Strona 619 z 723
Pokaż wyniki od 6,181 do 6,190 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Junior Member
    Mommy<3

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-21 zobacz kalendarz
    A słyszałyście może o żelu położniczym Natalis? Nam położna opowiadała o nic podczas zajęć w szkole rodzenia i się zastanawiam nad kupnem. Może któraś z was słyszała albo miała z nim doświadczenie ?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    No ja też jestem mega ciekawa która będzie pierwsza czytając wasze przeboje z szyjkami, skurczami, to chyba ja nie będę pierwsza zresztą mój gin powiedział że marne szanse że się wcześniej u mnie zacznie niż planowane cc, nie ma żadnych oznak, spokój na morzu, także zobaczymy ja jednak wolę poczekać spokojnie do planowanej daty.

Dziewczyny, które macie już złożone łóżeczka, pokażcie zdjęcia!

Hej Dziewczyny
    Dłuuuggooo mnie nie było, przez majowy urlop i słaby dostęp do Internetu trochę się rozleniwiłam i odłączyłam od świata dwa tyg odpoczynku bardzo dobrze nam zrobiło, pogoda wogóle nie przeszkadzała, nabrałam trochę kolorków i żyłam tylko tym, że po urlopie tylko 9 razy i L4. Także od początku czerwca jestem na L4. Czułam się ogólnie dobrze, nawet bardzo dobrze, ale siedzenie po 8-11h godzin w pracy, co prawda nie co dzień, dawało mi się we znaki, raczej mojemu brzuchowi, bo pod koniec dnia był twardy jak kamień. Na l4 też za często przy kompie nie siedzę, przy okazji udało mi się wykorzystać 100% płatne wolne na odwiedziny u koleżanki na drugim końcu PL, ale podróz pociągiem dała mi się we znaki, pomimo jazdy w pierwszej klasie i przy dwóch osobach w przedziale- stąd cisza z mojej strony.

Podobnie jak niektóre z Was również byłam na weselu, ale dziwnie mi się było bawić na trzeźwo

Z synciem wszystko w porządku, w zeszły czwartek ważył 2300, strach się bać co będzie dalej

Już prawie jesteśmy gotowi na przyjęcie malucha, mebelki poskręcane, ciuszki poprane i poprasoowane, na wózek mieliśmy czekać 6-10 tyg, z nutką nerwów bo 10 tyg to już po porodzie wypadało, a okazało się, że był po tyg, także stoi, wietrzy się i kusi kota

Co do skurczów z bólem jak na miesiączke nie odczuwam, może są ale ja ich nie czuje. Spina mi się czasem brzuch, ale po kilku oddechach przechodzi, nie wiem czy też tak macie, ale czasem mam odczucie jakby mi gin w środku wziernik zostawił, poboli lekko i przechodzi.
    Generalnie nie mogę narzekać na przebieg ciązy, jest wręcz ksiażkowa, ale zaczynam odczuwać już nieprzyjemne jej strony. w nocy nie mogę spać, krecę się jak bym miała owsiki, wychodzę spać do salonu, żeby mąż mógł spokojnie pospać. odsypiam w dzień i jakoś się kręci

a z ciekawostek, nie mamy jeszcze imienia dla syncia, mamy robocze, ale nie będziemy krzywdzić dziecka imieniem Telesfor i tak pewnie się dowie, jak starzy na niego wołali za życia płodowego.

Cytat Zamieszczone przez Mommy<3 Zobacz posta
    A słyszałyście może o żelu położniczym Natalis? Nam położna opowiadała o nic podczas zajęć w szkole rodzenia i się zastanawiam nad kupnem. Może któraś z was słyszała albo miała z nim doświadczenie ?
    Ja słyszałam, że jest dobry w uszczuplaniu portfela

Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta

Dziewczyny, które macie już złożone łóżeczka, pokażcie zdjęcia!
    Ja bym się z chęcią pochwaliła i łożeczkiem i dostawką i kojcem, ale wstyd, póki co służą jako składzik na pranie i ciuchy i zawalone są folią, co by kot nie miał ochoty tam włazić Materacyki jeszcze w folii, ochraniacze do poprania i do uszycia.... kocyki ochraniacze i inne pierdoły będę sobie szyła sama, muszę tylko zamówić bawełnę do miętowego minky, które już mam.... mam nadzieję, że zdążę przed porodem

Panna-nienormalna ja obstawiam ze mimo wszystko Ty pierwsza sie rozpakujesz bo napewno zrobi Ci cesarke w 38 albo 39 wiec po polowie lipca pewnie bedziesz rozpakowanaco do skurczow takich jak na okres to tez miewam w ciagu dnia ale trwaja chwile i zaraz puszcza

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Niunia, w 39 tc właśnie chce mi robić cc, ale widzisz że tu dziewczyny mają już skrócone szyjki itp, więc to nigdy nic nie wiadomo chociaż ja tam życzę wam i sobie poczekania na ten właściwy czas

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    A ja mam kryzys ciazowy..! Chcialabym juz sie pozbyc tego mojego slodkiego balastu!!!
    Czytalam, ze wlasnie kolo 33/34tc pojawia sie czesto taki kryzys u kobiet e ciazy bo sa swiadome tego, ze jak teraz urodza to ich dzieci przezyja. I ta swiadomosc doprowadza do tego, ze ma sie dosyc..
    A moze to dlatego, ze od poniedzialku zaczyna sie umnie hardcore w postaci kursu i juz wiem ze bedzie ciezko... nie wiem.
    Poza zyciowymi rozkminkami, nie mamy pradu od 13!!!! Kataklizm u nas wczesniej z nudow pojechalismy do galerii polazic po sklepach..

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Czesc Lolcia, dawno Cie tu nie bylo

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

A mi zaczął czop odchodzić. Tak się wystraszyłam... jeszcze wcześnie na dzidzie. A śluz taki galaretkowaty z krwią. Udało mi się dostać na wizytę i jeszcze lekarz mówi że trochę wytrzymam ale muszę leżeć...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów