Strona 60 z 723
Pokaż wyniki od 591 do 600 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Cymoka Zobacz posta
    Moim zdaniem samodzielność można spokojnie wyrobić w dzieciach nie wychowujących sie 'samopas'. Wystarczy zachęcać dziecko do niej i nie wyręczać cały czas. Chce mieć z dziecmi bardzo bliska więź a do tego trzeba dużo czasu spędzonego z nimi.
    Ale nikt tu nie mowi o wychowaniu dzieci samopas...
    To jest potwierdzone badaniami ze jak jest wiecej dzieci w domu to dziecko sie lepiej wychowuje... dzieci sa bardziej zaradne, bardziej rozwiniete emocjonalnie i spolecznie.
    No i nie wydaje mi sie zeby przy trojce a nawet 4 czy 5 dzieci nie miec czasu na nawiazanie bliskiej wiezi z kazdym z nich.
    Oczywiscie tez rozumiem jak ktos nie chce miec wiecej dzieci bo w tych czasach trzeba niestety miec na to warunki...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    O to witam koleżankę rówieśniczkę. Ja będę miała prawie 37 jak urodzę pierworodne (i jedyne).

Senior Member Awatar Anita21
    Mieszka w
    W-ów
    O mnie
    Marek ur. 05.11.2013r / Mia 21.08.2015r
    Cytat Zamieszczone przez Cymoka Zobacz posta
    Ja po prostu bałabym się ze nie mogłabym każdemu z nich z osobna poświecić odpowiednio dużo uwagi. Że nijako same będą się wychowywać, bo dom też trzeba ogarnąć, a każde dziecko ma inne potrzeby i oczekiwania.
    Tylko tak się wydaje. Teraz jak już dzieci są starsze to już jest dużo łatwiej. Marek pomaga w domowych obowiązkach, pomaga dużo przy Mii. Czas wolny dla Marka mam wieczorami .
    Czas dla Mii mam jak Marek.jest w przedszkolu. To jest ich tylko czas. A jak są razem to spędzamy razem czas. Razem się bawimy , sprzątamy . W jednym czasie jemy , Marek karmi Mie albo zabiera jej jedzenie nie mówię że jest łatwo bo nie jest. Ale im dzieciaki są starsze tym jest łatwiej. A każda chwila w jakiej widzę ich miłość do siebie jest warta wszystkiego. Ostatnio marek przy zabawie powiedział do Mii " Mijka kocham" . Łzy w oczach miałam jak nie wiem. Ale wiem że najlepsze to właśnie to że mają siebie i zawsze będą mogli na sobie polegać.

Mieszka w
    W-ów
    O mnie
    Cymoka bo ja miałam 19 lat jak ślub brałam pewnie gdyby szybciej nam się z Markiem udało to bym już miała trójkę

Mieszka w
    W-ów
    O mnie
    Burzujka my na początku chcieliśmy dwoje. Ale tak z czasem stwierdziliśmy że jednak troje... bo zawsze się śmiałam że jak drugi będzie chłopak to się o trzecie staramy

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Anita ja tylko rok od Ciebie starsza

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    U nas warunki są bardzo ok, wiec dalibyśmy radę, ale pewnie zakończymy na 2-ce. Nie do końca się zgodzę, ze jest na to czas, chyba zę obydwoje rodziców mało pracuje. Siostra ma 3-ke i bardzo żałuje, ze nie może im poświęcić tyle czasu ile by chcała, większość rzeczy w biegu. Widze ile przy nich jest roboty, przy domu, jej mąż tez dużo pracuje wraca późno, więc wszystko na jej głowie. Przy starszakach (ma bliźniaki 8 lat i syna 2,5), to jak chodzą do szkoły i na zajęcia pozalekcyjne to nie ma kiedy, jak zaczęła chodzić do pracy. Mają także nianie, która przywozi dzieci ze szkoły. No chyba ze mama niepracująca. Ja to nie chce dzieci oddawać zaraz do żłobka, chce być z nimi w domu. Ze względu na problemy z kręgosłupem mam nianię która zabiera na 3h dziennie 4-ry razy w tygodniu Hanka na spcer i plac zabaw, gdzie jest jeszcze jej córka, to ma kontakt z dziećmi które uwielbia i moze poszaleć, ale do żłobka oddawać dziecka nie chce.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja tez bym nie chciala dzieci oddawac do zlobka czy pod opieke niani na caly dzien.
    Dlatego dodalam w moim poscie ze w tych czasach jest to trudne wlasnie z tych wzgledow o jakich piszesz rzadko ktora rodzina moze sobie pozwolic na to, zeby miec wiecej dzieci i zeby jedno z rodzicow nie pracowalo... smutne ale coz takie zycie.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Moje dziecię pójdzie do żłobka, dochodzącą nianię też pewnie będzie miało. Dziadkowie są nadal czynni zawodowo, więc nie ma innej opcji. I nie uważam aby to był koniec świata. Takie jest życie. Matka musi pracować.

Mieszka w
    W-ów
    O mnie
    Ehhhh napisałam. Wam.piękny. długi post i dupa. Wcielo cały:/ wieczorem z kompa napisze ... :/ telefony :/

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów