Strona 615 z 703
Pokaż wyniki od 6,141 do 6,150 z 7023

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar DeDe
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-01 zobacz kalendarz
    cajafuerte Zdjęcie prześliczne!

A co do chusty to ja kupiłam teraz na allegro ( przy pierwszym dziecku nie miałam), pomyślałam że będzie mi wygodniej starszą córke odpwrowadzać do przedszkola korzystając z chusty z malenstwem. Na kursie nie byłam, oglądałam filmy na YT, po porodzie na sucho poćwiczę ale dużej filozofii nie ma a jaka wygoda przy wychodzeniu z domu, gdzie nie będe musiała wózka znosić na krótszą wyprawę

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member Awatar Bjuli
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-20 zobacz kalendarz
    Ja też mam zamiar nosić Dzidzię w chuście. Właściwie był to mój pierwszy zakup. Nawet moja Mama mi polecała bo nosiła wcześniej dzieci mojego brata i mówi, że to świetna sprawa. Długo szukałam instruktora chustonoszenia a tu się okazało, że w bloku obok w kawiarni organizowane są spotkania co poniedziałek. Jak widać pod latarnią najciemniej
    Przy wyborze chusty korzystałam z tego poradnika https://littlefrog.shop/Jaka-chuste-...478512588.html

A tu się chciałam pochwalić swoimi spuchniętymi stopami :P
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0584.jpg
Wyświetleń:	87
Rozmiar:	90.4 KB
ID:	101226

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Bjuli! Masakra! A myślałam, że to moje są spuchnięte. W porównaniu do twoich to moje to normalne :P Jak sobie z tym radzisz?

Junior Member Awatar Bjuli
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-20 zobacz kalendarz
    Haha narazie sobie nie radzę ale od przyszłego tygodnia jak tylko zdobędę zgodę od lekarza mam zamiar chodzić na drenaż limfatyczny. Napiszę później czy to coś daje Nogi aż bolą nie mówiąc o rękach, bo woda powoduje ucisk na nerwy i przez to moje ruchy są mega niezgrabne. Ale jeszcze tylko 7 tygodni więc bliżej niż dalej

A ta dziurka to efekt trzymania piety na łydce :P

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0576.jpg
Wyświetleń:	50
Rozmiar:	90.4 KB
ID:	101227

A tez macie tak ze nie mozecie pozycji do spania znalezc bo dzieciatka kreca sie na przemian raz z jednej raz z drugiej strony a Wy macie wrazenie ze je przygniatacie? Ja tak mam od kilku dni i juz sama nie wiem jak sie ukladac... w dzien za to chodze pijana z niewyspania :-P

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Bardzo ladne zdjecie ))
    I lozeczko tez ladne Pokrzywo
    Na reszcie idziesz na zwolnienie! Jakby miala pchac sie autobusem do pracy to bym chyba juz dawno zrezygnowala na Twoim miejscu ja mam dosc jak stoje w korku w swoim samochodzie z lekka klima i ulubiona muza co dopiero w autobusie!
    Ja lubię jeżdzić autobusem Mam czas na czytanie książek w trakcie jazdy, nic mnie nie stresuje po drodze, czasem to jedyny czas na rozmyślanie :P Ale już mam limit jazdy w ciąży

Byłam u doktorka. Mała waży 1620g. Mieści się w normach tabelki doktorka Szyjka ma 4 cm z kawałkiem. A i mała jest dalej małą Ale muszę zrobić na następna wizytę USG przepływów, bo doktor stwierdził, że łożysko jest o jakieś 3 tygodnie starsze i potrzebuje dokładnego badania. Ale mam się nie stresować. Mam zwolnienie lekarskie od jutra oficjalnie. Mam sprzątać w domu z opamiętaniem (taki przykaz) czyli mało Jutro śpię pół dnia z tej okazji, potem podłącze się pod arbuza i odpoczywam. Lekarz stwierdził, że 32 tydzień to już starczy tej roboty

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    pokrzywa, to moja "mała" w 29+5 tyle ważyła :P Też bym z chęcią zjadła arbuza. Co prawda dzisiaj zgrzeszyłam i zjadłam wafelka w czekoladzie mam nadzieję, ze nie zaszkodzi.
    A co do spania. Jak się położę tak na brzucho-boku to czuję jak mnie kopie bo chyba ją kopie. Ale tak to nie mam problemów. Chyba tylko to jest problemem, że nie zmieniam bardzo pozycji we śnie i budzi mnie zdrętwiała ręka. I kurcze łydek jak się przeciągam. I budzenie się na siku koło 5 i nie możność spania

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Mam nadzieje,że moja odziedziczy chudość po tatusiu

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Kurde Bjuli!! Tiki taki!! Ale narobilas smaka!!

ja se zrobiłam szkole rodzenia na bebiprogram, polecam! Fajne filmiki tez tam sa z przewijania i kąpieli, na you tubie tez one sa. Mi sie podobało w każdym razie

Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Dziewczyny wasze nogi sa naprawde super w porównaniu do moich Wczoraj byłam w ccc i deichman kupic jakies buty bo idziemy na wesele w sobote :/ i nie dośc ze noga z 37 zrobiła sie 39 to jeszcze takie spuchłe ze nic nie pasowało! Jedne sandały kupiłam i to jeszcze w dodatku tak na siłę jestem po prostu załamana

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

mjakmama skarby sierpnia

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów