Strona 591 z 724
Pokaż wyniki od 5,901 do 5,910 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Niulla zapewne już po ślubie, nie odzywa się.. Ciekawe czy cymoka faktycznie przeszła na fb? Mogłyby się odezwać

Nowe mamy, które się udzielają, a nie dawały danych do tabelki, proszę wysłać na priv do mnie:
    - swoje imię
    - przewidywaną datę porodu
    - płeć i imię dziecka
    -miejscowość

Dlatego zaznaczam, że chodzi mi o udzielające się, bo się już zżyłyśmy, grono się zawęża, niedługo dojdą dane naszych dzieci i chciałybyśmy, aby link do tabelki miały raczej te dziewczyny, które są aktywne
    Bo chyba nie jest to fair prosić dwa razy o wpisanie do tabelki i link, jak napisało się 5 postów, z których ostatni był 2-3 miesiące temu

Proszę o zrozumienie, skoro nowe mamy nas czytają od początku lub jakiś czas, to dajcie też nam szansę Was poznać, do czego zachęcamy

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez Anulka... Zobacz posta
    O kurcze jaki filmik. Choć mojej czasami nie wiele brakuje do tego co widziałam.
    Dede Co u was? Ja26.06 jadę do kliniki umówić termin cc. Pewnie będę z Was pierwsza. No ale ktoś musi być
    Anulka i gdzie zdecydowalas rodzic pro familia?

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    kładą mi chłopaki płytki w łazience, więc od następnego poniedziału pranie i prasowanie
    A co do menelstwa. Mamy sąsiadów w klatce obok, ale pod nami. Palą papierochy dym leci cały czas do nas. Nie robią tego na balkonie bo go nie mają, tylko jakoś przy otwartym oknie i cały cug idzie do nas. Dzisiaj poruszałam ten temat na jedyn z for na fb i zostałam zbesztana z błotem, że wszystkim wszystkiego zabronić, wyprowadzić się na środek lasu. Wolność tomku w swoim domku itp. Że jestem w ciąży i mi odbija. A ja poprostu zapytałam, jakie roślinki na balkonie posadzić żeby zahamować smród. Cóż głupota ludzka nie zna granic. A ci sąsiedzi, pocieszam się, palenie zagraża twojemu życiu i zdrowiu
    w końcu u nas pada

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez cajafuerte Zobacz posta
    A co do menelstwa. Mamy sąsiadów w klatce obok, ale pod nami. Palą papierochy dym leci cały czas do nas. Nie robią tego na balkonie bo go nie mają, tylko jakoś przy otwartym oknie i cały cug idzie do nas. Dzisiaj poruszałam ten temat na jedyn z for na fb i zostałam zbesztana z błotem, że wszystkim wszystkiego zabronić, wyprowadzić się na środek lasu. Wolność tomku w swoim domku itp. Że jestem w ciąży i mi odbija. A ja poprostu zapytałam, jakie roślinki na balkonie posadzić żeby zahamować smród. Cóż głupota ludzka nie zna granic. A ci sąsiedzi, pocieszam się, palenie zagraża twojemu życiu i zdrowiu
    Magia grup na fb

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Niunia tak zdecydowaliśmy się na pro familie. Gdyby nie ten przyczep pepowiny to pewnie bym jeszcze myślała, ale W obecnej sytuacji dobro dzidzi najważniejsze. A chory synek będzie na Nas czekał w domu. A Wy wszystkie zdecydowane gdzie rodzicie?

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez tusziba Zobacz posta
    Zielona Pokrzywa fajny ten wózek...mojemu Mężowi podoba się tito a mnie murano...widzialas może murano na żywo? Dużo różni się od tito?
    wiesz co, w sklepie było kilka modeli z bebetto ale jak spojrzałam na ten to innego nie chciałam nawet oglądać, ze względu na ramę, bo ja chciałam czarna i taką chromowaną a nie białą wyglądającą jak plastik. na zdjęciu nie widać tak, ale rama i ten spód w tito jest świetny, porządni. Panowie też się nad nim zachwycali, ze względu na jakieś atesty bezpieczeństwa i inne rzeczy, o których kobieta nie ma pojęcia. Takze nie pomoge w porównaniu.

Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    Nienawidzę takiego menelstwa, a że ja jestem cholerykiem, to darłabym się ile fabryka dała można się bawić, ale nie kosztem innych i bez kultury.

Wczoraj trochę przeholowałam haha mąż musiał na rowerze podjechać do jego rodziców (niecałe 2km), bo tam stoi auto, zobaczyć co mamy do zrobienia. A że mi było tęskno to wybrałam się z córką na spacer.. pod górkę z powrotem wróciłam na rowerze

Śmiać mi się chce z mojej sąsiadki. Dziewucha młoda, może około 25-27, dwójka dzieci, młodszy synek w sierpniu kończy rok więc chodziła w ciąży tak jak my teraz. A ona za każdym razem jak widzi mnie pod blokiem to dziwi się: 'Ty jeszcze wychodzisz?' 'dajesz radę?'
    No ludzie a co mam w domu siedzieć? toż to jeszcze tyle czasu, nie zamierzam zaszywać się w domu. Auta nie widzi pod blokiem i myślała, że już urodziłam Aż czekam kiedy ją spotkam, bo mnie wczoraj na rowerze widziała haha
    Sąsiadka zapewne zawału dostała z wrażenia, że ty na rowerze. W domu się kobieto zamknij jak kwoka i siedź teraz

Cytat Zamieszczone przez cajafuerte Zobacz posta
    kładą mi chłopaki płytki w łazience, więc od następnego poniedziału pranie i prasowanie
    w końcu u nas pada
    Na fejsie to już nie można napisać nic co jest normalne, wszyscy sobie z dzióbków spijają, sama tolerancja (dla zachowań patologicznych tez- nie rozumieją pojęcia patologia niektórzy). Jak widziałam ktoś otwarcie skrytykował dziewczyne 15-latke za wspolżycie w wieku 14 lat i w konsekwencji ciążę, to zaraz hejt, że powinna podziwiać dziewczyn ę itd. o tamta pani nie odnosila sie do dziecka poczętego, ale do tego że seks z 14 latką to sprawa do prokuratora, gdzie rodzina i rodzice i inne takie tam. To ją zjechali.
    Inny temat to czytałąm o fajki- wielkie oburzenie jak wśród palaczek- palących w ciąży jakaś dziewczyna napisała,że są nieodpowiedzialne i się chwalą czymś, co wymaga potępienia, to też ją zjechali.
    W ogóle dziwny ten świat sie robi. To co kiedyś było normalne, teraz jest uważane za zaściankowość. Mamy tylko być tolerancyjni, spijać sobie z dzióbków, nie reagować na zło w około. Trudno wychować w takim świecie porządnego człowieka

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Dziwni ludzie na tym fejsie przebywają

Widzialyscie cos takiego?
    http://allegro.pl/akuku-pisuar-nocni...854017607.html
    Ha ha

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Data
    6 sierpień 2017
    Cytat Zamieszczone przez KRÓLIŚKA Zobacz posta
    Dokładnie, ja tez mam listę ze szpitala i z tego co wiem to w każdym jest inaczej także sprawdźcie w swoich szpitalach liste
    U mnie jest tak:
    Dokumenty:
    -karta ciąży
    -dowód
    -karta chipowa
    -wyniki badań
    Do porodu:
    -koszula
    -pomadka do ust
    -woda mineralna
    -czekolada
    -obuwie zmienne dla osoby towarzyszącej
    Po porodzie:
    -podpaski
    -jednorazowe majtki
    -koszule do karmienia
    -szlafrok
    -kapcie
    -przybory toaletowe
    -termometr
    -sztućce, kubek
    -podkłady na łóżko
    Dla dziecka:
    -pampersy
    -chusteczki
    -pieluszki tetrowe pare sztuk
    -maść np bepanthen

Ktoś pytał o listę wiec wklejam znowu moja ze szpitala

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Data
    6 sierpień 2017
    Cajafuerte ale ze mnie dupa teraz czytam ze pytałaś o wyprawkę no cóż....zwale to na ciąże

Dziewczyny gorący tydzień za mną. W sb wyszedł małej za mały brzuszek o 1,5tyg, więc stres i badania co drugi dzień, ktg, przepływy, usg. Stres... Wczoraj okazało się, że dwóch lekarzy się pomyliło, dziecko źle było ułożone podczas badania. Na takie opóźnienie w normalnej ciąży lekarz nie reaguje. U mnie jednak ciąża wysokiego ryzyka, więc dmuchają i chuchają
    Odnośnie patologii to podziwiam Was dziewczyny za siłę i umiejętność konfrontacji z nimi. Ja takich się boję. Wydaje mi się, że w swej głupocie są nieobliczalni z nimi jak z dziećmi, trzeba być wciąż konsekwentnym. Jak raz się odpuści to wejdą na głowę.
    Miłego weekendu Wam życzę. U mnie dzisiaj deszczowo i zimno, ale jutro ma wrócić słoneczko i robimy rodzinnego grilla

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów