choć trochę uczestniczyć w wychowaniu? Co do babci to przykro. Babcia będzie nas wami czuwać

Cytat Zamieszczone przez Anulka... Zobacz posta
    Ilusive może tylko leki dobiora. A dużo poszły w górę? Ja mam tylko fosfataze przy normie do 105 mam
    180 a AST przy normie 32 mam 32,1 a ALT przy normie 33 mam 30. Robiłam te badania podczas brania antybiotyku, myślisz Że antybiotyk wpływa na te wyniki?.
    Anulka u mnie alat 214, aspat 88, fosfataza 151, ggt 63 i bilirubina 0,25.
    Niestety nie wiem czy antybiotyk w Teoim przypadku mógł wpłynąć na wyniki. Sprawdź w ulotce leku, czasem tam jest napisane jak wpływają leki na wyniki.

Myśle ze jesteś na granicy norm, Teoj lekarz pewnie zleci jeszcze kwasy wątrobowe...ale może i nie... może w teoim przypadku jest Ok

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Zaazul postaraj sie być silna...masz dla kogo!

Zaazul musisz byc silna bedzie dobrze Ty nie mozesz sie zalamywac dla dzidziusia to zrob!
    Ja dziewczynki bylam wczoraj na wizycie no i niestety szyjka 1,5cm wiec znow sie skrocila lekarz powiedzial ze musze 2 tygodnie wytrzymac a juz za 2 tygodnie da mi skierowanie na cesarke.mimo ze stralam sie sie dopoczywac to i tak sie skrocila.miejmy nadzieje ze przez 2 tygodnie nic sie nie wydarzy i nie bede musiala rodzic w 34 tygodniu bo to jednak troche za wczesnie.mala dopiero wazy 2200 ;(

Anulka, a bierzesz jakieś inne leki oprócz antybiotyku? Np duphaston?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ilusive nie biorę. Antybiotyk odstawiłam w poniedziałek wieczorem. Myślałam że od antybiotyku to swędzenie, a dziś w nocy masakra. Pół nocy nie przespałam . Myślę czy nie będzie za wcześnie jutro powtórzyć badania. I jakie dodatkowo zrobić oprócz tego co zrobiłam? Ja mam siniaki od drapania plus krwinki się porobiły. Eh...

Hej dziewczyny. Nieszczęścia chodzą po forum. Zazul wybrażam sobie co czujesz, ja przez ostatnie dni odchorowywałam wypadek kolegi, który dostał kamieniem w głowe ( mój mąż stał obok niego), jest już wybudzony, rusza wszystkim, poznaje mamę, ale ma problem z pamięcią i mową... ale i tak nie jest źle, biorąc pod uwagę, że przez chwilę walczył o życie... A co dopiero jak cierpi tak bliska osoba jak babcie, ja zawsze sobie mówię, że grunt to pozytywne myślenie. Jak ma być jak nie dobrze.

No i widzę, że szaleństwa szyjek się zaczęły, ja idę w nd na kontrolę i zobaczymy czy coś się zmieniło od pon i 1,9 cm, z tym, że u mnie jest ciutkę lepsza sytuacja, bo mój duży mały w nd może już warzyć 2800.

Po tym jak lekarz nas uświadomił, że za dwa tyg, możemy być rodzicami, w końcu wzięłiśmy się za ost szlify "aneksu dziecięcego". na szczęscie ubranka mam już poprane i poprasowane, tak naprawdę wszsytko stoi i czeka, tylko zamiast w "aneksie" to salonie,,,,, także nic tylko tu wrzucić bombę, ale tak pewnie będzie przez najbliższe 25 lat, dopóki dziecię z domu nie wyjdzie :P

Anulka a kiedy masz wizyte? Może nie warto się tylke razy kłuć i lekarz już coś wyczyta z Twoich wyników i ew zleci dodatkowe. Mi w szpitalu jeszcze robili kwasy wątrobowe i mówili ze one najważniejsze bo wpływają na łożysko. Na szczęście były wtedy w normie i mnie wypuścili. Niestety w tym tyg jak chciałam je powtórzyć w moim mieście to niestety laboratorium ich już nie wykonuje w szpitalu wysyłali moje próbki do Krakowa. Widać problem jest z tymi kwasami.,,

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów