Strona 626 z 723
Pokaż wyniki od 6,251 do 6,260 z 7230

Skarby sierpnia 2017

U mnie plamienie przeszło a jak u was ?

2. dzieckozakupy.pl
    A jak u Was z ruchami malenstw? Ja dzis zaczynam 34 tydzien i jakos od dwoch dni jest spokoj. Tzn maly sie rusza ale tak jakos jakby sie lekko krecil tylko. Czasem moge tylko zobaczyc jak brzuch sie rusza bo nawet nie czuje tego bo takie to delikatne. Poza tym nie ma wczesniejszych kopniakow i przesuwania narzadow. Martwie sie i zastanawiam sie czy taka zmiana ruchow jest normalna na tym etapie, czy moze dziecko ma bardziej leniwe dni ?

Ja od szpitala mam zalecenie liczenia ruchów 3 razy dziennie- rano, południe i wieczór. Kładę się wtedy na boku i zaczynam liczyć jak rylko mała jest aktywna do upłynięcia 1 godziny. Zazwyczaj jest to od 40 do 115 ruchów przez godzinę. Liczymy jazdę muśnięcie, kopnięcie i przeciąganie sue. Czkawki nie liczę.

Ilusive to strasznie duzo ruchow ja nawet przy jak mi sie zdawalo duzej aktywnosci bym tyle nie naliczyla. Az strach ...

Paula nie martw się. Moja dzidzia też różnie ma z ta aktywnością ma dni bardziej leniwe. A zjedz coś np czekolady i połóż się i czekaj na aktywnośc dzidzi

Mój mąż też miał w zeszłym tygodniu jelitówkę. Zmuszeni byliśmy do separacji, ja w jednym pokoju, on w drugim. Trudny to czas dla mnie był, takiego życia obok siebie.

Jeżeli chodzi o ruchy to też różnie je czuję. Są dni, że młoda jest mocno aktywna, a niekiedy muszę ją budzić, żeby sprawdzić czy wszystko ok. Czym większe dziecko, tym podobno mniejsza dynamika tych ruchów.

Ja mam natomiast zalecony troszkę inny sposób kontrolowania ruchów dziecka. 3 razy dziennie, po posiłku, mam się położyć na lewym boku. Jeżeli w ciągu 10min będzie co najmniej 6 ruchów, to mam zakończyć badanie. Jeżeli nie ma to w ciągu 1 godzin ma być 10 ruchów, jeżeli nie ma to szpital i ktg. Ważne jest, aby sprawdzać aktywność maluchów po posiłku, gdy są aktywne.

Przywiozłam dzisiaj 3 kartony ciuszkow po jej synku w piątek dostanę jeszcze podobno 2 reklamówki ciuszkow od innej koleżanki, tym razem po dziewczynce. Ale się cieszę czeka mnie pranie, prasowanie i kompletowanie wyprawki))

Junior Member
    nat85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny!
    Mam pytanie odnośnie pampersów: ile zamierzacie kupić paczek w roz. 1?

Są teraz u nas fajne promocje i się zastanawiam czy jest w ogóle sens kupować roz. 1 na zapas?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Ja pampersow kupiłam rozm.2,bo przewiduje że mój Synuś będzie dość duży...mam ich 2 małe paczki...u nas w rodzinie jak sie idzie oglądać maleństwo to praktycznie każdy kupuje coś plus paczkę pampersów...wiec myślę ze narazie starczy mi

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Ja mam paczke pampersow i paczke dady, razem 50szt, kupie jeszcze 1 mala paczke i zobaczymy, zawsze mozna dokupic a te w r.1 sa akurat najtansze:-) plus mam taki ze kolezanka ma termin 6tyg po mnie wiec sie nie zmarnuja jakby co a r.2 mam kartonik bokupilam w promocji, w sumíe 100szt

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Ale powiem wam, ze te zielone pampersy smierdza....taka chemia walą....a te zlote nie i dady tez nie...jakos mi sie kojarzylo ze pampersy pachna tak podobnie jak chusteczki z pampersa...chyba ze sie myle? Bo juz dawno dzieci przewijalam:-D

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów