Strona 601 z 724
Pokaż wyniki od 6,001 do 6,010 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Anulka z tego co ja wiem, to tampony nie są polecane właśnie że względu na higieną, przyczyniają się do infekcji. Wielu ginekologów jest przeciwnikami tamponów. W połogu zalecane są jak najbardziej naturalne podpaski, a początkowo, gdy krwawienie jest duże to podkłady poporodowe. Macica mocno się oczyszcza, po porodzie sn oraz CC. Wg mnie bezpieczne są podpaski.

Moje dziecię dzisiaj postanowilo się przekręcić i jest znowu w pozycji pośladkowej

Za mną bardzo miły dzień. Rano miałam wizytę u lekarza, a później widziałam się z koleżanką. Byłyśmy na sałatce, koktajlu i pysznej kawce. Siedziałysmy w ogródku, pod kasztanami, czułam się jak na wakacjach, w podróży do innego miasta w tym roku nie planujemy urlopu, więc to był taki mały substytut podróży

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Tylko podpaski, po cc też macica musi się oczyścić itp.

Cajafuerte, my dziś w nocy mieliśmy akcję oduczania naszego psa spania w sypialni naszej. Spał na korytarzu przy schodach, ale drzwi były otwarte i przegrodzone przewróconym krzesłem, chodził do drugiej w nocy, potem skomlał, cały czas przy progu naszej sypialni. Aż w końcu mąż pomyślał że może mu się chce siku, poszli na dwór, było siku, kupa, a na koniec z tej radości że już mąż jest przy nim chciał się bawić. Było po drugiej w nocy
    Także dziś kończymy tą chorą akcję, jak ma być zazdrosny o Gabi to i tak będzie:P a jego włosy i tak są w całym domu:P pies śpi u nas.

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Cytat Zamieszczone przez DeDe Zobacz posta
    Ale te wasze maluszki duże, albo moje maleństwo jest takie małe... Jestem świeżo po wizycie i córcia waży 1560, w porównaniu do waszych pociech to mega kruszyna
    Dede mój kruszek w 31 tyg tez ważył 1500 a tydzień temu w 33tyg 1700 aż mi sie termin z usg przesunął o 2tyg ale wszystko jest ok, mamusia mała to i synuś kruszynka

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Dziewczyny wspolczuje Wam waszych dolegliwosci..! Mnie na szczescie nie puchna stopy ani glowa nie boli. Przynajmniej na razie
    Ja wczoraj mialam potworny dzien...
    W koncu poczulam, ze upal moze dac niezle w kosc..
    Wczoraj mielismy zakonczenie roku, takie oficjalne. Oczywisxie organizacja na mojej glowie, wiec bieganina i ogarniamie wszystkiego przez caly dzien a potem popoludniu sama imprezka, duzo stresu i ten gorac...! Myslalam, ze sie wykoncze..:/ wieczorem jeszcze pojechalam na szkole rodzenia, zwiedzalismy porodowke i czesc zajec spedzilismy w jednej z sal porodowych, po niemal godzinie w tej sali, jakos sie oswoilam z tym miejscem...

Poza tym to wczoraj rano bylam na krwi bo jutro mam lekarza. Nie pisalam tu jeszcze chyba, ale strasznie mi wypadaja wlosy... ale tak strasznie strasznie, ze az garsciami.. trwa to mniej wiecej miesiac i juz nie mam polowy wlosow, ktore mialam. (Dlatego ide dzis do fryzjera sciac sie na krotko bo wygladam jak wymoczek w dlugich dwoch na krzyz klaczkach...) mialam nadzieje, ze w krwi wyjdzie mi dlaczego wypadaja... a gdziez... wszystko w normie! NAwet hemoglobina leciutko w gore...! Zelazo mam lekko ponizej normy, ale nie wydaje mi sie, zeby taki lekki niedobr spowodowal az takie wypadanie wlosow... mam nadzieje, ze lekarz pomoze. MOZE wy macie jakies pomysly dlaczego tak sie dzieje i co moge z tym zrobic..?

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Aaaah i w tym tygodniu schudlam 300g!

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Łóżeczko kurier przyniósł La la la... Wrócę do domu i zaraz spacyfikuje męża, żeby je skręcał. Przyozdobię i będę się gapić :P

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Ja to łóżeczko postawię pewnie za jakiś miesiąc, jak ogarniemy duży pokój bo mamy taki syf w chałupie, że szkoda gadać. Nawet sprzątac mi się nie chce bo zaraz znowu zagracone :P za to wózek stoi na wierzchu i czasem sobie z nim po domu spaceruje. Czuję się przy nim jak dziecko jest taki duży
    Ja też schudłam z 300g chyba dieta cukrzycowa służy. Chociaż dzisiaj mąż za przysługę dostał pyszną wedlowską czekoladę z dużymi orzechami i skusiłam się na 3 kostki :P Mąż też mówi, że ta ala dieta i mu pomaga bo tłuszcz mu z brzucha zszedł. Chociaż ta nasza dieta polega na niejedzeniu słodyczy. To już dwa tygodnie.
    A dzisiaj idę sama do szkoły rodzenia, bo mąż te płytki nieszczęsne kładzie. Bez kitu tak jak w filmach symuluje się oddychanie w akcji porodowej czy tylko położna demonstruje jak to się robi? Bo powiem szczerze, że wstydzę się leżeć na podłodze i oddychać tak jak powinno się niby oddychać :P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Burzajka, kojarzę, że włosy wypadają w ciąży ze względu na anemię, właśnie niedobór żelaza, problemy hormonalne, problemy tarczycowe - nie wiem czy sprawdzałaś TSH i ft4, stres, przemęczenie i nieodpowiednia dieta. Mam nadzieję, że podcięcie włosów pomoże

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Wózek zamówiony co prawda pewnie na niego poczekam dość długo, bo kolor seria limitowana i ostatni dla mnie beda szyć na specjalne zamówienie...hehe
    U nas remont dalej trwa...jeszcze parę rzeczy do ogarnięcia...ale gorąco w sumie najchętniej to bym leżała i nic nie robiła...bo brak sił...
    A tu jeszcze jutro z mama będziemy kompot taki z truskawek do słoików robić...

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Ja po wizycie, szyjka ok, nic się nie dzieje, wszystko ok mała ma 2100 jest mniejsza o 3 dni także trochę narobiła, bo było tydzień
    Kolejną wizytę mam za 3 tyg i mamy się umawiać na cc dokładnie. Zrobił mi też ten wymaz na paciorkowca, miałyście już?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów