Strona 600 z 724
Pokaż wyniki od 5,991 do 6,000 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Kurcze, też za pranie się będę brała wkrótce. Lipiec w domu, to popiorę, poprasuję. Musze jeszcze kupić proszek i płyn do płukania. Chusteczki przeciwko farbowaniu mam -używam ich czasami, są super. Zwłaszcza jak coś piorę pierwszy raz i nie jestem pewna czy coś nie puści farby.

Zamówiłam łóżeczko i materacyk pianka-lateks, może jutro przyjedzie już

Za tydzień żegnam się z pracą.... trochę mi smutnoooooo.... ale lipiec minie ekspresowo i tylko czekać na Gabrysię. Z tej okazji zrobię dziewczynom ciasto i sałatkę.
    -----------

Dzisiaj miałam badanie krwi i jak stałam przy okienku, Pani rejestratorka musiała iść do gabinetu pobrań i pomóc przy małym dzieciątku, i trzeba było poczekać. TO sobie czekałam. A maleństwo miesiąc miało i trudno było krew pobrać jakoś. Mały popłakał za drzwiami, potem wychodzili -mama maluszka spłakana jeszcze bardziej. Już sobie wyobraziłam siebie, bo ja jestem płączliwa ...
    a i wiecie co, nie pchałam się do kolejki, miałam do pracy 2,5 godziny. A że szczęśliwi czasu nie liczą... za to przede mną wepchnęła się młoda z jakimś szybkim badaniem, w ciąży, nikt nic nie mówił -więc miłe to było generalnie, bo różnie bywa w przychodni. Za to jak miałam poczekać aż pani od maluszka wróci, i pani mi kazała usiąść, to myślicie że ktoś się ruszył...ale jakoś nie wybitnie pędziłam żeby kogoś wywalić z krzesła, bo taki dobry humor miałam. Taka piękna pogoda, słonko, ciepełko...a do tego i tak zablokowałam dalszą kolejkę -bo prywatnie robiłam badania, zanim pani wbiła wszystkie dane, to kolejka do pobrań przede mną już się skończyła i tak. więc odchodzac od rejestracji do pobrania nie czekałam w kolejce. A i pani chciała mi zamiast hormonu LDH zaznaczyć cholesterol to jej mówię, że to jakiś hormon mam zbadać a po co mi cholesterol. Pani zakręcona

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member Awatar Bjuli
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-20 zobacz kalendarz
    Ja też już wszystko poprałam mimo, że termin mam dopiero na 20 sierpnia ale jestem mega niecierpliwa i wszystko oprócz torby mam gotowe :P czekam jeszcze na instrukcje położnej ze szkoły rodzenia. Choć nie wiem czy wszystkie zajęcia zaliczę bo kurs się kończy niecały tydzień przed moim terminem

Czy Wam też tak stopy puchną potwornie? Niezależnie od pogody mam tak spuchnięte, że się w moje za duże buty nawet nie mieszczę i muszę nosić mocno poluzowane sandały pytałam lekarza ale wszystko ok. Żadnego białka w moczu więc po prostu muszę urodzić i wrócę do normalności. Do tego mrowią mi palce u rąk strasznie

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Mi kopytka puchną jak jest tak ciepło, w sumie jedna noga bardziej. Ale nie ma aż takiej tragedii. Chodzę w numer większych niż normalnie sandałach, a najlepiej na boso. Ten chłód od podłogi jest super... Poza tym ogólnie chodzę jak słoń. Jeszcze jak założę maksi, wiązaną pod biustem, to jestem wielorybem. Dzisiaj Pani w Lidlu wołała mnie na początek kolejki. Była bardzo miła. Zagadała, bo kupowałam body i skarpetki różowe. I mówi, że wiadomo co będzie. I pyta ile zostało, to mówię,że dwa miesiące. A ona,że pewnie duża dzidzia będzie Czyli jestem wielorybem.... Płetwal błękitny z kopytami słonia i łapami niedźwiadka.

Mnie drętwieją ręce, a raczej dłonie w nocy. Nogi tez czuje ze czasem są spuchnięte. Często leze z lekko uniesionymi i mija opuchlizna. Tak, u mnie tez na boso najlepiej

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Dzisiaj przyszła dostawa ciuszków. Powiem szczerze, że liczyłam na większą ekscytacje z tego,a tak jakoś mnie zachwyca mnie to jak kiedyś. Jakie to malutkie i słodziutkie. Kiedyś roztkliwiałam się nad ubrankami dla maluszków, aż serce miękło. Tak samo kiedyś, zanim w ogóle zaczęłam działać coś z ciążą bardziej się nią podniecałam. Imie było pewne bla bla. A teraz rozterki wielkiego świata. Może to dlatego, że te ciuszki są na takie większe dzieci 3-6m a nawet na rok, bo mama złą partę przyniosła. Jest za to dużo ładnych sukienek, ale chyba nie damy radę się w nie ubrać bo one są na 3-6 miesięcy, a my już prawie rok będziemy mieć na kolejke lato. Muszę dorwać jakąś słodką gdzieś, może ona mnie ruszy?
    Ja się sama sobie dziwie, bo czasem zapominam, że jestem w ciąży. A to gdzieś podbiegnę, a to po schodach jak szalona latam. Co prawda ciężko jest ze wstaniem z niższej kanapy i ułożeniem się do snu niekiedy, ale tak dzisiaj pomyślałam, że ten brzuch wcale mi tak nie przeszkadza.
    Niby pogoda piękna, a mnie dopadła jakaś chandra.
    Boję się jak nasze psisko zareaguje na nową pańcie

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    U mnie zaczęły się jedne z gorszych dni.. Wieczorem dopadł mnie ból głowy, ale zasnęłam. O 2 w nocy obudził mnie tak potworny ból, że aż musiałam męża budzić żeby dał mi tabletkę bo nie byłam w stanie podnieść głowy. Łóżko mam pod oknem i położyłam się głową na parapecie przy otwartym oknie, bo takie poty mnie oblały.. Rano się obudziłam i znów to samo. Tabletka pomoże na chwilę i ból wraca.. Z 2-3 dni będą wyjęte z życia..

Czasem tak mam. Głowa boli mnie bardzo rzadko, ale jak zacznie to przez parę dni trzyma..

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Pamiętam jak mnie kiedyś głowa bolała, bez ciąży co prawda, ale nigdy w życiu tak nie miałam. Pamiętam, żę to była niedziela. Obudził mnie ból, wysłałam rano męża do sklepu po ibuprom, bo oczywiście jak jest potrzeba to nie ma nic w domu. Nie lubię też brać leków na pusty żołądek, ale ja ledwo mówiłam. Wzięłam tabletki chyba dwie, poszłam dalej spać na jakieś 3 godziny i jeszcze mnie ćmiło. Kolejne dwie tabletki i leżenie i minęło w końcu. Ale to był taki ból jakby mi ktoś dosłownie miażdżył głowę. Mnie często głowa bolała. Bałam się ciąży z tego powodu bedę umierać, bo i tylko ibuprom na mnie działał. A tu głowa boli jak na lekarstwo i jeszcze w razie czego paracetamol pomaga.
    Może powiem nieskromnie, patrząc na wasze problemy, ale czuję się lepiej jak przed ciążą. Przed nią zawsze byłam zmęczona, zła, nic mi się nie chciało. A teraz niemal góry mogę przenosić. Zapewne to zasługa eutyroxu, bo w końcu moja niedoczynność jest pod stałą kontrolą i mam wysoką dawkę leku. Może hormony ciążowe mobilizują. Mogłoby tak zostać.
    Och no w końcu mała coś tańcuje, bo tak tylko syrki w żebra wciskała. Ciekawe, czy jej jest podobnie gorąco jak mi, goręcej czy chłodniej?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Jak uważacie na temat pologu. Mam tu na myśli czy po cc można normalnie nosić tampony? Bo wiadomo że po SN to wszystko zbyt opuchnięte i obolale. Ciężko by mi było po tej cc nosić podpaski jak cały czas noszę tampony. A jeszcze te gorące dni , a przy tamponach i wygodniej i większa higiena. W szpitalu to wiadomo że będę musiała się przemęczyć ale jak tylko wrócę do domku to bym chciała tampony tylko używać wiecie coś na ten temat?

Dzidzie mają ten komfort że bez względu na to czy upał czy zimno Im jest zawsze idealnie już od początku dbamy o nasze maleństwa Ja powoli ruszam z szykowaniem wyprawki. Bo jeszcze miesiąc i będę już po cc i będę tulić to moje maleństwo. Az ciężko mi w to uwierzyć a jest mi ciężko i ciągle bóle brzucha i jakieś infekcje. Zresztą teraz brzuch bardzo szybko rośnie. No ale według USG idzie 35tc a z okresu idzie 34

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    właśnie mama ginekolog pisała o połogu. Było między innymi, że w tym czasie nic nie można sobie wkładac do pochwy. Tylko podpaski. Polecam przeczytaj artykuł. Powiem szczerze, że po tym artykule jestem jeszcze bardziej przerażona.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów