Strona 620 z 724
Pokaż wyniki od 6,191 do 6,200 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    O kurcze Anulka to uwazaj na siebie!! Lez ile sie da!!

A ja dzisiaj odebralam wozek:-D jest piekny!!

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Anulka a który masz tydzień? Nie martw sie na zapas! :*
    Króliśka Pochwal sie nową furą
    Burzujka mam to samo! Mam wszystkiego dosc juz... Tym bardziej ze mala caly czas jest główja w gorze...A tak pozatym to ja dzisiaj ostatni dzien w pracy a jutro na wesele:/ Jest Wam też tak ciepło? Juz mnie mecza te upały

Względem USG jestem w 35 to 6 d a według OM o tydzień mniej. Czop nadal sobie powoli odchodzi. Najbardziej przy wysiłku, ale też np jak kichne. Obym jeszcze trochę przetrwała. Dzidza wczoraj plus minus ważyła 2700 no i jak to doktorka powiedziała kobieta100%

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Anulka to uwazaj na siebie i wytrzymaj jeszcze troche...! Im sluzej dzidzia w Tobie posiedzi tym lepiej dla niej, chociaz czas na natodziny juz nienajgorszy.

Noi wlasnie Kroliska, dawaj foty

Golka ja tez zle znosze upaly, chociaz tak sie zastanawiam, czy przypadkiem bez ciazy nie znosilam ich tak samo zle..
    Na szczescie nic mi nie puchnie bo jakby puchnelo to pewnie gorzej bym znosila te pogode.
    U nas dalej nie ma pradu...!!! I nawet sobie kurcze sniadania nie mam jak przygotowac... nie wspominajac o obiedzie... to juz jest przegiecie... a do elektrowni dodzwonic sie nie da...

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    A ja mam nogi i ręce strasznie opuchnięte No ale trzeba to jakoś przetrwać...
    Burzujka na stronie tauron można znaleźć awarie i przerwy w dostawach prądu mniej więcej ile potrwają naprawy może tam spróbuj poszukać? Kurcze ale to trochę chore tak długo ludzi bez prądu zostawić!

Z tą pogodą to masakra jest. Jak nie gorąco i duszno, to od wczoraj tak leje, że na podwórku mamy wody po kostki. Nie wiem jak ja z psem na spacer wyjdę...
    Do tego wszystkiego od wczoraj zaczęły mi się skurcze przepowiadające i to momentami tak mocne, że moje bóle miesiączkowe to przy tym nic. Szyjka już ostatnio mi się skracała. Mam nadzieję, że jeszcze tydzień do wizyty wytrwam...

O mnie
    Golka naszym dostawca jest pge i dzis mi powiedzieli jak w koncu po niepamietam ilu telefonach udalo sie dodzwonic, ze maja tysiace zgloszen i trzeba czekac..:/
    Wczoraj nawalnica u nas byla i nigdzie w okolicy pradu nie bylo. Tyle, ze sasiedzi juz prad od wczorajwieczora maja...!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar sylwka123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-04 zobacz kalendarz
    Mam pytanie do dziewczyn, które sie na tym moze znają od początku maja jestem na L4 i zwolnienia przynosiłam od mojej gin do pracy. Pierwsze z nich było od 4 maja do 24 maja, następne 25.maj - 20.czerwiec. Za maj dostałam normalną wypłate 1800zł, natomiast teraz za czerwiec tylko 357,90. Wiecie może dlaczego tak jest??

Ups Anulka to kochana uwazaj na siebie ale kurcze 2700 i 35 tydzien to juz nie jest zle,mysle ze dzidzia spokojnie sobie poradzi w razie czego ale pewnie niech siedzi jeszcze troszke

O mnie
    https://zapodaj.net/11eafcc0a4bf6.jpg.html
    Przedwczorajsze pozdrowienia ode mnie i od Felka
    PS prad jeszcze byl...! Tesknimy, wroc do nas pradzie!!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów