Strona 629 z 724
Pokaż wyniki od 6,281 do 6,290 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Zielona ślicznie wyglądasz

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, spałam dzisiaj do 12...... chyba odespałam wesele i na zaś trochę. Aż wstyd. Teraz nadrabiam. Trzecie pranie robie, układam w szafie i po drodze obiad zrobiłam juz (ryż, warzywa chińskie i kurczak i sos ze słoika-mąż wsunąć z apetytem i poleciał do drugiej pracy). A ja się biorę za porządek, skoro tak pospałam.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Muszę usiąść i pomyśleć nad torbach szpitala. Spisać co mi brakuje ogółem.
    Na pewno nie mam soli fizjologicznej, gazików, czegoś do dezynfekcji pępka, kapci do szpitala, piżamy do karmienia jakiejś rozpisane dużej, i gacie pantalony mi potrzebne wielkie.
    Pomijam, że jeszcze chce kupić ubranka....hehehehe. ...

Member
    Motka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    Zielona cudnie wygladasz nie ma co tak szaleć, jutro też jest dzień

ja dzisiaj robiłam test na obciążenie glukozą, drugi raz juz bo wczesniej mialam cos podniesione lekko winiki i musze powiedziec ze wypicie tej szklanki wody jest najgorszym co mnie spotyka w ciazy nie narzekam wsumie ale dla mnie to jest jakis koszmar! Bleeeee

Zielona ja polecam majtki ciążowe italian fashion, csnpol lub takie z Allegro na guzik. Kupowałam w pępki i Bóg wie gdzie xl i nawet 2xl ale po czasie i tak zaczęły uwierać w brzuszek albo za ciasne w nogach. Polecam sprzedawcę na all justinex bodajże. Ja brałam L rozmiar i są Ok a ogólnie przed ciąża to S i M

Dziewczyny, Sylwka - robiliście próby wątrobowe? Np przy okazji zwykłych badań koszt niewielki bi tylko po Ok 6 zł a spokój w głowie bezcenny!
    Ja dziś powtórzyłam wszystkie próby po tyg od wyjścia ze szpitala i jutro teściowa odbierze mi wyniki. Umieram ze strachu czy nie poszybowały w górę....

Ja bede robila w piatek te proby watrobowe. Od hakiegos tygodnia swedzi mnie brzuch, rece i pod zebrami boli (nie wiem czy to watroba czy dziecko tak sie rozkopuje) takze dla spokoju postanowilam zrobic. Do tego cisnienie te dolne ciagle mam ponad 90 i lekarz zlecil zwiekszenie dopegytu. Juz chce koniec ciazy bo na sam koniec mam same problemy:-/.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Boli mnie jakoś tak pod żebrami. Mówię jakby dno macicy. Na środku. Czasem jak dotykam też czuję ból. I zaczął mnie boleć cycek. ALe tak dziwnie punktowo, wewnętrzna strona do sutka. Aż po schodach mam problem chodzić...

Ja tez już bym chciała koniec, ale szczęśliwy koniec... najgorszy ten strach o dzidzię przy tej cholernej cholestazie:/ w czwartek mam gina i chyba go poproszę o wcześniejsze skierowanie do szpitala bo czuje się tam bezpieczniej, jeśli mam ktg i monitoring płodu co chwile to będę spokojniejsza. Mogę spędzić tam nawet te ostatnie tygodnie byle by Ala była zdrowa!

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    O musze te gacie ogarnąć.
    A próby wątrobowe robiłam ostatnim razem, jak sprawdzałam inne rzeczy. Mi kazał zrobić bo mi płytki krwi spadły. Ale mam zdrową jak wół wątrobę, to wiedziałam bez badań, bo za bardzo o nią dbam,ale wynik to wynik. Płytki krwi juz mi w górę poszły, widocznie od infekcji bakteryjnej cis spadły. Jyz jest super w normie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów