Strona 593 z 723
Pokaż wyniki od 5,921 do 5,930 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Panna a kiedy planują Ci cc?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar DeDe
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-01 zobacz kalendarz
    Pierwsza córka nie miała żadnej poduszki przez 8 miesięcy, później dostała taką cieniutką która ma do dzisiaj. W wozku też nie miała nigdy poduszki.
    A sutkow nie Dotykam jak nie muszę bo od razu mam skurcze pamiętam ból jak karmiłam pierwszy raz. Miesiąc trwało aż się przyzwyczaiły więc długo- ale w końcu przyzwyczaiły się. Lepiej tak niż bym miała skurcze wywoływać których tak uparcie unikam i zwalczam tabletkami i odpoczynkiem

Senior Member Awatar DeDe
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-01 zobacz kalendarz
    Fakt u mnie może też była to nieumiejętne przykładanie do piersi, teraz będę na to zwracać dużą uwagę

Ja dziś mam 32+6. Wczoraj miałam wizytę i trochę się przeraziłam tym, że maleństwo jeszcze się nie obraca. Niby jeszcze czas, no ale miejsca coraz mniej... ech.
    Wolałabym rodzić SN.
    No cóż, zobaczymy co będzie na następnej wizycie.
    Co do sutków... Nie zamierzam się w żaden sposób przyzwyczajać, co ma być to będzie

Cytat Zamieszczone przez Anulka... Zobacz posta
    Niunia tak zdecydowaliśmy się na pro familie. Gdyby nie ten przyczep pepowiny to pewnie bym jeszcze myślała, ale W obecnej sytuacji dobro dzidzi najważniejsze. A chory synek będzie na Nas czekał w domu. A Wy wszystkie zdecydowane gdzie rodzicie?
    Anulka pytam poniewaz moj lekarz cos mowil ostatnio ze byc moze pro familia bedzie dofinansowana bo wygral konkurs czy cos(dokladnie nie wiem bo nie dopytalam)ale mowil ze narazie sie jeszcze wstrzymac z decyzja bo ja chcialam wmedeorze wiec mam terazwizytke w srode wiecdopytam czy cos ruszylo w tej sprawie.chyba ze Ty juz cos wiesz i da rade za free rodzic??

dziewczynki czy Wy tez tak macie ze raz myslicie ze jeszcze full czasu i wogole a za 5 min oblatuje Was strach ze to w gruncie rzeczy juz nie dlugo a czas szybko leci,czy ze mna cos jest nie tak

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Dzemik! Ja tez lubie samochody! Zreszta jestem corka mechanika i zawodowego kierowcy wiec chyba mam po prostu to we krwi.. macie volvo v/s40? Ja mialam v40 wlasnie z 98 roku i to byl najwygodniejszy samochod jaki mialam...! Uwielbialam go. Ale musialam sprzedac bo wyjezdzalismy za granice z mysla, ze na zawsze (wrocilismy po pol roku)
    Potem trzeba bylo kupic cos nowego... co sie teraz okazuje ze kupilsmy za maly samochod..

Ja sutkow tez na razie nie mecze..
    Poduszke mam bo byla w komplecie z kolderka ale nie wiem czy bede jej uzywac. A do wozka mysle o kupnie tego takiego motylka co w sumie jest plaski po srodku tylko po bokach trzyma wlasnie, zeby glowka nie latala.
    U mnie dziec przekrecony od ostarniego usg czyli z 28tc. Czuje go nisko i czasem wlasnie w zebra kopie a najczesciej to czuje jak raczkami cos majstruje na dole..

U nas dzis pogoda nienajgorsza, chlodno ale nie pada i nawet czasem slonce wyszlo takze skorzystalismy i bylismy ma spacerze w lesie i potem przed domem siedzielismy na powietrzu jutro mam pierwsza wolna niedziele od jkais dwoch miesiecy i az nie wiem co zrobic z nadmiarem czasu...

No wsnie Panna, kiedy masz termin cc??

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Cytat Zamieszczone przez Agnes91 Zobacz posta
    Dziewczyny a czy Wy kupujecie poduszke dla dzieci do lozeczka i wozka? Czy lepiej jak takie malenstwa spia na plasko?
    Moje dziecko będzie bez poduszki, jak pozostałe.
    Starszaki do dziś nie lubią poduszek; córka nie ma poduszki, a syn od roku ma taką płaską od kompletu z kołderki, ale ją co noc wywala z łóżka.

Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Moja mała tez nie odwrócona :/ 33+3 w pon wizyta wiec zobaczymy co lekarz powie. Z tego co czytałam to jeszcze ma czas ale czy sie odwróci...

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Dziewczyny a ja mam wstydliwe pytanie. Czy zdarza wam się popuścić siusiu? Bo mi chyba coraz częściej, podczas kichania. Gdy chce mi się siku i kichnę poleci no i chyba już bez parcia na pęcherz czasem się zdarzy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów