Strona 604 z 724
Pokaż wyniki od 6,031 do 6,040 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Anulka ja chyba zdecyduje w medeorze poniewaz moj lekarz tez ma tam dyzury i powiedzial ze on bedzie mnie cial wiec chyba nie ma sensu isc do pro famili,a powiem Ci ze moje 2 znajome teraz rodzily w medeorze i mowia ze super ze warunki ok personel tez pomocny wiec chyba tam zdecyduje

2. dzieckozakupy.pl
    Panna widzę, że waga Małej mieści się w normach. Jest minimalnie mniejsza, ale to też może być błąd pomiaru. A wcześniej się śmiałam, bo napisałaś wagę w kg a nie g ja wagę sprawdzam zawsze na parentingu. Fajnie tam są opisane zmiany u dzieciaczkow i u mamy. Proponuję sprawdzać tydzień zgodnie z zasadą skończonych tyg, a nie rozpoczętych, czyli np 33,4 tc to 33 tydzień ciąży. Nam jeszcze siatkę centylowa z grupy cukrzycowej z fejsa, ale nie umiem jej wrzucić... Kto pomoże

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Hej
    Mam już zakończony remont uff....zostały drobnostki przy drzwiach wejściowych- ściana na zewnątrz do pomalowania. i przybicie 4 listewek.
    I koniec. Można myć podłoge i urządzać resztę. Remonty są okropne. Aaaa i jeszcze komode zamawiam przez internet z agata meble.
    Bo upatrzyłąm i sa promocje to akurat dobre i 50 zł mniej zapłacić. I do domu przyślą. Podobają mi się te internetowe zakupy coraz bardziej

Cytat Zamieszczone przez sylwka123 Zobacz posta
    Hehe to mi sie podoba. Wrzuc fote jak będzie gotowe. U nas maz juz zlozyl. Wlasciwie na drugi dzien po tym jak kupilismy. Planowalam ze tak po 2 tyg to zrobimy ale on mial widac inne plany. Nie bylo mnie prawie caly dzien w domu, wchodze i tu niespodzianka przynajmniwj też mam sie na co teraz pogapic i przytrzymać w nocy kiedy po ciemku mkne do wc
    Po wczorajszej euforii stwierdziłam, że dam mężowi odsapnąć po remoncie i tak z tydzień poczekam. Niech chłop odpocznie. A ja ogarnę jeszcze porządki w szafach. Potem sobie postroję łóżeczko. Chociaz w sumie nie mam co stroić. Bo nei chcę ochranaiczy. Mam pościel, prześcieradełka, kocyki minki i śpiworek.
    Ale może ogarnę baldachim????? Macie może baldachimy???

Cytat Zamieszczone przez sylwka123 Zobacz posta
    Jesli mam jakieś bakterie to moze byc to niebezpieczne dla dziecka?
    Wtedy dają antybiotyk przy porodzie chyba.

Cytat Zamieszczone przez mishka Zobacz posta
    Dziewczyny, a w ogóle myślałyście albo chodzicie do szkoły rodzenia? w mojej małej mieścinie nie ma nawet szkoły, a bardz mi zależy na dokształcaniu się, bo to wiecie, moja pierwsza ciąża. Koleżanka na forum polecała Prenalen zamiast tej zwyklej stacjonarnej, sie zapisałam i jest okej miałyście podobną sytuacje?
    Ja szkołę rodzenia już skończyłam. Nadal twierdze, że nic nie wiem, mimo ze coś tam wiem Zajęcia były ciekawe i myślę, że dla pierworódek jak najbardziej wskazane.

-----------------------------
    dzisiaj miałam koszmar i podobno przez sen się darłam, płakałam i coś gadałam. Śniło mi się, ze nie widziałam córci po porodzie a potem gdzieś wyjechałam na wakacje i nie było mnie 15 miesięcy i ona mnie nigdy nie widziała. I wróciłam jakoś korzystając z GPSa bo nie umiałam wrócić, w ogóle odnaleźć nawet drogi do kwatery wynajmowanej w wakacje i błądziłam. I wracam już - po drodze zmieniam się w uwaga uwaga WYDRĘ! Ahahaha i płyne po asfalcie.... wpadam do babci na wieś (nie wiem jakim cudem) i mi mówią, że moja kocica zdechła, że kuzynka chłopca już urodziła i on taki duży -i ja już sie w człowieka zmieniłam i płakałam. Tuliłam chłopca tego i ze mam iść do mojej córki, która jest u cioci i wujka. I taka płacząca mam iść do niej i się boję. I się obudziłam -mąż mnie zaczął szturchać, bo jęczałam
    To taki sen odlotowy... okropny!

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    A ja dzisiaj jestem zła jak osa. Od rana. Nie wiem co się stało. No mam ochotę wszystkich zabić a złośliwość rzeczy martwych nie zna granic dzisiaj. Jak klucze się ukryły w torebce to myślałam, że coś mnie strzeli. Do tego u okulisty babka łaskawie mi powiedziała, że może pod koniec miesiąca zaczną zapisywać na październik. No kurde to ja już z3 miesięcznym dzieckiem pod pachą będę latać,a chcę się zbadać przed porodem. To powiedziała przyjdzie pani jutro, pytać lekarza może przyjdzie. Mało brakowało a powiedziałabym jej żeby ten październik to se w dupe wsadziła. Wczoraj było tak fajnie a dzisiaj sama siebie nie poznaję a na szkole rodzenia było oddychanie i będzie, ale i tak pewnie w czasie porodu to będzie inna szkoła jazdy. Zapowiedziałam mężowi, żeby się do mnie nie odzywał dzisiaj bo nie ręczę za siebie, a wystarczy jeden głupi tekst i polecę po bandzie. Dawno tak nie miałam, chyba z rok temu przed miesiączką. Dobrze, że jest z nami nasz psiak, bo jak na nią patrzę to zawsze serce mi mięknie.
    Niech już kończą tą łazienkę, chcę w końcu wziąć prysznic na stojąco, nie martwiąc się, że woda leje się po podłodze
    a tu jeszcze duży pokój.
    Z jednej strony chciałabym urodzić już na początku sierpnia, w terminie będzie, ale z drugiej chciałabym, żeby ten duży pokój był skończony. Można malować ściany przy takim małym brzdącu? Drzwi od dużego pokoju zamknięte, okno otwarte wietrzenie a my w innym pomieszczeniu?
    Też muszę sprawić Karince jakąś komodę. DOstałam ciuszki, myślałam, że nic różowego nie będzie a tu tony różu, ale bodziaków itp nigdy za wiele
    W ogóle czy wy też macie takich doradców co do imienia? Malina nie, bo coś tam, Karina, nie bo był serial Koń Karino?, Jaśmina nie. Wanda nie. Może Klara, może Wiktoria? Jak jeszcze moja mama coś doradza to jej powiem, ze ty mamo to nic tutaj nie masz do gadania. Tak teściowa gada mężowi, a on wpuści jednym uchem drugim wypuści i ona myśli, że może wszystko. Ale po ostatnim usg jak zobacyzłam usta naszej sarenki to stwierdziłam, że Karina jak nic i mieliśmy kłótnie do kogo podobna. Ja mówiłam, że do męża, mąż że do mnie. Ale po takim usg to można sobie gadać.

Junior Member
    Mommy<3

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-21 zobacz kalendarz
    Wszędzie remonty
    U mnie też, mimo iż nie jest to mój dom tylko rodziców to tutaj będę mieszkała z małą jak się urodzi chociaż przez pierwsze miesiące później może już ogarniemy sobie jakieś mieszkanko, bo wychowywanie dziecka w tym domu to tragedia. Kobieta w ciąży nie powinna się stresować i denerwować, ale niestety się nie da. Na szczęście mam mały brzuszek i dobrze się czuje więc pomagam w remoncie mamie jak tylko mogę maluje ściany okiennice, przyklejam taśmy tylko góry nie ruszam bo na drabinę to mi mama nie pozwala pod żadnym pozorem chociaż podczas jej nieobecności i to zrobiłam. W remoncie pomagał mój chłopak i siostry, bo na ojca to liczyć nie można, dopiero po ostatniej wizycie policji zaczął coś robić oprócz narzekania. Dla niego to nie ważne czy kobieta w ciąży czy nie do żadnej nie ma szacunku. Awantury w nocy to była codzienność ale ja muszę dbać o maleństwo i nie mogę pozwolić na takie coś. Niestety nie mam gdzie mieszkać z dzieckiem jak na razie więc nie mam wyjścia oby tylko jak najkrócej. Może i nie powinnam o tym pisać, ale już psychicznie jestem wykończona nawet na zajęcia się nie wybrałam do szkoły rodzenia, mam nadzieje że nic mnie ważnego nie ominęło. Na szczęście po wizycie wiem, że z Amelką jest wszystko w porządku 31 tydzień i 1800 g. Mała cała i zdrowa i to mnie pociesza

Member Awatar sylwka123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    Enkrateia, Kurcze właśnie muszę poszukać ile dziecko powinno ważyć, bo gin mówi, że Gabi drobna! a mi się wydaje że już konkret bądź co bądź, powiedział że duża się nie urodzi.
    Co do wcześniejszego porodu powiedział, że przy pierwszej ciąży zwłaszcza bardzo rzadko się zdarza przed terminem, zazwyczaj ciąże są przenoszone. Bo ja oczywiście mam wizję, że zacznie się wcześniej i nie zdążę do niego do szpitala i że w tym najbliższym będą robili problemy z cc
    ja też mam takie wizje! Tym bardziej, ze moja przyjaciółka urodziła w 36 tyg. mała była drobna ale cała i zdrowa. Podobno miala jakies naswietlania czy lampy przez 3 godzinki i na noc wróciła do mamy. Za to drugie dziecko urodziła po terminie.A ja cały czas sie ruszam, sprzatam, myje okna, podłogi. W dodatku mieszkam w domu gdzie jest całe mnóstwo schodów. Po południu juz czuje biodra od tego ciagłego wychodzenia i schodzenia, a wieczorem ide jak żółw, bo juz cięzko. Dlatego mam myśli, ze moze urodze wczesniej. A z rowera narazie musiałam zrezygnowac. Po ostatniej wycieczce tak mnie bolał tyłek, ze nie mogłam normalnie usiąść przez 2 dni. Potem mnie bolało w toalecie i przestraszyłam się, ze nabawie sie przez to jakichs dolegliwości typu hemoroidy. W koncu to typowa dolegliwosc pod koniec ciązy. Na szczescie wszystko przeszło, ale wole dmuchać na zimne, bo boje się na samą myśl, ze mogłoby mnie to spotkać.

Member Awatar sylwka123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Galadriela Zobacz posta
    Jako osoba ogarnięta w temacie mogę powiedzieć:
    Posiew w kierunku GBS (paciorkowca z grupy B) powinno się wykonać u każdej kobiety przed rozwiązaniem. Są to bakterie, które mogą (ale nie muszą) wywołać u dziecka chorobę. W przypadku gdy GBS jest dodatni, podaje się profilaktycznie antybiotyk podczas porodu, aby uniknąć ryzyka zakażenia noworodka. Może się zdarzyć, że posiew nie zostanie wykonany przez porodem- np. kiedy mamy do czynienia z porodem przedwczesnym lub z jakiejś innej przyczyny- wtedy taka kobieta jest traktowana jako GBS dodatnia i również profilaktycznie zostanie jej podany antybiotyk. Także spokojnie- nic złego się nie dzieje, głowa do góry!
    Dziękuje za odpowiedź!! a

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    http://www.kalendarzciazy.com/kalend...azy-tabela.php

Tu jest fajna tabelka ile ważą nasze maluszki

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Niunia mi sie skraca, zaczęło sie w 33tyg a dalej sie skraca a juz prawie 35...ale powiedział ze jeszcze 3tyg musze wytrzymać ale napewno sie to uda jakoś sie nie martwię, jak bedzie wcześniej to bedzie

KROLISKA dzieki za pocieszenie czyli jest opcja ze spokojnie chociaz do 36-37 moze dotrwam a mowil Ci cos lekarz o oszczedniejszym trybie zycia?bo mi nic nie powiedzial

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów