Strona 612 z 724
Pokaż wyniki od 6,111 do 6,120 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Member Awatar sylwka123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-04 zobacz kalendarz
    Ilusive będzie dobrze! Na kiedy dokładnie macie termin?

cajafuerte ja kupiłam w Ikei taką. http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00214553/
    dla mnie spoko. Nawet sama ją złożyłam, bo męza akurat na dłużej nie było, a chciałam rzeczy małej w jedno miejsce włożyć.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja to nawet za bardzo nie wiem gdzie mam watrobe... nigdy chyba nie mialam bolu watroby i w rodzinie zadnych problemow... wiec chyba sobie daruje. I tak mam wystarczajaco duzo innych roznych chorobsk i badan, ze juz mam dosc.
    Co do obkrecenia dziecka to basen pomocny! W sensie plywanie w basenie. I ogolnie ruch. Ciezej sie przekrecic dziecku w ciazy lezacej lub z ograniczona iloscia ruchu.
    Trzymam kciuki za przekrecenie sie malenstwa

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

U mnie znowu złe wyniki moczu, co wiąże się ze złą morfologią... Ech. Jutro rano lecę na posiew moczu i zobaczymy co dalej. Tak bym chciała żeby w końcu wszystko było dobrze...

Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Eh dziewczyny ja mam 34tydz i cała ciąże jestem aktywna bo ćwiczę i chodzę do pracy a mała tez główka do góry. Chyba juz marne szanse na obrócenie no ale co zrobić nie przejmuje sie na zapas
    Ja jeszcze do końca tygodnia do pracy a pózniej L4 co będę robić??hihi
    Strasznie twardnieje mi brzuch mam wrażenie ze cały czas jest twardy macie tak może tez?

Co do mnie jestem po wizycie. Dało się zobaczyć dziś ten przyczep i jest ale naczynia ściśle do siebie przylegają. Łożysko wysoko i będę rodzic SN :woohoo: a szyjka już skrócona i miękka. Dziś 35t2d ciąży

Cześć dziewczyny czytam Was od paru miesięcy, także mam termin na sierpień. Jako, ze też rozwazam poród w Pro Familii to mam do Ciebie Anulka gorąca prośbę o wysłanie mi w wiadomości prywatnej informacji jak wygląda takie spotkanie czy miałaś jedno w pro familii od razu z lekarzem i czy placilas dodatkowo za badanie? Ja jestem nastawiona na poród cc, Więc jeżeli masz jakieś info jak to wyglada to będę bardzo wdzięczna.

Witam sie i ja :-) rowniez Was podczytuje juz od dawna i jakos tak mi lzej ze nie tylko ja mam niektore problemy i przeboje ciazowe. Termin mam na 20 sierpien, to moja pierwsza ciaza i zaczynam sie powoli stresowac czy dam rade z malutkim dzieckiem. Moj stres poteguje jeszcze remont ktory ciagle sie przedluza a ja martwie sie ze nie zdaze z przygotowaniem wszystkiego. Eh ale sie rozpisalam jak na pierwszy raz. Ale mam potrzebe wyzalenia sie komus a tu widze ze same dobre dusze sa:-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Witam nowe mamy . Ze wszystkimi problemami można sobie poradzić! Także głowy do góry.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Wow nowe mamy jeszcze do nas dolaczaja czesc Wam!
    Anulka gratuluje pozwolenia na sn i ze juz Twoj organizm szykuje sie do porodu! moze bedziesz pierwsza?
    Golka mnie tez twardnieje brzuch i czesto jest napiety. To od niewlasciwego (zbyt intensywnego) trybu zycia
    Takze jak tylko przejdziesz na l4 to walnij sie na kanape, wez do reki ciekawa ksiazke i odpoczywac! To samo mowie do siebie wlasnie..!

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Sylwka, wg usg mam termin na 11.08. Ale i tak będę miała cc wcześniej. Teraz się modlę żeby dotrzymać do 34 tc wtedy już płucka po sterydach będą rozwinięte. Jak Bozia da to niech dzidzia siedzi jak najdłużej, jak będzie trzeba to już Do końca zostanę w szpitalu.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów