Strona 617 z 724
Pokaż wyniki od 6,161 do 6,170 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    ja wizytuję w środę, ale małą podejrze dopiero 1.08
    Dziewczyny czy wam też tak się pocą cycki? Chodzę bez stanika bo w nim nie idzie wytrzymać, a pod cyckami mokrusieńko. Nie czuję bardzo gorąca, ale dzisiaj faktycznie jest gorąco uwielbiam tak i czekam na burze

2. dzieckozakupy.pl
    hej dziewczyny !

Widzę że nie tylko mi nogi puchną, a raczej stopy. Ciężko jest z doborem buta jakiegokolwiek

Cajafuerte mi się strasznie pocą piersi, raz to sobie odparzyłam tak, że skóra mi schodziła, ratowałam się kremem do odparzeń dla niemowląt. Bez stanika chodzę w domu tylko, bo tak mi urosły piersi, że nie ma szans chodzić bez. W nocy cała jestem zlana potem, Wy też tak macie ?

co do skurczów to jak się je odczuwa ? to tak jak na okres ? bo mnie przez pewien czas bolał brzuch jak na okres, i nie wiem czy to są takie skurcze... hmmm

te dziewczyny co chodzą na nfz, też tylko macie dwa usg dotychczas, bo ja ostatnie miałam w 21 tygodniu i teraz zapisała mnie na 25 lipca dopiero, jak to będzie 36 tydzien, nie wiem ile mała waży, nic brzuch mam ogromny już a do końca jeszcze 2 miesiące, no ale to pewnie sprawa indywidualna.

Member
    Urszulsien

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Ja chodzę na NFZ, wizyty mam co miesiąc, za każdym razen robi mi USG, czasem też bada "dowcipnie", teraz to sprawdza też szyjkę macicy itp. Także jestem zadowolona, aczkolwiek nie znam wagi mojego maleństwa, lekarz mi jedynie mówił, że jeżeli chodzi o wymiary to dziecko rozwija się prawidłowo.

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Skurcze od ok. 35 tyg odczuwałam tak jakby ktoś miał mi wyżymać wnętrzności - było nieprzyjemne i trwało kilka - kilkanaście sekund.
    Skurcze przepowiadające do tego czasu były u mnie bezbolesne i objawiały się drganiem, falowaniem macicy z góry do dołu.
    W tej ciąży jeszcze ich nie miałam.

Ja chodzę na NFZ i miałam 2 USG, za tydzień mam 3 i ostatnie, a przed samym porodem zrobią mi 4. Byłam jeszcze 2 razy prywatnie na genetycznych i połówkowych.

Pod biustem sie nie pocę, chociaż mam cycki 2 rozmiary większe, ale ogólnie pocę się więcej i często jest mi gorąco i nawet w chłodne dni chodzę w cienkich sukienkach.
    Za to uda i pachwiny mam często wilgotne i w domu pod sukienki maksi czy midi nie zakładam bielizny. Gorzej z tym, że wtedy mąż, gdy jest w domu, na mnie dybie i zaciąga w kąty jak polujący zwierzynę, ale w sumie nie narzekam

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Bjuli, wspólczuję tych opuchniętych nóg!

Ja tylko w pierwszej ciąży puchłam po 31 tyg, ale ja miałam gestozę, także to nie to samo, ale znam ból, gdy ma sie nogi jak balony ;/
    Jeszce trochę i zapomnicie dziewczyny o puchnięciu

Acha, mnie mówiono, że puchnięcia nie należy lekceważyć, gdy nie schodzi po odpoczynku albo pozostają wgnioty. Ty bjuli pisałaś o drenażach, wiec oby przyniosły Tobie ulgę Tak w ogóle to należy też przy puchnięciu ograniczyć solone, starać sie nie solić i spożywać produkty bogate w potas lub potas w tabletkach.

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Ja już po wizycie...mój Gigant waży już ok.2700...a tak to wszystko w porzadku...kolejna wizyta za 3 tygodnie..

Member
    Motka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    tusziba to faktycznie nosisz giganta

Dżemik a skąd jesteś? Ze w razie czego do Rzeszowa do Profamili jedziesz? Pytam z ciekawości, bo pracuje w Rzeszowie w szpitalu nawet, Ale nie w profamili. Zastanawiałam sie gdzie rodzic, wiedziałam tylko ze u mnie nie chce ale w koncu zdecydowałam ze postawie na mniejszy szpital, mniej oblegany

Stopy mi tez puchna i wieczorami bola, ale jeszcze tragedii nie ma. A jak spie to wstaje tak z 3 razy na siku i wtedy dopiero sie przekrecam na drugi bok ale krzyże wtedy bola bardzo!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    jeju, właśnie wstrzykiwałam sobie insulinę. Zanim wbiłam igłę modliłam się nad nogą i tą strzykawką z 10minut. Ale udało się i zobaczymy. Szkoda że muszą tą insulinę brać

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Uff wózek i fotelik zamówiony! ale mi ulżyło jeszcze łóżeczko i będzie wszystko w miarę, przynajmniej to minimum
    Z wózkiem jaja bo w sklepie w którym cały czas chcieliśmy zamówić przewidzieli dziś że 8 tyg oczekiwania na bebetto a ja tyle czasu już nie mam! Także ciśnienie mi podskoczyło, na szczęście znaleźliśmy inny sklep i mamy co chcieliśmy, tylko 100 zł drożej

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Aaa będzie już po weekendzie <3

Współczuję cukrzycy... to musi być męczące.
    Gorąco mi osobiście dokucza tylko w nocy, bo na poddaszu, tak w dzień jestem na dole a tu chłodniej niż na dworze

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów