Strona 623 z 724
Pokaż wyniki od 6,221 do 6,230 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Dede super, ja bym się nie odważyła na taki kolor!
    Co do ubrań z ciuchlandów. Kupowałam siostrzenicy nic złego się nie działo, takie sprane ponoć lepsze niż nowe, bo nie mają w sobie tej chemii już. Myślę, że dwa razy spokojnie starczą. Ja jakoś nie mogę nigdzie nic trafić i dla dzidzi i dla siebie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Ja mam tylko jeden ciucholand, który mi pasuje, i po prostu nie mogę tam wchodzić. Zawsze coś dla siebie znajdę. A teraz jak trafiłam ciuszki dziecięce. .. to już przepadam

Member Awatar sylwka123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-04 zobacz kalendarz
    Ja tez mam dla malej bodziaki z ciuchow i wypralam je raz z naszymi rzeczami w 60st a pozniej w proszku dla dzieci kolorowe w 40, a biale w 60st.

Dzięki za odpowiedzi dot tej wyplaty. Ale powiedzcie mi jeszcze, skoro teraz zus bedzie mi wyplacal kase to mam tam skladac jakas deklaracje np na jakie konto czy cos? Czy to juz zaklad pracy wysyla?? Całkowicie nie mam pojecia jak to sie odbywa. Na umowie o prace jestem dopiero pol roku, wczesniej w ogole z Zusem nie mialan do czynienia

Senior Member Awatar DeDe
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-01 zobacz kalendarz
    Dziękuje

Kroliśka bardzo fajny wózek

A z ciucholandu mam pełno ubrań- o dzieciach mówię, gdzieś przypadkiem trafiłam na informację, że taka "sprana" wiele razy bawełna jest dużo bardziej korzystna dla skóry dziecka, (oczywiscie porzadnie wyprana po zakupie raz a potem jeszcze w proszku dla dzieci) przy nowych ubraniach bawełna jest odpowiednia po kilkunastu praniach.. coś takiego, nie pamiętam dokładnie jak to było.
    I nie że dlatego tylko tam kupuję ubrania a nowych nie, bo wczoraj w sklepie kupiłam sliczny nowy spioszek i polspioszki , a w sklepach z drugiej reki mozna trafic na okazje i zaoszczedzic sporo pieniedzy

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    Piękna kuchnia

Lipcówki zaczęły rozpakunek następne jesteśmy my! Wierzycie w to? To już!
    Do mnie nie dociera.. wcale

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Witajcie. Tak.. czas leci bardzo szybko. Nasza mała dziś kończy trzeci tydzień - tak - sama nie wiem kiedy to zleciało.

Jestem ciekawa która z was pierwsza się rozpakuje zyczę wam tak szybkich poródów jak mój (15 min od wejścia na porodówkę) oraz szybkiego powrotu do formy.

To prawda, że zakupy w ciuszkach są bardzo udane, a ja mam praktycznie wszystkie ciuszki z tamtąd, dzięki czemu zaoszczędzilam mnóstwo kaski. Potwierdzam warto odwiedzać second-handy.

UBRANKA w praktyce:
    Z ubranek które zakupiłam najgorzej wpadają rozpinane pajace. Najszybciej i bez problemowo (zero krzyku) ubieram małą w body. Może dlatego że ja zakładam je od dołu. Do tego półśpiochy i jest rewelka.Na pewno żałowałabym wydanych pieniążków na pajace gdybym kupiła je w sklepie.

Z pieluch tetrowych - mi spokojnie wystracza tyle ile zakupiłam czyli 5. Flanelowych na razie nie użyłam ani jednej - a też mam 5 sztuk. Bardzo dobrze ze nie kupiłam na zapas papmpersów. Dostałam w prezencie od rodziny Dobrze że wcześniej zakupiłam octanisept do pępka + gaziki = dzięki czemu pępek szybciej się zagoił. Za to nie kupiłam witaminy D - warto zakupić i podawać od pierwszych dni życia. Witamina K jest podawana teraz w formie zastrzyku jednorazowo.

Dobrze że kupiłam linomag - uratował moje brodawki przed pękaniem i dzięki niemu szybko się zagoiły.

Co do ZUS - mąż zgłosił w pracy i potem już nic nie musiał - w pracy wszystko za niego załatwił pracodawca. Więc spokojnie, za ciebie też do ubezpieczenia pewnie zgłoszą dzieciątko.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Famirabelka 15 min? o niczym innym nie marzę jak o tak szybkim porodzie a nie tyle godzin jak przy ostatnim

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Hej. Dawno mnie tu nie było...Famirabelka poród 15 ,min. To idealnie.ja się strasznie boję porodu naturalnego tego bólu i tego że pewnie będę rodzić z 15godzin...
    Z innej beczki.. Dziewczyny, kupujecie jakaś pościel do wózka i ochraniacz na materac??? Wydaje mi się kocyk spokojnie wystarczy. jakie jest Wasze zdanie?

Member Awatar sylwka123
    O mnie
    Famirabelka, zazdroszczę dzisiaj zagadala do mnie jedna dziewczyna w ciazy, która ma podobny termin. Bardzo boi sie porodu. Mnie tez od czasu do czasu nachodza zle mysli, ale bardziej niz bólu boje się tego czy z mala i ze mna bedzie wszystko dobrze.. Na kazdym kroku slyszy sie o różnych sytuacjach, o bledach lekarzy, ktore doprowadziły do tragedii.. Odliczam tygodnie kiedy w końcu przytule moja kruszynke i bede wiedziec, ze jest zdrowa..

Member Awatar sylwka123
    O mnie
    Iza ja nie mam zadnej osobnej poscieli do wozka. W razie czego rozloze pieluche flanelowa, a mala bede przykrywac kocykiem czy cienka pieluszka. Do poduchy ciazowej dostalam poduszke- takiego motylka. Ale nie wiem czy sie to nadaje dla noworodka. BO niby zabezpiecza glowke przed kolysaniem, no ale z drugiej strony czy nie unosi jej za bardzo.. Za kilka tygodni wyprobuje i sie przekonam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów