Strona 579 z 724
Pokaż wyniki od 5,781 do 5,790 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Junior Member
    paua91

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-17 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny jestem tu nowa chociaż wcalę się tak nie czuję bo jestem z Wami od początku termin mamy na 17.08 chyba że Zuzia zdecyduje inaczej
    Dziś byłam na 3 USG i niestety obwód głowki do brzuszka jest większy o 2 tygodnie... za 2 tyg powtórka USG czy brzuszek rośnie

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Motka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    ja jem cały czas mysle ze kilogram na dzien na spokojnie zjem i nic mi nie jest. Jakby Cie uczulały to wiadomo trzeba przestac. Maja duzo witaminek i mi sie nawet przestały robić zajady

No wlasnie o te uczulanie podobno chodzi. Tak mi gadaly babki jakies ze nie mozna ale ja to ogolnie w ciazy jem wszystko i patrze na reakcje organizmu. Dzieki temu tez nie bede musiala duzo zmieniac w diecie jezeli uda sie karmic piersia:-). A jak to jest teraz z cc? Jak bede miala skierowanie to i tak czekaja na akcje porodowa czy umawiaja na konretny dzien?

Cześć Paula91 też miałam ostatnio mniejszy brzuszek od główki o 1,5tyg, ale u mnie to był błąd pomiaru. W sb wyszła za mała, a dzisiaj ponownie weryfikowałem wymiar i wszystko dobrze. Mała waży 1430g Okazuje się, że gdy dziecko położone jest miednicowo to może dojść do przekłamania w wyniku brzuszka lub główki, w zależności jak dziecko jest położone. Trzymam w takim razie kciuki za pomyłkę! A na wzrost maleństwa pomagają tłuszcze nienasycone, np orzechy, awokado.
    Odnosnie truskawek to nie słyszałam, aby były niezalecane w ciąży. Wiem, że po porodzie nie są wskazane, bo mogą uczulać dziecko, a tak to do woli można się nimi objadać
    Ciuszki dla Małej planuję wyprać tylko raz w Loveli, a później je wyprasować.

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Ja do prania kupiłam ARIEL BABY płyn do prania...u nas nasze ciuchy pierzemy w plynie arielu tylko tym zwykłym...więc myślę ze że ten też dobry...zobaczymy
    My z rodzicami wczoraj też zrobiliśmy sobie wycieczkę niedzielną...fajna pogoda była więc szkoda nie skorzystać....momentami cieżkawo już...
    U nas prawie wszystkie obowiązki na mnie spadają...Mąż prawa ręka w gipsie...jedynie Mamcia coś pomoże...to o tyle lżej

Ja wybrałam płyny do prania z Loveli. Są do białego i kolorów. Generalnie wole płyny od proszków. Dziś poparłam kocyki, prześcieradła i pokrowce na materac, przewijak i inne takie większe rzeczy.

Truskawki jem, może nie codziennie i nie kilogramami ale nic mi po nich nie jest. obżeram się tez arbuzami:*

Cytat Zamieszczone przez Agnes91 Zobacz posta
    No wlasnie o te uczulanie podobno chodzi. Tak mi gadaly babki jakies ze nie mozna ale ja to ogolnie w ciazy jem wszystko i patrze na reakcje organizmu. Dzieki temu tez nie bede musiala duzo zmieniac w diecie jezeli uda sie karmic piersia:-). A jak to jest teraz z cc? Jak bede miala skierowanie to i tak czekaja na akcje porodowa czy umawiaja na konretny dzien?
    To zależy od Twojego lekarza i przede wszystkim od jego oceny dziecka i Twojego stanu zdrowia. Wtedy zaleci planowane cc lub takie kiedy zacznie się akcja.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    paua91

O mnie
    Zuzia juz się ułożyła główka do dołu może to być spowodowane moja anemia waży dziś 1330 wiec 170 gram za mało jednak pociesza mnie fakt ze jest to jeszcze odchylenie standardowe

Junior Member
    paua91

O mnie
    nie zmienia to faktu ze musimy się do 28.06 podtuczyc

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Czesc paua pomiarami sie az tak nie przejmuj bo one sa przeciez orientacyjne.. wystarczy, ze o milimetr lekarz sie wachnie i juz zaklamany wynik bedzie dobrze!
    Ja dzis tez jakas taka umierajaca... nienwiem czy to cisnienie czy co... i zaczynam czuc sie jak slonica...! Podobno w ciagu tygodnia sporo uroslam...

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów