Strona 606 z 724
Pokaż wyniki od 6,051 do 6,060 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Ja też mam problemy ze snem, co 2 godziny wstaję do toalety, a w dzień nie mam mocy.
    Wczoraj zakończyłam ogarnianie pokoju dla małej i pół dnia prasowałam. Dziś nóg nie czuję i ledwo chodzę... Szyjka też mi się skraca, dlatego chcę wszystko ogarnąć. No ale zostało mi chyba tylko spakowanie torby do szpitala.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Współczuję Wam dziewczyny braku snu. Ja może przez całą ciążę miałam parę takich dni, a do tej pory póki co śpię jak zabita. Zasypiam dość szybko, nawet jak się rano obudzę, to często jeszcze do południa śpię, albo po południu gdzieś zasypiam. Ciągle bym spała.
    A do ubikacji w nocy wstałam może z dwa razy. Jak idę przed snem to potem dopiero rano jak wstanę o 7.

Za to żeby nie było, żeby się wyspać, muszę się ułożyć, co często trwa dość długo, inaczej wstanę tak obolała, że pierwsze kroki robię trzymając się mebli albo ściany.

Filipa czuję już niemiłosiernie nisko, a jego rozpychanie jest coraz bardziej bolesne. Nerki mnie już pobolewają, żołądek, wszędzie te swoje syrki wciska

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    To ja dzisiaj przeszłam samą siebie i spałam do 10.30 a oczywiście dzisiaj tyle rzeczy do ogarnięcia było. Miała byc sesja, ale burza słońce burza słońce, więc odwołaliśmy, będziemy kończyć remont a sesja jakoś moze w niedziele. Ja jakoś dwa razy wstaję na siusiu, zawsze koło 1 jak przysypiać zaczynam i koło 5. Dzisiaj na szczęśćie tylko raz, bo kibelek mamy zdjęty ze względu na płytki i sikam do wiadra a najgorsze jest to, wczoraj zdjęli kibel, bo przeciez już kupy o 21 robić nie będę. I co o 23 jak mi się zachciało tak do teściów o północy lecieć musiałam. I z rana to samo. Jak nie ma gdzie to się chce, a jak wszystko można to się nie da :P
    Kupiłam dziś cudowne sandałki dla Karinki. Pierwsza rzecz która mi serce rozczuliła

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kasia0909 Zobacz posta
    Burzujka ja co noc wstaje minimum 4 razy i nie śpię zdążyłam się przyzwyczaić do tego straszny bałagan w domu , bo remont na zewnątrz. Ocieplanie itp. Pełno styropianu ogółem
    Nie zazdroszcze remontow i szczegolnie tego wstawania siku! U mnie to zazwyczaj jest raz kolo 3 w nocy albo dwa razy (2 i 5)jak wypije wiecej wieczorem.

Cajafuerte u nas w budynku na szczescie mamy az 7 kibelkow do wyboru w razie awarii
    Moj mezczyzna tez jest bardzo nisko i czasem to mnie az zgina w pol jak on cos raczkami majstruje mi tam na dole...!

Musze sie zmobilizowac do wstania z kanapy bo musze dzis zrobic ciasto :/ moim pierwotnym zawodem jest cukiernictwo ale nienawidze robic ciast i lece po najnizszej linii oporu czyli sernik na zimno

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Cajafuerte, dobrze że miałaś do kogo iść haha:P
    Ja wstaje koło 6, jak mąż wstaje do pracy, ale tak mnie to rozstraja, że mogłabym spać do 10... więc budzik mam na 9.

A my jutro na wesele będzie w starej stodole dziadków panny młodej, więc ciekawie i odważnie mam nadzieję że nie będzie duszno, bo o klimie tam można pomarzyć

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jaką ja mam ochotę na jakieś pyszne domowe ciasto! Nie wiem jakie, może murzynek? Aby domowe, bez tej chemii. Mmmm
    I dobrze, że blisko mieszkają :P ale taka jest złośliwość losu

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Dziewczyny, czy to możliwe, że przez tą niby "Dietę cukrzycową" czyli nie jem słodyczy, waga mi spada? Bo od zeszłego tygodnia zeszła mi pół kilo. Jakby stanęła to ok, rozumiem, ale spadam. Czy wszystko ok? Bo dzidzia wg internetu przybiera ok 200g na tydzien, czyli już waży wg statystyk 2 kg. Tyje a ja chudnę? A mówią, że skoro dzidzia rośnie w siłę to i mamusia ostro w górę.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Kasia0909
    Mieszka w
    Elblag
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Ja bez diety w jakimś tygodniu schudłam. Z dzieckiem było wszystko ok. Nie ma co się przejmować

Burzujka a ja glupia nawet nie zapytalam o dlugosc tylko powiedzial ze nam sie skrocila i dla bezbieczenstwa widzimy sie za 2 a nie 3 tygodnie zeby czegos nie przegapici wzielam to sobie do serca i wczoraj popralam ciuszki i ogolnie lezakuje duzo bo mnie nastraszyl

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    A czy miałyście styczność z elektronicznym odciągaczem kataru?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów