Strona 616 z 724
Pokaż wyniki od 6,151 do 6,160 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Golka to rzeczywiście fatalnie z tymi stopami. Mi trochę puchna ale jak pochodzę lub gdy jestem mocno zmęczona. Ja zaczynam pakować torbę do szpitala. Ostatnio mam bardzo dużo tych skurczow przepowiadajacych. Też tak macie? Lekarz stwierdziła że nie dotrwam do terminu. A czy Wy też tak bardzo boicie się tego porodu SN?

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Kasia0909
    Mieszka w
    Elblag
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Anulka... Zobacz posta
    Golka to rzeczywiście fatalnie z tymi stopami. Mi trochę puchna ale jak pochodzę lub gdy jestem mocno zmęczona. Ja zaczynam pakować torbę do szpitala. Ostatnio mam bardzo dużo tych skurczow przepowiadajacych. Też tak macie? Lekarz stwierdziła że nie dotrwam do terminu. A czy Wy też tak bardzo boicie się tego porodu SN?
    Ja też mam dużo tych skurczy, ale nic mi nie mówiła gin o wcześniejszym porodzie. Chociaż czasami to nawet w nocy potrafię się obudzic

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Jak rozpoznajecie te skurcze? Ja chyba nic nie czuję. Ponoć czuć coś w rodzaju jak na miesiączkę? Nie czuję nawet żeby jakoś na chwilę spinał i rozpinał mi się brzuch.
    I dostałam insulinę. Trochę przekroczeń na czczo jednak było. Zwłaszcza w ostatnim miesiącu Jestem bardzo niepocieszona

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez paula105 Zobacz posta
    A tez macie tak ze nie mozecie pozycji do spania znalezc bo dzieciatka kreca sie na przemian raz z jednej raz z drugiej strony a Wy macie wrazenie ze je przygniatacie? Ja tak mam od kilku dni i juz sama nie wiem jak sie ukladac... w dzien za to chodze pijana z niewyspania :-P
    Każdej nocy tak mam zanim się ułożę tak, że mały się tak nie kręci, mnie nie bolą ani biodra ani kręgosłup, to trochę czasu mija

Cytat Zamieszczone przez Anulka... Zobacz posta
    Skurcze - mam 1-2 dziennie dość mocne, czasem bolesne. Też mogę nie dotrwać do terminu. Za tydzień we wtorek mam wizytę, zobaczymy co doktorek powie.

Nóg nie mam w ogóle opuchniętych, mimo że u mnie nawet w pochmurne dni jest 30 stopni, w mieszkaniu wszystko otwarte a gorąco jak w saunie, pocę się jak prosiak, z czoła dosłownie mi się leje jakbym biegała.. Na siedząco

Do tego schudłam! Brzuch mi rośnie, czuję się coraz ciężej a z 5kg na plusie zrobiło się 3kg. A jem dużo, tylko posiłki mniejsze ilościowo bo mi się po prostu nie mieści.

Porodu się nie boję, nie czuję strachu, ale wiadomo jednak obawy są bo to jednak nie przelewki ja to się nie mogę doczekać
    Mam nadzieję, że jednak urodzę SN bo od sąsiadki ostatnio usłyszałam, że u mnie w szpitalu lubią wysyłać na cc, a co lepsze, wystarczy mojemu lekarzowi (ordynator oddziału) sypnąć dwie stówki i pisze skierowanie do cc. Kurde.
    Muszę się na wizycie dowiedzieć, pogadać z nim, bo nie chcę cc. Jeśli coś będzie marudził to się tam nawet nie wybieram tylko od razu jadę do profamilii do Rzeszowa.

Mamy auto! Co prawda za tysiaka i Punto ale zawsze. Dla mnie to tragedia bo to ani wspomagania, ani klimy i tylko się śmiejemy z mężem jak jedziemy się nam dupencje przyzwyczaiły do wygody haha
    No ale ja się nie martwię bo tym będzie jeździł mąż do pracy a mi będzie moje autko naprawiał

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Member
    Urszulsien

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Właśnie ja nie wiem czy bym potrafiła rozpoznać skurcze. Wydaje mi się, że tak, bo raz po stosunku miałam bardzo wyraźne, więc zapamiętałam to uczucie, ale jeśli późniejsze skurcze będą inne? W ogóle ja się trochę boję. Mam dziwne upławy, właśnie takie lekko zielonkawe gluty, cały czas myślę że może to są te wody płodowe, a ja nic nie robię. To znaczy mówiłam o tym mojemu ginowi, ale on jest zdania że wszystko jest w normie, a z racji że to moja pierwsza ciąża to wszystko wydaje się być niepokojące. Także nie wiem.

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Ale u Nas dziś gorąco! Nogi troszkę może mam spuchniete...
    Dziś wizyta zobaczymy co słychać u Juliana
    Z mężem porzadkujemy szuflady i szafki żeby zrobić miejsce małemu...ciuchy wyprane jeszcze prasowanie mnie czeka ale może się wezmę jak sie trochę chłodniej zrobi...

Member Awatar Kasia0909
    Mieszka w
    Elblag
    O mnie
    Jedne mam jak na miesiączkę, a drugie to takie parcie w dół. U nas też gorąco. Na szczęście nie puchne. 13kg na plusie, ale się nie przejmuję. Ostatnie dwa miesiące nic praktycznie nie tyje. Dużo sobie pozwoliłam na samym początku z usg 35 tydzień, a z miesiączki 34,5

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    ja dziewczyny od wczoraj w domku kwasy wątrobowe w normie wiec wypuścili mnie z dieta do domu. Dziś wieczorem kardiolog, a w przyszłym tyg kontrola u mojego gin z wynikami. Obym dotrzymała jeszcze trochę i żeby Ala rosła mimo diety...

Dzemik Ja też mam wizytę 04.07 a u mnie chodzi nie tyle o te same skurcze tylko skrócona i miękka szyjkę. Ale fakt odczuwam ich przynajmniej kilkanaście razy dziennie. Nawet gdy chodzę to aż się muszę zatrzymać. Urszulsien też mam ostatnio dużo wydzieliny o podobnym kolorze co Ty. Ale też mam taki śluz np gdy się wysikam lub po wysiłku jakby mega płodny. Jak czop odchodZi to nie wiem bo z synkiem dopiero pewnie na porodowce odsZedł

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Tez mam wizyte we wtorek:-D

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów