Strona 628 z 724
Pokaż wyniki od 6,271 do 6,280 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Urszulsien

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Zielona_Pokrzywa ślicznie wyglądasz, tak promiennie

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Piekna sukienka ❤️

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Dzięki dziewczyny. Sukienka z ciucha upolowana ☺.
    Teraz imprezę weselną urządza sobie mała w brzuchu. Tak była grzeczna, trochę kopala podczas wesela. Ale dziś oddala mi to, co jej zafundowałam. Tańce hulance swawolę. Od 9 dziś do 16 kopy i wypinanie non stop. Chyba makarene tam tańczyła.

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Zielona - pięknie wyglądałaś

Siądę na kompa to pokażę Wam jaki już ja mam brzuchol tragedia

Ja jeszcze dziś i jutro reszta spraw do załatwienia i siadam na dupce. Wszystko zrobione, kupione, spakowane. Teraz tylko czekać. Nie daję już rady jeździć autem. Kurde wspomaganie to wygoda a od tego kręcenia kierownicą w mieście boli mnie brzuch bo się muszę napinać. W domu też się tak czuję. Chodzę ledwo ledwo.. Jak to moja babcia mówi 'na ostatnich nogach'. Skurcze mnie tak nie łapią, ale boli mnie krocze, pachwiny, kręgosłup..

Dziś wizyta i nie mogę się doczekać

W niedzielę pokonaliśmy 800 km i wstąpiliśmy do lasu na jagody. A że było późno i mąż był zmęczony to tylko trochę udało się nazbierać, akurat na jagodzianki z reszty ciasta zrobię cynamonowe drożdżówki
    Nie ma to jak środek lasu i dzieć w brzuchu uciskający na wszystko - byłam zmuszona posadzić papierzaka

I powiem Wam, że po tej trasie czułam się znakomicie. O wiele gorzej się czułam jak wczoraj wróciłam z miasta z zakupów..

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Piekna Ty!! Pokrzywo:-)

Widze, ze Dżemik spac nie umie:-D

O mnie
    Przebudziłam się jak mąż wychodził rano do pracy, skorzystałam z okazji, poszłam do WC i tak jakoś się rozbudziłam i już spać nie mogłam
    Pranie i zmywarka wstawione, pościel na balkonie, głowa umyta, czas na kawę i śniadanie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    A u mnie cyklinowanie podłogi. Wyprowadziliśmy się do rodziców którzy wakacjują sobie w ciepłych krajach.
    Jutro wizyta u gina, usg za 4 tygodnie, pewnie będzie klocuś juz.
    Wczoraj u dietetyka, wydałam 100 zł a dowiedziałam się tyle co wiedziałam ;/ więc głupia nie jestem :P Niestety dieta mi bardzo nie pomoże, bo cukry na czczo skaczą po jedzeniu jest ok, więc insulina. Na szczęście z tymi cukrami nie jest tak źle, ale powiem szczerze, że po wczorajszych wynikach krwi i moczu wpadłam w panikę. Boję się, że nasza klusia przez moją cukrzycę będzie miała problemy z wagą( ponoć to jest jeden ze skutków cukrzycy u mamy) i że może mieć kiedyś cukrzyce. Ale jak tak czytam co diabetolog czy ginekolog to inne podejście. Wg jednych moje cukry są w normie wg innych na granicy. I bądź tu mądry. Ale wolę mieć mniej niż więcej tych cukrów i żeby niunia nie była pulpecikiem :P Gdyby nie ta cukrzyca, to ta ciąża byłaby wręcz nie odczuta przeze mnie. Wciąż czuję się lekko, co prawda teraz na 3 piętro wejść to istny Mont Everest, ale daję radę.
    Jeszcze tydzień i działamy pod kątem maleństwa

O mnie
    Cajafuerte a jaki macie metraż i ile płacicie za cyklinowanie? Zastanawiam się nad tym, bo mam 4 pokoje (z czego salon bardzo duży) i jeden mały korytarz w parkiecie, wygląda już paskudnie i tak myślałam nad cyklinowaniem. Ale z drugiej strony chciałam w sypialni i w pokojach dzieci położyć wykładzinę dywanową i mieć spokój chociaż z tymi miejscami, a do ewentualnego cyklinowania zostałby duży pokój i jeden przedpokój.

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Cyklinujemy niecałe 40m2, same lakiery kosztowały 1000 zł. Robotę robi wujek z moim mężem więc za robociznę zapłacimy coś mniej. Mówił, że normalnie bierze 30zł/m z potrójnym lakierowaniem. Ale co miasto to i inna cena pewnie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów