Strona 605 z 723
Pokaż wyniki od 6,041 do 6,050 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    No mi od wtedy kaze lezec + luteina...od tego 33 lezalam, teraz juz wychodze czesciej ale czasem czuje ze musze sie polozyc

2. dzieckozakupy.pl
    Aha to w takim razie musze zmienic swoj tryb i czesciej polegiwac zeby nie wyladowac w szpitalu i zeby dzidzia jeszcze troszke wytrzymala w brzuchu

Senior Member Awatar DeDe
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-01 zobacz kalendarz
    burzujka Ja też mam problem z wypadaniem włosów właśnie. Trochę się orientowałam, generalnie ciąża wpływa korystnie na bujną czuprynę ale są procentyn aktóre hormony wpływają właśnie w drugą stronę... niestety

cajafuerte Doradców tyle że nie zliczę. Takie nie bo w rodzinie, takie nie bo nie pasuje do imienia starszej córki a może takie? A moja mama miała Sabina, więc może tak?
    Narazie kwestii imienia wciąż nie mamy zatwierdzonej ale dużo przeważa jedno imie, aż nie chce mi się mówić w rodzinie i chyba poczekam na musztardę po obiedzie i powiem jsk się urodzi bo przesadzają... ;/

U mnie remont całego mieszkania już drugi miesiąc.. za ttdzień wjeżdza kuchnia, więc najważniejsze Worki do przeprowadzki pakowane od 3 tygodni bo nie zawsze mam siłę pakować

Member Awatar Kasia0909
    Mieszka w
    Elblag
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Witam wszystkie mamusie, po bardzo długie przerwie. Widzę, że Wasze maluszki rosną zdrowo. Moja malutka w 33 tyg ważyła ponad 2100g dobrze, że u nas imię od początku wybrane i nikt tego nie komentuje .

Oj podziwiam Was dziewczyny ze w tej końcówce bierzecie się jeszcze za remonty.Ja już kompletnie nie mam sił na to, może gdyby nie twardy brzuszek byłabym bardziej fit...u nas w sobotę wizyta i tez ciekawa jestem ile Alunia wazy. 3 czerwca czyli w 29 tc miała 1460g albo 1360...już dobrze nie pamietam. Na pewno urosła bo ciężko mi jest znalezc dobrą pozycje do spania... ciagle mam wrażenie ze ją uciskam...

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Niunia i Kroliska to jakie macie wartosci tych waszych skroconych szyjek? Bo moja ma juz 2,8cm... za malo...
    Wiec musze w koncu przystopowac..:/
    Ale Felek ma sie dobrze, wazy 1995g wiec idealne jak na nasz wiek ciazy
    Pytalam lekarza o te wlosy i DeDe dokladnie powiedzial tak jak Ty, ze niektore kobiety tak maja i juz. Na zelazo nic mi nie dal, bo stwierdzil ze tragedii nie ma a zatwardzenia po suplementacji zelaza moga zrobic wiecej szkod, niz pozytku. Powiedzial, ze to naturalne, ze dziecko ze mnie czerpie wartosci odzywcze i ze moje wartosci beda mniejsze. Do czasu az nie jest jakos bardzo zle to nie ma sensu sie faszerowac. Ja mam ten sam poglad i to mi sie u mojego lekarza podoba
    Przepisal mi jakis lek do wcierania w skore glowy, zeby troche pomoc tym moim wlosom.
    ilosc wod plodowych w normie i poza szyjka i spinaniem brzucha to wszystko jest super
    Czesc Kasia a kiedy Ty u nas ostatnio sie odzywalas? Bo jakos w ogole nie kojarze

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Burzujka ja mialam 2,9 + 0,9 z rozwarciem na 2mm, tak mi powíedzial, a teraz powiedzial ze jest krotsza bo 2,6 chyba o ile sie nie myle. Ja juz nic z tego nie wiem:-D ale jak twierdzi, ze damy rade wytrzymac do tego 38tyg to mu wierze. Ogolnie to ja mala jestem i wszystko male, i szyjka i dziecko he he

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Kasia0909
    Mieszka w
    Elblag
    O mnie
    Ostatnio w lutym albo marcu

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    To tez masz Kroliska niewesolo...
    ale wierze, ze oszczedny tryb zycia moze zdzialac wiele. Ja jeszcze tylko w weekend intensywnie i potem odpoczywam caly tydzien.
    Dzis jestem umierajaca... budzilam sie w nocy co godzine, w toalecie bylam jakies 4 razy (moj rekord!)... zasnac w dzien nie umiem i sie tak bujam od rana, sil brak i jestem totalnie niedo zycia...

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Member Awatar Kasia0909
    Mieszka w
    Elblag
    O mnie
    Burzujka ja co noc wstaje minimum 4 razy i nie śpię zdążyłam się przyzwyczaić do tego straszny bałagan w domu , bo remont na zewnątrz. Ocieplanie itp. Pełno styropianu ogółem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów