Strona 627 z 724
Pokaż wyniki od 6,261 do 6,270 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Co do ruchow malenstwa u mnie jest podobnie ze czasami caly dzien sie wierci a czasami musze budzic niunke bo prawie w ogole sie nie rusza.w srode wizyta mam nadzieje ze szyjka dalej sie nie skraca i ze wszystko ok.a dziewczynki macie juz gbs pobieranego bo ja bede miec wlasnie w srode

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    A moj Felson rusza sie ostatnio jak szalony i wypycha ciagle albo konczymy albo dupke albo mnie w zebra cisnie...! Moglby troche zluzowac
    Ale ruchow nie licze, nikt mi nie przykazywal.

Ja dzis jestem ju po pierwszym dniu swojego kursu i masakra... niby mam wygodne siedzisko, poduchy i podnozek ale po calym dniu siedzenia jestem nieprzytomna... nie wiem jak zniose najblizsze trzy tygodnie. Licze na kciuki od Was
    Jutro po kursie jeszcze szkola rodzenia...!

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Member
    Urszulsien

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Mi GBS bardzo szybko lekarz zrobił, w 28 tygodniu, a w 32 odebrałam wynik. Na szczęście wyszedł negatywny.

Member
    Urszulsien

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Teraz w czwartek mam wizytę, akurat rozpoczynam 9 miesiąc i podejrzewam, że to już będzie ostatnia wizyta przed porodem. Jestem ciekawa mojej szyjki, któraś ostatnio mówiła, że jej wynosi 3,3 centymetry i dlatego musi odpoczywać, moja była ponoć zamknięta i twarda, ale 3,5 to ja miałam na wizycie w 28 tygodniu, także nie wiem jak jest teraz, zobaczymy. Na szczęście sesja zdana, teraz zaczynam wakacje i oczekiwanie na mojego bąbelka, jak będzie ładna pogoda to zamierzam zrobić wielkie pranie, jeszcze kilka duperlków muszę zamówić i wszystko gotowe.

Hej dziewczyny ☺fajnie, ze u Was ok. U mnie troszke gorzej. Istnieje duza szansa, ze moj syn nawet nie bedzie lwem. Szyjka ma tylko 1.9 cm, dostalam luteine dopochwowo i nakaz oszczedzania. W nd do kontroli. Maly wazy juz 2.600, mam wstrzymac sie z rodzeniem dwa tyg, żeby dobił do 3.000. Jak to lekarz powiedział, nawet jakbym miala zaraz rodzić to mały i tak sobie poradzi.

O mnie
    Lolcia to zle nie jest! Waga bardzo ladna!
    Luteina ladnie Ci zadba o szyjke a jej dlugosc az tak tragiczna nie jest...! Tzn dobra tez nie, ale tragedii nie ma takze oszczedzaj sie a wytrzymasz na pewno jeszcze te dwa tygodnie albo i wiecej! Glowa do gory
    Moja ostatnio miala 2,8, cos czuje ze za tydzien jak pojde na wizyte to bedzie duzo krotsza... no coz, byle nie urodzic do 20 lipca

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Hehe...ja jestem z 20 lipca ;-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    GBS już miałam zlecone na ostatniej wizycie, na szczęście wszystko ok
    Ja ruchy czuje, podobnie do Burzujki, coraz mocniej, częściej i aż czasem boleśnie. W ogóle mam małą już tak nisko że czuje ją niemal na samym dole! A szyjka ok, w prawdzie znów nie spytałam ile ma w cm, bo taka byłam zakręcona, ale mówił że jest ok.

Ja dziś trochę przegielam z robotą, bo się Super czułam i teraz aż padam... kręgosłup już na wykończeniu

O mnie
    O widzisz Tusziba, moj syn tez moglby byc z 20 lipca, nie mialabym nic przeciwko bylby to 36tc+3
    Moj kregoslup juz tez pomalu nie daje rady, szczegolnie, ze od 26tc nie moge chodzic na pilates..

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, powróciłam z weselnych wojaży. Było super. Parę piosenek potańczyłam. Ale już ciężko było. Jednak kilogramy i Gabrysia na przeponie siedząca dały się we znaki. Za to objadłam się jedzonka, było pyszne. I dotrwałam od 16 do 22.30. Potem poszłam spać do 24. Wstałam na tort, bo jak tu nie zjeść na weselu kawałka a potem 24.30 dalej spać do 2.30. Potem obudzili mnie i do domu pojechaliśmy. Najśmieszniejsze ze ja chciałam odpocząć bo jednak tyle na nogach to dla wieloryba sporo, a to mój mąż musiał odpoczywać ☺ w sensie podstępem go wzięłam, żeby ze mną polezal. Hehe. Nie zorientował się, że go zwinelam bo język mu się plątał lekko i wyczułam moment na koniec imprezy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów