Strona 609 z 724
Pokaż wyniki od 6,081 do 6,090 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Agnes91 Ty kochana uwazaj na to cisnienie bo to raczej nie jest bezpieczne.musisz kontrolowac sobie zeby czegos nie przeoczyc

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Motka Zobacz posta
    Dziewczyy a tak z innej beczki. Kupowałyscie biustonosze do karmienia? dosyc duży wydatek, ponad 100 zl to mi troche szkoda ;/ bo z dwie sztuki y pasowało mieć. Widziałam na allegro tansze ale czy trafie z rozmiarem znowu...
    Ja kupiłam sobie dwa na allegro w licytacji po dyszce rozmiar mniej więcej wiem jaki, a że są bawełniane to się dopasują. Mam jeszcze dwa z poprzedniej ciąży które kupiłam pod koniec karmienia i nie są zniszczone, więc mam 4 na zmianę. Dla mnie to konieczność stanik do karmienia. Zwłaszcza w domu.
    Jeśli przyjdzie mi karmić poza domem to ubieram taki zwykły usztywniany i nie ma problemu.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

A ja dziewczynki właśnie pakuje się do szpitala. Dzisiaj na wizycie lekarz ze względu na podwyższone próby wątrobowe skierował mnie do szpitala musza zrobić mi więcej badań Bo bycmoze zaczyna się cholestaza ciążowa. Niby nie mam aż takich złych wyników ale już mi się chce płakać... nie cierpię szpitali.
    Z pozytywnych rzeczy to nasza Alicja ma już 1900g, dziś dokładnie skończony 32tc. Wg siatki centyliwej idealnie w srodeczku.ale niestety jeśli cholestaza się potwierdzi to dzidziuś może złe przybierać poza tym mimo skurczy i twardego brzucha szyjka i wszystko inne Ok.

Member
    Motka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    Agnes uwazaj na siebie!

Ilusive bedzie dobrze, nic sie nie martw! Szpitale nie sa fajne, jeszcze w nich zostawac na noc bleee (i pisze to pielegniarka ). Robimy to da dobra naszego i naszych Skarbów. Dasz rade!

Zostaje. Doktor który mnie zbadał powiedział ze szyjka skrócona i dali mi dziś pierwszy zastrzyk ze sterydami na rozwój płucek dziecka. Jutro drugi. Niby na wszelki wypadek... jestem tez już po ktg. Położna mówiła ze Ok, ale tak na prawdę dowiem się wszystkiego od lekarza. Jutro rano tez rozszerzone wyniki krwi w kierunku cholestazy, ale ma wynik to tak do dwóch dni poczekam. Oj masakra jakaś... i jak tu się nie denerwować... trzymajcie kciuki za nas. Oby mała jeszcze posiedziała w brzuszku...

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Trzymam mocno kciuki Ilusive

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Bedzie dobrze:-* 3maj sie!!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ilusive nie martw sie jestesmy z Toba ja tez nie cierpie szpitali i jak pomysle ze za 2 tygodnie jak dalej bedzie sie skracala szyjka i mnie polozy to zaraz mam lzy w oczach

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Niunia to zalezy jak dluga hest ta Teoja szyjka i w jakiej jest kondycji. Chociaz dziwie sie ze nie dostalas luteiny bo ona wplywa na kondycje i dlugosc szyjki... tzn hamuje proces skracania i ewentualnego rozwierania.

Ilusive, trzymaj sie tam! Rozumiem przerazenie, ale w szpitalu bedziesz pod stala opieka i bedziesz na biezaco kontrolowana. To dobre dla Ciebie i dziecka!

Ja sie nie dam polozyc do szpitala...! Przynajmniej nie do 20 lipca
    Potem niech robia co chca..

Jak Wam mija weekend? U mnie kursanci dzis pisza egzamin i po egzaminie idziemy do domku
    Wczoraj wieczorem zapyscilismy sie na warszawe na urodziny kolezanki do knajpy, tak dawno nie bylam w centrum stolicy...
    Poza tym nie spalam dzis prawie cala noc... i nie ze niewygodnie tylko zasnac nie moglam..:/ ostatnioza czesto sie mi to zdarza..!

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Member Awatar Kasia0909
    Mieszka w
    Elblag
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Ilusive trzymamy kciuki. U nas są dni miasta i wróciłam zmęczona. Wczoraj zrobiłam ponad 10 km. Mamcia miała też urodziny , więc pozwoliłam sobie na kawałek torta. A jutro znowu zobaczę moja Pysie, bo idziemy na 4d. Trafiliśmy na super lekarke. Ostatnie zdjęcia wyszły ładne, ale jej się nie spodobały i kolejne mamy darmowe

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów