Strona 602 z 723
Pokaż wyniki od 6,011 do 6,020 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Super że tak dzidzia rośnie Ja nie miałam jeszcze wymazu robionego

2. dzieckozakupy.pl
    Ja idę na wizytę w sobotę. Właśnie dobrze ze Panna przypomniałaś mi o GBSie bo nie wiedziałam czy przy cc tez go pobierają i miałam pytać lekarza

Panna a wiesz już może w którym tc zeobią Ci cc?

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez enkrateia1 Zobacz posta
    Burzajka, kojarzę, że włosy wypadają w ciąży ze względu na anemię, właśnie niedobór żelaza, problemy hormonalne, problemy tarczycowe - nie wiem czy sprawdzałaś TSH i ft4, stres, przemęczenie i nieodpowiednia dieta. Mam nadzieję, że podcięcie włosów pomoże
    Dziekuje Enkrateia! Niestety wszystkie te wytyczne sa u mnie wykluczone... niedobor zelaza mam bardzo niewielki bo norma jest od 50 a ja mam 47 woec watpie, ze to jest przyczyna, tarczyca pod stala kontrola bo mam hashimoto i jest pieknie wyregulowana.. przemeczenie... no moze, chociaz ja tylko czasem mam ciezsze dni, przewazaja jednak dni gdzie sobie odpoczywam..
    Jest szansa, ze to moze byc efekt uboczny lekow na nadkrzepliwosc krwi, ktore caly czas biore... i nie moge przestac bo nie utrzymam ciazy.
    Zobaczymy, co lekarz jutro powie bo wreszcie u mnie wizyta
    A wlosy krooootkie jak nie wiem coo

Panna, super rosnie Ci ta Twoja Gabrysia gratuluje udanej wizyty.
    Ja jak zwykle przed wizyta troche sie obawiam.. ale to juz tak zawsze bedzie jak to po poronieniu.

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Member Awatar sylwka123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Zielona_Pokrzywa Zobacz posta
    Łóżeczko kurier przyniósł La la la... Wrócę do domu i zaraz spacyfikuje męża, żeby je skręcał. Przyozdobię i będę się gapić :P
    Hehe to mi sie podoba. Wrzuc fote jak będzie gotowe. U nas maz juz zlozyl. Wlasciwie na drugi dzien po tym jak kupilismy. Planowalam ze tak po 2 tyg to zrobimy ale on mial widac inne plany. Nie bylo mnie prawie caly dzien w domu, wchodze i tu niespodzianka przynajmniwj też mam sie na co teraz pogapic i przytrzymać w nocy kiedy po ciemku mkne do wc

Member Awatar sylwka123
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    Ja po wizycie, szyjka ok, nic się nie dzieje, wszystko ok mała ma 2100 jest mniejsza o 3 dni także trochę narobiła, bo było tydzień
    Kolejną wizytę mam za 3 tyg i mamy się umawiać na cc dokładnie. Zrobił mi też ten wymaz na paciorkowca, miałyście już?
    Mi robiła wczoraj. Mniej wiecej w polowie ciazy tez mialam robiony, bo nabawilam sie paskudnej infekcji i gin mówi ze jakies zalazki bakterii moga nadal byc mimo ze juz nie mam objawów. Mam nadzieje ze bedzie ok. Bo jak nie to co? Globulki znowu czy jak?? Bo następna wizyte mam dopiero za 4tyg czyli w 38 tyg ciazy. Rany..Teraz dopadl mnie strach czy to nie będzie za pozno??

Member Awatar sylwka123
    O mnie
    Jesli mam jakieś bakterie to moze byc to niebezpieczne dla dziecka?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    mishka

O mnie
    czekam na Ciebie Skarbie <3
    Dziewczyny, a w ogóle myślałyście albo chodzicie do szkoły rodzenia? w mojej małej mieścinie nie ma nawet szkoły, a bardz mi zależy na dokształcaniu się, bo to wiecie, moja pierwsza ciąża. Koleżanka na forum polecała Prenalen zamiast tej zwyklej stacjonarnej, sie zapisałam i jest okej miałyście podobną sytuacje?

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, dopiero się dowiedziałam, że jest coś takiego jak położna środowiskowa o co chodzi? Macie już?

Junior Member
    Atepe

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mishka Zobacz posta
    Dziewczyny, a w ogóle myślałyście albo chodzicie do szkoły rodzenia? w mojej małej mieścinie nie ma nawet szkoły, a bardz mi zależy na dokształcaniu się, bo to wiecie, moja pierwsza ciąża. Koleżanka na forum polecała Prenalen zamiast tej zwyklej stacjonarnej, sie zapisałam i jest okej miałyście podobną sytuacje?
    w sumie to sama tam jestem hehe wszystko lepsze niz usiaść na pupie i sie nie uczyć, także popieram!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów