Strona 624 z 724
Pokaż wyniki od 6,231 do 6,240 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Ja mam przescieradelka do wozka (dostalam od kolezanki) mysle ze to tez wygodne bo nie bedzie sie zsuwalo i podwijalo, a do przykrycia to pieluszka a potem kocyk, zreszta dostalam taki maly do wozka:-D wieksze i grubsze mam na potem

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Data
    6 sierpień 2017
    http://allegro.pl/przescieradlo-do-w...477488633.html

A tutaj znalazlam tanie i jeszcze przescieradla do lozeczka itp. Zamierzam dokupic;-)

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Data
    6 sierpień 2017
    Sylwka ja tez mysle, motylek narazie jest za gruby, on to chyba tylko do fotelika i spacerowki sie nadaje

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Takie maleństwa to bez poduszki, motylek jest właśnie chyba tylko do fotelika, wózka też dostałam do rogala gratis.
    Ja mam pościel do łóżeczka, mam też kocyki, pieluszki, zobaczymy pod czym najlepiej jej się będzie spało
    Burzujka, brzuszek piękny
    Dede, kuchnia super, miła odmiana od wszechobecnej bieli, ja swoją mam w kolorze bakłażan
    Famirabelka, fajnie że napisałaś co się sprawdza a co nie, bo właśnie się zastanawiałam czy nie Muszę dokupić ciuchów, ale mi osobiście kaftaniki i śpiochy się nie podobają, więc teraz już na pewno ich nie kupię
    Zielona, miłej zabawy na weselu, ja nie żałuję że byliśmy w poprzednia sobotę, pomimo brzucha, duchoty, braku alkoholu :P
    W spanie w jakiejś konkretnej pozycji nie wierzę, Dziwne jakieś mity moim zdaniem, najważniejsze żeby było wygodnie chyba, co nie?
    Ja dziś mam gorszy dzień, zmęczona jestem, bo wczoraj byliśmy w Poznaniu ze znajomymi, potem rajd po sklepach z moimi braćmi i wciąż w ruchu... Ale dziś odpoczywałam więc jutro liczę na dobry dzień z kolei, oby!
    Od kilku dni mnie tak raz po raz zakłuje w podbrzuszu, jak mała się rusza, ale tak mega nisko, myślicie że to właśnie szyjka?

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Data
    6 sierpień 2017
    Panna mnie tez kłuje i tez sie zastanawiam czy to szyjka, jak níe zapomne to spytam we wtorek;-) moze to juz jakies pierwsze oznaki zblizajacego sie porodu?:-D tak za 2-3tyg moglybysmy juz rodzic:-D bo termin mamy ten sam:-) mysle, ze 38tyg to wystarczajcy czas...bo mi sie juz nie chce:-D a jak pomysle ze jeszcze do 3go sierpnia mam sie kulac to masakra....

Tak troche zepsuje atmosferę.kolejny raz uświadomilam sobie jakie zycie może byc kruche. Jestem optymistķą, ale przybiła mnie sytuacja z wczoraj. Mój mąż z braćmi ojcem bratanicą i kolegamisą na rajdzie polski na mazurach.gdyby nie zaawansowana ciąża byłabym z nimi jak co roku. Stali w czworke. Mąż,szwagier, bratanica i kolega. W miejscu legalnym oglądali rajd,gdy spod rajdówki wyskoczył kamień i poleciał prost w ich grupkę. Kolega dostał w głowe, stracił przytomność, wylądował w szpitalu z pękniętą czaszką.jest po operacji w śpiączce. Lekarze są dobrej myśli bo walczy,jest młody. Ale co sie tak naorawdę stało w głowie okaże się jak go wybudzą.przyjechał z IRL na urlop do PL. Straszna sprawa,mimo wszystko ciesze się,że to nie był mój mąż. Nie wiem co bym zrobiła. Jeszcze przed rajdem kolega obiecywał, że jak wrøcą pomaluje pokój dla Telesfora,bo mój mąż ciągle nie ma kiedy. A jemu się nudzi.pocieszam się tym, że obiecał i chociaż z tego głupiego powodu ma dojść do siebie... głupi nieszczęśliwy wypadek, jedna chwila....

Wczoraj miałam dylemat jaki wzør bawełny wybrać do kocykøw itp na ścianę kropki czy gwiazdki.... ja myślałam o takicg bzdetach, a potem mąż z płaczem opowiadał mi co się wydarzyło. Wierzę, że będzie wszystko dobrze, bo jak ma być. Tak samo jak wierze, że urodzimy zdrowe dzieci, bez komplikacji. Po prostu nie widzę innej opcji... ale trochę mnie to wszystko podłamało.... mnie koleżankę.... a co ma powiedzieć mama tego chlopaka, widzu syna raz na rok i gnała przez cała polskę,żeby posiedzieć chwilę z synem. Tylko chwilę, bo więcej nie może. Co myśli mój mąż. Przecież był tuż obok.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Lolcia boze masakra to co piszesz.powiem Ci ze ciarki az mi przeszly dojdzie do siebie na pewno nie ma innej opcji tak jak piszesz trzeba w to wierzyc i nie dopuszczac mysli

Sylwka123 wlasnie tak jak piszesz to co sie dzieje w tych czasach to sie w glowie nie miesci,gdyby nie blad lekarzy i ich zwlekanie z cc nasza corka by miala za poltora miesiaca 3 latkai masakrycznie sie boje teraz porodu jedynie co mnie pociesza fakt ze bede miala ciecie w 38 lub 39 tygodniu a nie jak poprzednio w 42 i bylo za pozno....

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Ciągnie mnie w dole brzucha, tak po bokach jakby. Skurcze obejmuja cały brzuch, od góry do dolu tak? To chyba od rośnięcia, albo ciutke się przesiliłam, bo nie mogłam oczywiście musiałam coś przy remoncie pomóc. Ale na szczęście za tydzień będzie po wszystkim. Mąż posprząta a mnie będzie skręcać, że nie mogę mu pomóc. On będzie najwyżej nosił graty a ja coś będę rozstawiać. Nawet nie wiedziałam, że mam tyle rzeczy w domu. Tak jak się na to patrzy, a i tak część była wyniesiona. Za każdym razem coś wyrzucam a i tak tego mnóstwo jest. A jeszcze dziecka nie ma i nic dla niego, więc co to będzie za dwa miesiące

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów