Strona 610 z 724
Pokaż wyniki od 6,091 do 6,100 z 7233

Skarby sierpnia 2017

U mnie dziś dzień w aucie. Brat szuka samochodu na zamianę i jeździmy po komisach. Już mam dość, no ale jakoś przeżyje... Od rana męczy mnie zgaga i żadne domowe sposoby nie pomagają... Wizytę teraz mam 8.07. Ale jakoś mi się ten czas dłuży. Wczoraj spakowałam torbę do szpitala, więc w razie "W" jestem gotowa :P

2. dzieckozakupy.pl
    Ilusive trzymam mocno kciuki, będzie dobrze. Do życia szpitalnego można się przyzwyczaić. Jak ma się jeszcze fajne dziewczyny na sali to czas bardzo miło ucieka.
    Tez się martwię o te próby wątrobowe. Na jakiej podstawie lekarz stwierdził, że wyniki są nieprawidłowe? Miałaś jakieś swędzenia, wyczytał to z podstawowej morfologii, profilaktycznie zlecił dodatkowe badania?

Profilaktycznie zlecił i chwała my za to! Swędzenia nie mam. Jutro będzie lekarz i coś więcej się dowiem.

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Ja ogolnie spie jak zabita, wczoraj zasnelam o 22:30, obudzilam sie o 6:00 wyspana, poszlam siku i sie polozylam, niestety glod nie dal polezec wiec znowu wstalam, zjadlam platki i sie polozylam, zasnelam po 7:00 i wstalam przed 11:00 i to ledwo sie dobudzilam:-D masakra!!! Pewnie dzis do 24:00 bede łazic:-D

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Data
    6 sierpień 2017
    Torbe tez juz mam gotowa:-) w zeszlym tyg spakowalam. Łóżeczko tez juz jakis czas czeka, ciuszki gotowe. Wizyta 4go, 7go farbowanie a potem nic tylko czekac....

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Data
    6 sierpień 2017
    Powiem wam ze nawet robienie zupy meczy....postalam troche bo sprzatalam zwierzaczkom, potem obieralam jarzyny na zupe i plecy wysiadaja...czasem jak za dlugo stoje to mnie cos kłuje na dole, jakby mały sie tam cisnal ale to takie uklucie jest...

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Data
    6 sierpień 2017
    Nie wiem czy tez tak macie ale od pewnego czasu jak sie budze rano to sprawdzam czy mam brzuch:-D jakos go rano nie czuje jak spie cala noc na jednym boku i nie wiem czy to przez to czy przez to ze ogolnie jest maly ale smiac mi sie chce z siebie:-D czuje go za to jak sie przekrecam na drugi bok, wtedy jest masakra bo to tak cisnie niefajnie....i najgorzej jak spie na lewym boku bo zeby wstac to musze sie przekrecic na prawy, siasc, i dopiero wstac. Wtedy wszystko boli i ciagnie w dol, okropne uczucie i czuje jak moje dziecko sie tam kula z boku na bok...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    My po sesji. Kurde był taki gorąc niemiłosierny, że aż pot po cyckach i tyłku mi płynął. Kilka ładnych zdjęć będzie. Pogryzień przez muchy i gzy również.
    Co do spania, to ja się budzę o 7 i to już wszystko co mogę z siebie wykrzesać. Kokoszę się w wyrku i tylko męża budzę, bo jak wiadomo od 3 miesięcy razem całe dnie i noce aż dziw, że nie mamy siebie dość. Chociaż bardziej ja jego. On jest okropnie cierpliwym człowiekiem. Szanuje go za to, bo już dawno bym taką osobe jak ja pierdzieliła. Nawet poza ciążą byłam okropną zołzą. Teraz to nawet możnaby rzec, że "zanielałam" :P
    Wczoraj sprzedaliśmy regał. W sumie jedyny nasz taki poważny mebel i teraz rzeczy trzymamy na stole :P W większość ubrań nie wchodzę więc te niechodzone w pudło i pod łóżko, a mała kupka leży. Za tydzień cyklinowanie podłóg i za dwa sprzątanie.
    No i zaraz potem szykowanie się na ten dzień. Dzisiaj miałam sen. Ogarnęła mnie jakaś panika taka dziwna. Byłam na tym etapie ciąży co jestem i nagle uświadomiłam sobie( we śnie oczywiście), że to zaraz już a ja daleko w tyle. I tyle się zmieni. Chyba ta myśl o zmianie najbardziej mnie przeraziła.

Member Awatar sylwka123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ilusive Zobacz posta
    Profilaktycznie zlecił i chwała my za to! Swędzenia nie mam. Jutro będzie lekarz i coś więcej się dowiem.
    Dziewczyny o co chodzi z tym swedzeniem?

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Ja po weselu, nawet trochę potańczyliśmy ale dziś nie mam kręgosłupa, masakra!! Piękne wesele w starej stodole brata panny młodej. Najbardziej mi się podobało, że wszyscy znajomi, nowopoznani też się interesowali brzuszkiem, chwalili jak ładnie wyglądam, że ciąża mi służy laski niektóre jak się napiły to prosiły żeby je zarażać
    Mega sympatycznie, no i ostatnia impreza bez dzidzi naszej nawet jak pojedzie do dziadków to i tak będziemy pewnie zawsze myśleć co robi itp.
    Ilusive, współczuję! Ja też nie znoszę szpitali.... mam nadzieję że po cc szybko wyjdę i tyle. Trzymajcie się!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów