Strona 582 z 724
Pokaż wyniki od 5,811 do 5,820 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cajafuerte w takim razie wspolczuje bardzo...
    Ale jednak lepiej jesc te owoce niz slodycze prawda? Ja sobie wlasnie tak musze zastepowac slodycze, ktorych i tak jem za duzo..
    Zielona szkoda, ze mieszkasz w takiej okolicy..:/ mnie by sie tez cisnienie podnosilo jakby widziala takie ignorantki zapatrzone w siebie..

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

2. dzieckozakupy.pl
    Hej, ja dziś miałam niespokojną noc. Mało spałam i jakiś wewnętrzny niepokój nie dał mi spać i czułam tez napięcie w brzuszku. Dziś na noc jak co tydzień założyłam sobie nystatyne dopochwowo i rano jak poszłam siku to najpierw poleciała taka woda z tabletka. Przestraszyłam się ze może to wyciek wód i chce się dzisiaj umówić dla świetego spokoju do ginekologa. Mój jest na urlopie. Czytałam ze jak się bierze tabl dopochwowe to taka woda może być ale wole to sprawdzić. Przy luteinie aż tak dużo tego nigdy nie było żeby rano poleciało jak kilka kropel moczu...

Myślę że to od tabletki, ale jeżeli masz być niespokojna to pewnie że to sprawdź
    I Ja dziś mam wizytę. Mam nadzieję że malutka nie spieszy się na przyjście na ten świat. A po ostatnich bólach brzucha mam takie myśli. Ale muszę być dobrej myśli dam znać po wizycie

Dzwoniłam do ginekolog która polecił mi mój lekarz. Niestety terminy ma już zajęte ale przez telefon jej powiedziałam w czym rzecz. Powiedziała ze jeżeli to jednorazowe po tabletce to Ok, tylko trzeba się zaobserwować czy aby nie cieknie dalej w ciągu dnia. Troszkę się uspokoiłam. Tak wiec poczekam i zobaczę co dalej.

Ilusive w aptece można kupić paski lakmusowe do sprawdzania wód płodowych. Ale jak dla mnie to też wygląda na wyciek tabletki. Przyjmuję różne globulki dopochwowe i też mam takie wycieki.

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Kupiliśmy wózek zapewne wam się nie spodoba, bo nawet pan w sklepie stwierdził że mam inny gust niż większość mam. Czyli nie okrągła gondola, tylko wpadająca lekko w retro. Amelis muki meteo dokładnieKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170105_132125.jpg
Wyświetleń:	51
Rozmiar:	83.6 KB
ID:	101163Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170105_132213.jpg
Wyświetleń:	45
Rozmiar:	81.9 KB
ID:	101164 Trafiła się okazja, poekspozycyjny 500 zł tańczy niż nówka, więc możemy pozwolić sobie na droższy fotelik. Niestety u nas cienko z kasą, ja na l4, mąż na l4 płatnym 80% kredyt hipoteczny, i pożyczka na mieszkanie na głowie ale dajemy radę
    zaraz idziemy na usg. Nie boję się o maleństwo, w sumie jak pisałam wcześniej o jej wagę. Ale najbardziej obawiam się o moją szyjkę. Nie chcę zeby zrobiła się krótsza. W 20 tygodniu miała 4,7 cm, mam nadzieję, że tak zostało.
    Trzymajcie kciuki.
    A co do truskawek jak trochę potanieją, to kupię na tony i do zamrażalnika

Ja za pol h tez mam wizyte, denerwuje sie bo cala noc pobolewalo mnie podbrzusze i lapaly mnie jakby kolki z boku brzucha. A do tego czylam w pochwie uklucia ale mam nadzieje ze to nie oznacza nic zlego.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Powodzenia dziewczyny na wizytach!
    Cajafuerte, Twoja szykka na pewno bedzie juz krotsza ona sie naturalnie skraca juz w dalszych etapach ciazy. Moj lekarz ostatnio mowil ze przyjmuje sie ze na 33tc norma jest szyjka dluga na 3,3cm ja taka mialam w 29 dlatego za krotka.
    Ale mysle, ze juz prawie 5 centymetrowej szyjki miec nie bedziesz
    Co do wozka to mnie sie wlasnie taki podoba! Ja nie lubie mydelniczek mimo ze wlasnie jade dzis odebrac swoja mydelniczke (po prostu przewazyly inne atuty wozka) a masz jakis kosz na dole wozka do tego?

Ilusive, wydaje mi sie, ze to od tabletki Ci tak pocieklo mnie od luteiny tez cieknie, raz bardziej raz mniej. Ale fakt, lepiej sie obserwowac i dmuchac na zimne!

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Tak, jest koszyk, duży i pojemny tylko akurat robili nam zdjęcie pewnie przed wysyłką.
    Po usg. Karinka nie stała się Tadkiem waży 1630, jest o tydzień większa, mam nadzieję że to nie wina mojej cukrzycy. Wody płodowe również w normie. A szyjka jak u łabędzia 4,5 cm więc nie ma oszczędzania cobym nie przenosiła tej ciąży i nie urodziła klocem i nie skończyło się cesarką bo będę smutna z tego powodu.
    I kłócimy się z mężem czyje ma wargi, bo nochal kartoflany to chyba mój.

Juz po wizycie. Dziewczynki waza 1321g i 1536g. Nie sa moze za ciezkie jak na 30t1d ale mowi lekarz ze wszystko ok i do szpitala mam nie jechac bo do 36tc spokojnie dam rade.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów