Strona 588 z 723
Pokaż wyniki od 5,871 do 5,880 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Panna mi sie taka paskudna zgaga przytrafiła 4razy...aż mnie obudziła!!! Ani mleko ani migdały nie pomogły.....kupiłam GAVISCON i odrazu przeszlo

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    No opinie o dzieciakach same sie nie napisza wiec musze wykorzystywac kazda wolna chwile na swoje wypociny...
    Tesciowie ogarnieci, my juz w domku i relaksik.
    Famirabelka gratulacje!
    Kroliska Tobie tez przesylam gratsy, 1700 to kawal dziecia!

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Junior Member
    Mommy<3

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-21 zobacz kalendarz
    Famirabelka gratulacje!!!
    Ja zgagę miałam z miesiąc temu i to po wszystkim co tylko zjadłam ale teraz już jakoś przeszła sama
    Dzisiejszy dzień ogólnie był pełen wrażeń. Pojechałam po wózek, kupowałam go z ogłoszenia i naprawdę polecam bo za takie pieniądze kupiłam praktycznie nie używany śliczny wózek 3w1 Jestem mega zadowolona, aż tak że ze szczęścia przekroczyłam prędkość, więc i spotkanko z policją mam zaliczone i pierwszy mandat

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Hej Jak mija weekendzik? Ja w pracy jestem. Akurat u nas w takei weekendy dużo klientek. Popijam kawkę a co mi tam.
    Tak czytam właśnie o ograniczeniach jakie kobiety w ciązy stosują to opowiem Wam,jak moja sąsiadka mi opowiedziała, że jej siostra jak była w ciąży i na grilu zjadła kiełbasę, bolał ją brzuch i u lekarza mówiła, że była na grillu i jadła kiełbasę itd.A doktorka na nią z mordą, że "Dziecko chciała pani zabić tym grillem?!!!!". Dziewczyna miała takie wyrzuty sumienia,że potem tak gadała każdemu,co jej doktor powiedziała. A teraz jej siostra -moja sąsiadka, 4 miesiąc ciąży, i mi mówi o tej sytuacji, bo tak jej się chce kiełbasy z grilla aż płacze, a jej nie dają...i wiecie co zrobiłam ja zrobiłam grilla następnego dnia, poszłam pod jej drzwi, zawołałam ją i narzeczonego i ugościłam kiełbasą z grilla -Wiecie jakie szczęście to było i jak smakowało... Obydwie żyjemy, mamy się dobrze i nasze dzieciaczki też. Może doktor chodziło, że są rozpałki w płynie szkodliwe takie itd. ale forma wypowiedzi i straszenie...jej....

A ja wczoraj zjadłam jajko na średnio miękko. Czasami zjem sadzone. Ryzyko zarażenia się salmonellą wynosi z jajek chyba 0,5%, łatwiej o nią z innych źródeł. Tak mi doktor powiedział. A jak raz na sto lat zjem, to nic nie będzie człowiekowi. Tak samo jak trochę grilla i chrupek lub kawy.

Cytat Zamieszczone przez cajafuerte Zobacz posta
    niunia, niby tak ale z drugiej strony słuchałam mamyginekolog na ten temat i ona mówiła, że właśnie nie ma czegoś takiego jak dieta kobiety karmiącej, bo trzeba jeść wszystko i właśnie odwrotnie powiedziała niż ty. Jeżeli masz urozmaiconą dietę, nie ograniczasz się w jedzeniu jesz wszystko co potrzeba łatwiej schudnąć.
    Ja teraz jem niemal wszystko. I jajko na miękko, i mięso wołowe i wypije warkę 0% i chipsy jem. Jak coś jest nie tak to zwymiotuję, bo mój organizm tak się broni przed rzeczami nieświeżymi czy niedogotowanymi. Koleżanka zaszła w ciążę. Ja wiedziałam, że ona będzie schizowac i tak tez się stało. Wołowina nie, jajko na miękko nie, coś tam nie. Nawet pyta się mnie czy jem takie rzeczy, pokazując na chipsy czy krakersy. Przecież nie zastępuje mi to obiadu, jem to raz na ruski rok i to dosłownie i to nie tak, że cała paka tyko kilka, więc nie zaszkodzi. A dzidzia większa o ponad tydzień, ciąża pięknie się rozwija a i ja mam 9 kg na plus. Ona 10 tydzień i już panikuje, że rąk do góry podnosić nie można. Oj la boga. Ale cóż każda z nas jest inna
    Rąk nie można do góry podnosić, to zawsze mi się kojarzy, że nie mogę się podrapać, uczesać normalnie, zdjąć z wyższej półki talerza, zaciagnać zasłon i wielu innych rzeczy z rękoma do góry. Uwiązać ręce do kolan i siedzieć spętanym Jedynie to długotrwałe wiszenie z rękoma do góry chyba nie jest wskazane, bo ścięgna i wiązadła macicy i tam w rejonie brzucha są jakoś powiazane z obręcza barkową. Nie pamiętam jak mi lekarz po operacji tłumaczył (miałam rozcinany brzuch 2 razy), że wiele objawów w rejonach obojczyka, barków, łopatek oznacza problemy ginekologiczne, w rejonie jamy brzusznej, a wielu lekarzy nie zwraca na to uwagi. A mój przypadek był taki, że mnie od nastolatki łamał "reumatyzm" w rejonie obojczyka -do łez, bólu jakby mi szpilki wbijano- lekarze konowały mówili, że taka uroda, że dojrzewanie itd.Nikt nie zrobił usg brzucha, jedna doktor twierdziła że jem za dużo (nie jadłam) a brzuch pobolewał na wysokości jajników czy wyrostka czasami. I jak w końcu sama usg zrobiłam jak 1 raz do ginekologa poszłam w życiu, to sie okazało skąd bóle - po opeeracjach w rejonie brzucha - inne bóle w ramie obojczykowej zniknęły na zawsze. Taka ciekawostka.

Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Nic tylko wspolczuc tej Twojej kolezance.. ja to dzis zjadlam 5 knopersow na raz... i tez jem wszystko sie nie przejmuje. Dlugo sie staralam o ciaze i bylam mega zeshizowana ale potem odpuscilam i wyluzowalam bo szkoda zycia... wiecej szkody dla dziecka z tej schizy...
    A co do tego co niunia napisalas - okres karmienia piersia absolutnie nie powinien byc czasem na diete i chudniecie... tzn chudnie sie ale to dzieki karmieniu. A jesc trzeba i to nawet wiecej bo dziecko wykarmic jakos trzeba.
    O Boże... knopersy........ Mmmmmmmmm...

A apropo schiz to masowy przekaz w mediach jest taki, że "2 tygodnei po porodzie płąski brzuch, pięna zadbana mama, 3 opiekunki, idealna laktacja, karnet na siłownię, druga i trzecia Lewandowska. Tobei się jeszcze nei udało -jesteś beznadziejna..." Tak to czytam A przeciez szkoda życia na pogoń tylko za fit figurą. Ja moge być serdelkiem, ze szczęśliwym dzieckiem pod pachą.

Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    No moja mama jest extra ale najlepsze jest to że 20 lat pracowała na oddziale wewnętrznym, głównie ze starszymi. A przeniesienie jej na noworodki jakoś tak wyszło przypadkiem, z braku personelu, a ona chciała żeby było trochę lżej, bo tak to dużo musiała dźwigać, no to się zgłosiła, że może iść na noworodki. Teraz to nic tylko słucham jak jej tam cudownie, odnalazła swoją pasję

Laski, pali Was w przełyku? Nigdy tak nie miałam, a od dwóch dni non stop, niby można reni, ale może jakiś bardziej domowy sposób na to jest?
    Super że mama odnalazła swoja pasję. Praca wśród kruszynek <3

A na zgage jest taki sposób, trochę nei smaczny ale. Gotujesz w rondelku 1 szklankę wody. Po zagotowaniu dodajesz 1 płaską łyżeczkę suszonego imbiru. Gotujesz 3 minuty, mieszając. Potem ciepłe pijesz, na hejnał, za ojczyznę. Jest obrzydliwe i palące, ale odbije się dwa razy i po palenisku w przełyku. Działa. Tylko nie słodzić tego.

Cytat Zamieszczone przez Motka Zobacz posta
    Burzujka Ty jaj zwykle praca święto dzisiaj odpocznij. ja wlasnie obrałam truskawy i ugotuje sobie pozniej i ryz i taki bede miała pyszny obiadek Ja musze kilka ciuszków spakować dla siebie bo sie przenosze do tesciowej na tydzien bo wyjezdza i nie ma kto z pieskiem wychodzic. Juz mnie to przeraza co ja bede w miescie robic calymi dniami w domu to zawsze wyjde do ogródka czy na grzadki i czas zleci a tam - nie jestem przyzwyczajona do siedzenia przed telewizorem np bede chodzic pewnie na jakies spacerki i po sklepach
    Weź duuuuuużo kasiorki na sklepy, bo wyprzedaże sie zaczynają... i dla dzidzi takie piękne ubranka w sklepach.

Cytat Zamieszczone przez Famirabelka Zobacz posta
    Dziewczyny informuje że 10.06 przyszła na świat nasza kruszynka. Także i wam życzę takich ekspresowych porodów jaki przytrafil się nam, urodzona SN w ciągu 15 min. Nawet lekarze nie spodziewali się takiego obrotu sprawy.
    Gratulacje!!!!

Cytat Zamieszczone przez KRÓLIŚKA Zobacz posta
    Gratulacje

Mój mały misiaczek ma sie dobrze, ma 1700g niby szyjka sie troche skróciła ale jest ok, mam dalej leżeć...Luteina tylko na noc. Powiedział ze miesiąc musze wytrzymać ale napewno sie to uda
    Mały tak szaleje ze czasem sie nie da wytrzymać....on sie prostuje a mnie w tym momencie zgina normalnie...najgorzej jak stoję w sklepie...a o 23:00 to jest taka rewolucja ze masakra!!!! Po lewej brzuch napiety bo wywala dupke a nogi prawym bokiem wychodzą...
    Moja wygina się jakby miała 10 nóg, 3 głowy i 2 dupki. Aż strach na brzuch patrzeć. Pchełka skacze jak szalona. Ale jak tylko obcy chce brzucha dotknąć -to dziecka nei ma, jak na zawołanie. Ja nie wiem jak ona to czuje, że się ucisza w chwili jak ktoś rękę do brzucha wezmie.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    A dziewczyny.Pojazd dla mojej Gabrysi czeka Dziadkowie zaszaleli i sprezentowali taką furkę Jest ekstra.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	19184191_1924670297808351_495180984_n.jpg
Wyświetleń:	45
Rozmiar:	31.3 KB
ID:	101179Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	19198222_1924670237808357_1102746688_n.jpg
Wyświetleń:	45
Rozmiar:	27.9 KB
ID:	101180Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	19198593_1924670171141697_1903474010_n.jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	32.2 KB
ID:	101181Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	19206188_1924670467808334_1337812005_n.jpg
Wyświetleń:	49
Rozmiar:	32.5 KB
ID:	101182

A wiecie co, wczoraj miałam imieniny i moja ciążowa skleroza spowodowała, że jak rodzice przyszli z kwiatkiem i prezentem, to patrzyłam na nich, że co chcą ode mnie. i to samo z telefonami. Dzwonili ludzie, a ja zanim załapałam że to moje imieniny, to już byli w połowie zyczeń .... skleroza.....masakra.
    A prezent super dostała. Piżamę po porodzie, do karmienia. Ze szlafroczkiem. Jest cudowna!!!!
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pol_pl_1672-Koszula-Nocna-Lupoline-18184_1.jpg
Wyświetleń:	55
Rozmiar:	81.1 KB
ID:	101183
    Ostatnio edytowane przez Zielona_Pokrzywa ; 16-06-17 o 09:22

Member Awatar Zaazul
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    My po badaniach. Maluch ma 1888 g. Spory jest, i na tych pomiarach to nogi ma jak na 35 tydzien. Na szczescie czuje juz normalnie ruchy wiec nie musze panikowac. Szyjka jest krotka ale bardziej sie nie skraca, wiec jeszcze polezec, a od lipca wrocic do aktywnos.

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Zielona Pokrzywa jaki ten Wózek? Bo nie mogę załączników otworzyc i nie wiem dlaczego

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    tusziba już poprawiłam. coś sie załączniki nie chciały pokazać.ale już widać

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    jeszcze 10 tygodni, tak bardzo nie mogę się doczekać. Jeszcze wczoraj widziałam miesięczną niunie znajomych i jeszcze bardziej mnie skręca.
    Mamy za soba kilka prezentacji wózka, misio zapakowany do środka. Och tak mi się podoba buda mojego wózka, jest taka retro i śmieję się, że nasze dzidzi będzie bujać w obłokach. Niestety psisko zostało przejechane kilka razy wózkiem i boję się czy będzie grzecznie spacerować przy nim.
    Ja już współczuję tej mojej znajomej, no ale skoro ona tak uważa to ok. Biednego kota przepędza z pokoju, bo toxo, jak ktoś otworzy surowe mięso w lodówce to już nic nie może z niej zjeść. Ciekawe jak ona w takim razie obiady przyrządza. Ale śmieszy mnie, że ja np. nie zjem loda to ona tez juz nie zje. Ale jak jem chipsy to wielce zdziwiona, że jem takie przetworzone rzeczy. I od picia coli biedna będzie musiała się odzwyczaić. Ja cole w pierwszym trymestrze piłam może nie litrami, ale piłam bo tak mi na mdłości pomagała, że szok.
    A z tą kiełbasą z grilla to koniec świata. Mi teściowa grzybowej nie pozwoliła zjeść. Potem pytała jak się po niej czułam. No a jak się moglam czuć. Normalnie! Ale papierochy być mogą przy mnie. I jeszcze psa najlepiej się pozbyć bo choroby odzwierzęce. A jak dziecko się urodzi to już w ogóle. Nasza Miczka jest już starym i chorym psem. W każdej chwili może odejść. Ja sobie nie wyobrażam domu bez psa, zwłaszcza jak będą dzieci więc na pewno będzie czworonożny przyjaciel. Zwierzęta, psy zwłaszcza uważam, że bardzo dużo uczą dzieciaczków. I uodparniają. Nie ma opcji, żebym oddała księżniczkę naszym rodzicom. Zwłaszcza, że ona tak bardzo do nas przywiązana jest. Tak bardzo pocieszna, zawsze podejdzie uśmiechnie się i odrazu człowiekowi robi się lżej na duszy. Jednak teściowa boi się mnie i nie powie tego nam, tylko mężowi jak mnie nie ma. Co jeszcze bardziej mnie złości, bo mąż zawsze jej grzecznie odpowie że nie ma takiej opcji, ale do niej nie dociera ;/

Member
    Motka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    To Zielona Pokrzywa wszystkiego co najlepsze i najpiekniejsze!
    Wózeczek i pizamka - cudo

Dziewczyny co raz wieksze te nasze dzieciaczki

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów