Strona 603 z 724
Pokaż wyniki od 6,021 do 6,030 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja czekam na lozeczko, bo mam dostac od brata ale to dopiero koncem lipca wiec tak na styk bedzie...!
    Polozna srodowiskowa to wiem, ze jest ale ja nawet nie licze na to... raz przychodza a raz nie i to trzeba sie upominac..:/ olewam to. Nie mam ochoty przyjmowac obcej baby do mojego domu...
    A co to jest ta szkola prenalen?

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Ilusive, cc mam mieć w 39tc, czyli właśnie ostatni tydzień lipca tak mniej więcej.
    Sylwka, ten paciorkowiec może być groźny, totez właśnie się robi ten wymaz.
    Ja też myślałam że przy cc nie robią, ale chyba jednak robią chociaż miałam tylko z pochwy, a potem czytałam że robi się też z odbytu, może przy cc tylko z pochwy, nie wiem, bo czytałam to już w drodze powrotnej od lekarza:P
    Burzujka, strasznie Ci współczuję tych włosów, moje są gęste a w ciąży najgęstsze w całym moim życiu. Dodatkowo mogę je myć spokojnie dwa trzy w tyg a nie jak przed ciąża codziennie... jednak nie liczę że to się utrzyma po ciąży też

Moja Gabi 2100kg a ja 70!

O mnie
    Burzujka, ja temat położnej też olewam, bo mam mamę z oddziału noworodkowego, no chyba że sami jakoś się zaoferują to może przyjść, przynajmniej oceni czy mała dobrze na wadze przybiera, bo ten temat to dla mnie czarna magia

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Panna, mnie ja szkole rodzenia podali ile dziecko w jakim okresie powinno przybierac. A jak cos mnie zaniepokoi to sama sie zglosze do przychodni
    Ty Panna to juz w ogole masz dobrze z Twoja Mama w tej kwestii
    No wlasnie z wlosami tak powinno byc, ze w ciazy sie polepszaja a po ciazy wypadaja... boje sie ze jak teraz mi tyle wypadlo i po ciazy tez mi jeszcze wypadna to bede lysa...! Wtedy sie bede musiala na Monike Brodke zrobic..
    Ale nie martw sie, podobono po tym okresie wypadania odrastaja w bardzo szybkim tempie

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Burzujka, jak wszystkie wyniki w normie, to pewnie to wypadanie włosów to skutek uboczny ciąży najczęściej robią się bardziej gęste, ale wypadanie też jest charakterystyczne dla ciąży. Dzisiaj lekarz rozwiąże Twoje wątpliwości. Nie wiem co przyjmujesz na krzepliwość krwi, ja mam zastrzyki z heparyny i wiem, że one nie mają negatywnego wpływu na wypadanie. Ja podobnie jak Panna mam bardzo grube włosy, a teraz to już masakra. Jakus czas temu chciałam je zafarbować, to fryzjerka odmówiła mi. a powiedziala mi, ze moje włosy powinno być farbowane przez 2 osoby

Jeżeli chodzi o położną, to ja chętnie skorzystam. Zawsze może mi w czymś pomóc, ocenić kikut po pępowinie, wagę dziecka lub dać wskazuwki jak pielęgnować. Jak mi się nie spodoba, dopiero wówczas zrezygnuję.

Panna, a ta Twoja Gabi to już potężna jest, 2100kg też nie mogę się doczekać wagi ponad 2kg, bo w razie porodu przedwczesnego to już bardzo bezpieczna waga. U nas małe ryzyko jest, więc czekam na tą wagę.

A jeżeli chodzi o gbs to czytałam, że go nie leczy sie. Jeżeli wynik wyjdzie dodatni z jednej lub drugiej dziurki to podawany jest antybiotyk podczas porodu. Ważne jest, aby upomnieć się o ten antybiotyk, bo niekiedy położne zapominają o nim. Ja dopiero 31tc, więc pewnie na kolejnej wizycie będę miała pobierany materiał.

Dziewczyny a powiedzcie m czy ktoras ma skrocona szyjke??bo bylam wczoraj u lekarza i mowil ze duzo nie ale jednak sie skrocila i troche sie martwie czy nie za wczesnie bo mam dopiero 32 tydzieni za 2 tygodnie a nie 3 mam sie pokazac W ogole zrobil mi sie taki zylak tu na zewnatrz nie byl on duzy ale wczoraj na wizycie lekarz mowil ze bardzo sie powiekszyl i nastraszyl mnie bo powiedzial ze moze peknac i trzeba wtedy jechac do szpitala na szycie.poprostu chodze zdolowana od wczoraj na maksa

Anulka pytalam o ta pro familie i niestety my sie nie zalapiemy bo od pazdziernika ma byc na nfz

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member Awatar Galadriela
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez sylwka123 Zobacz posta
    Jesli mam jakieś bakterie to moze byc to niebezpieczne dla dziecka?
    Jako osoba ogarnięta w temacie mogę powiedzieć:
    Posiew w kierunku GBS (paciorkowca z grupy B) powinno się wykonać u każdej kobiety przed rozwiązaniem. Są to bakterie, które mogą (ale nie muszą) wywołać u dziecka chorobę. W przypadku gdy GBS jest dodatni, podaje się profilaktycznie antybiotyk podczas porodu, aby uniknąć ryzyka zakażenia noworodka. Może się zdarzyć, że posiew nie zostanie wykonany przez porodem- np. kiedy mamy do czynienia z porodem przedwczesnym lub z jakiejś innej przyczyny- wtedy taka kobieta jest traktowana jako GBS dodatnia i również profilaktycznie zostanie jej podany antybiotyk. Także spokojnie- nic złego się nie dzieje, głowa do góry!

Niunia no szkoda. A Ty wiesz gdzie będziesz rodzic?

O mnie
    Enkrateia, Kurcze właśnie muszę poszukać ile dziecko powinno ważyć, bo gin mówi, że Gabi drobna! a mi się wydaje że już konkret bądź co bądź, powiedział że duża się nie urodzi.
    Co do wcześniejszego porodu powiedział, że przy pierwszej ciąży zwłaszcza bardzo rzadko się zdarza przed terminem, zazwyczaj ciąże są przenoszone. Bo ja oczywiście mam wizję, że zacznie się wcześniej i nie zdążę do niego do szpitala i że w tym najbliższym będą robili problemy z cc

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów