Strona 630 z 724
Pokaż wyniki od 6,291 do 6,300 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Motka ja nie umiem robić na raty, jak się dorwe to robie do upadłego. Potem jak się położę to już nie wstanę

2. dzieckozakupy.pl
    Ilusiv a to masz ta cholestaze? Ja dziś odebrałam wyniki i są w górnej normie ale w normie

Tak wyniki w szpitalu jedne 120 drugie 190 zobaczymy jutro czy urosły w tydzień. Dietę trzymam, staram się. Coraz częściej gdzieś mnie zaswędzi ale tragedii nie ma. Na szczęście kwasy żółciowe w normie a ponoć to one złe wpływają na łożysko.

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Mamy 2271g:-D ogolnie wszystko ok, juz bez luteiny, moge rodzic:-D no i mały posciskany bo ciasno juz ma:-D mam leciutka anemie wiec dostalam leki. Przyszla komoda i ten stanik mitex do ktorego ostatnio wklejalam linka, jest bosski!!! Miekki, wygodny, nic nie uwiera! Niby mam male cycki ale kupilam r. M wg opisu szer pod biustem i jest ok:-) i najwazniejsze ze jak urosna to sie jeszcze zmieszcza:-D polecam Wam!!!

Ilusive a możesz konkretnie napisać jaki wynik i czego ja od 4 dni mam taki swiad skóry że ciężko wytrzymać. Choć dziś troszkę lepiej. Atak czuje jakbym w pokrzywy weszła
    Kroliska no to dzidzia rośnie super że wszystko dobrze

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    I ja dziś po wizycie, Filipek rośnie prawidłowo, główkę i brzusio z tego co widziałam ma już na 37tc, nóżka ciut mniejsza. Lekarz mówi, że idealnie rośnie, serducho jak dzwon i co najważniejsze...

Waży już 2800!

Sprawdza płeć, mówi - nadal chłopak, nic nie odpadło.

Wyznaczył mi jednak jeszcze jedną wizytę, bo z tego co wywnioskowałam to lekarz obstawia i tak poród w terminie, skoro już dwa porody takie miałam. Wizyta 1 sierpnia, do tego czasu mam zrobić badania a przed samą wizytą na oddziale zrobić ktg i mieć wynik na wizytę..

Ja jakoś obstawiam, że nie dotrwam, dlatego badania zrobię szybciej.

A co najlepsze, mam skierowanie na gbsa i mam normalnie przyjść do labo i tam mi pobiorą. Muszę zadzwonić i się upewnić jak to zrobić , bo on nie robił mi wymazu. Zawsze lekarz mi pobierał.

Pojechaliśmy z mężem na lody, wróciliśmy pod blok, u nas w sklepie kupiłam 4 jabłka i mówię do męża, że zjadłabym pierniki z Lidla (tam są takie dooobree duże w polewie mlecznej).. Mężu mówi - No to chodź, jedziemy i kupimy.. Hehe
    Musi mnie bardzo kochać

A pod lidlem taka historia.

Budynek Lidla jest obok siłowni - parking sklepu non stop jest oblegany przez klientów siłowni i nie ma gdzie parkować. A jak dojdą jeszcze auta ludzi z pobliskiego bloku to już w ogóle. Od kilku dni Lidl wprowadził opłatę za parking. Dla klientów sklepu jest jedna godzina darmowa, oczywiście trzeba pobrać bilecik z godziną i włożyć pod szybę. A że my tam rzadko jeździmy, to zapomnieliśmy, że trzeba ten bilecik. Byliśmy w sklepie dosłownie niecałe 10 minut. Wychodzimy a tam za wycieraczką bilecik - z numerem rejestracyjnym i wezwaniem do zapłaty w ciągu 7 dni dodatkowej opłaty za brak biletu - 95 zł

Gadaliśmy z gościem, który te rachunki wystawia i dokumentuje. Można na podstawie paragonu ze sklepu (skan) w mailu poprosić o anulowanie mandatu, podając jakieś uzasadnienie.

Także ciekawie

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Member Awatar sylwka123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Agnes91 Zobacz posta
    Ja bede robila w piatek te proby watrobowe. Od hakiegos tygodnia swedzi mnie brzuch, rece i pod zebrami boli (nie wiem czy to watroba czy dziecko tak sie rozkopuje) takze dla spokoju postanowilam zrobic. Do tego cisnienie te dolne ciagle mam ponad 90 i lekarz zlecil zwiekszenie dopegytu. Juz chce koniec ciazy bo na sam koniec mam same problemy:-/.
    Ja tez wybieram się w piątek na rutynowy mocz i morfologie to przy okazji mam zamiar zrobić te próby. Zobaczymy co to będzie. Też boli mnie pod żebrami, ale od niedawna nietypowo gł. po lewej stronie, a nie jak wczesniej po prawej więc liczę, ze to był ból przez małą. Choć właściwie z wątrobą też może być coś na rzeczy, bo po zjedzeniu niektórych produktów (np. mizerii/ sałatki, do której dodam ocet) boli nieprzyjemnie.
    Od kilku dni mam też wieczorną zgagę. Chyba nigdy w życiu nie miałam i dopiero teraz wiem co to znaczy. Niby cola na chwile pomaga, ale jak sie połoze to po dłuższej chwili znowu wraca. Odliczam do końca w z początkiem każdego tygodnia i nie mogę się doczekać. Wczoraj rozpoczęłyśmy z małą 36 tydzień. Ciekawe ile jeszcze...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar sylwka123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-04 zobacz kalendarz
    I dziewczyny nie wiem czy juz o tym pisałam czy nie, ale zastanawiam się często jak to jest z usg przed porodem. Miałam udg w 30 tygodniu i lekarka mówiła, ze to juz ostatnie. Ale skad oni wiedzą, ze do porodu dziecko się czasem nie obróciło nieprawidłowo. Czy lekarze wyczuwają to jakos? czy robią w szpitalu usg jak przyjezdzasz do porodu? JAk to jest?

Cytat Zamieszczone przez Anulka... Zobacz posta
    Ilusive a możesz konkretnie napisać jaki wynik i czego ja od 4 dni mam taki swiad skóry że ciężko
    wytrzymać. Choć dziś troszkę lepiej. Atak czuje jakbym w pokrzywy weszła
    Kroliska no to dzidzia rośnie super że wszystko dobrze
    Kwasy żółciowe 5,3 norma do 10
    Ggtp 42 norma do 40
    Ast 105 norma do 32
    Alt 191 norma do 33
    Fosfataza zasadowa 133 norma do 105
    Bilirubina 0,31 norma do 1,1 ( tu jest Ok, nie mam żółtaczki)

Dziewczyny, czy wam też tak ciężko wstawać po spaniu? W sensie od paru dni jak budzę sie w nocy czy rano i chcę wstać z łóżka to jest to problematyczne. Boli mnie wtedy całe spojenie łonowe i promieniuje w nogi. Strasznie nieprzyjemne uczucie...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów