Strona 578 z 724
Pokaż wyniki od 5,771 do 5,780 z 7233

Skarby sierpnia 2017

U mnie weekend wyjazdowi bo u teściów na urodzinach byliśmy. Dzisiaj sprzątamy w komodzie którą chcemy przeznaczyć dla Ali i już zrobiliśmy miejsce w sypialni na łóżeczko

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    Burzujka, dokładnie tak mąż kręci pianki, ja napędzam stronę, fejsa, insta, odpowiadam na maile, no i pakuje wysyłam
    Zachęcam do kupienia, a grillowane na patyczku mmmm

Kurde ja trochę odżyłam z nogą i też mnie nosi, wczoraj ogródek, dziś sprzątam chatę, ale tak mega na raty się staram, z przerwami
    Przez insta mozna zamowic? Moze zaszaleje

Co do materacy, my kupilismy piankowy. Te grykowe to wlasnie moze sie cos zalegnac... a w naszym mieszkaniu to juz na bank by sie zaleglo bo u nas mnostwo robactwa jest czy sie sprzata czesto czy nie..

Bardzo aktywne weekendy wszystkie mamy..!

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Ja materac do kołyski i do łóżeczka kupiłam kokos pianka kokos za pare groszy zawsze można wymienić
    U mnie tez bardzo aktywny weekend komoda złożona ubranka poukładane wzięłam sie za to bo przez kilka tyg będę zajęta:/ a czas leci... aż mnie cos kłuje z lewej strony pod zebrem:/ ale mała aktywna
    A Wy jak spędzilyscie week?

Junior Member
    Ashanti_89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-10 zobacz kalendarz
    Witajcie po weekendzie Gratuluje wszystkich udanych wizyt, ja na swoją muszę poczekać do następnego poniedziałku a już się nie mogę doczekać... zastanawia mnie też ile będę czekać na następną wizytę czy 2 tygodnie czy trzy bo nie wiem jakie ma do tego podejście mój lekarz
    Wreszcie myślę poprać i poprasować rzecz dla małej, tylko zastanawia mnie ile razy prać rzeczy. Jak u Was to wygląda? Mam ciuszki kupione na olx i nowe, myślałam że te z olx wypiorę 2 razy, a nowe może raz wystarczy? Tak samo pieluchy i pościel chyba też tylko raz wystarczy? No i myślę prać w 50oC... a Wy jak podchodzie do tego tematu?
    Co do materacyka to ja myślę kupić w IKEA ten za 120zł, wolę uniknąć wszelkiego robactwa :P

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Ja słyszałam, że nowe ubranka trzeba uprać więcej razy niż używane, bo na tych nowych jest więcej chemii. Wszędzie mówią, że sprane lepsze
    Jak jest ciepło i dużo spaceruję to strasznie puchnę i muszę ściągać obrączki i pierścionki.
    Jutro usg. Dawno się nie widziałyśmy. Zastanawia mnie ile klusia już waży. Czy odczuwa się wagę maleństwa? Np waży 2 kg to się to czuje jakoś? Bo oczywiście już mnie nerwy zżerają, że będzie jakaś za mała. Chyba wolę, żeby była za duża. Brzuszek faluje więc reszty obawiać się nie muszę.
    Mój mózg przestaje pracować. Mylę słowa, robię dziwne rzeczy. Np ostatnio gotowałam makaron i robiłam sałate ze szczypiorkiem i szczypior zamiast do sałaty wrzuciłam do makaronu.
    Czy ciąży już wam ciąża?

Ja też chodzę zakręcona jak jakiś słoik. Ciągle się mylę, nie mogę się na niczym skupić... Ale już niedługo . Wczoraj miałam taką ochotę na spacer, ale po przejściu kilku metrów na słońcu czułam się jak słonik bambo:P

Member
    Motka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny ja weekend spedziłam na wodą - Solina (podkarpacie), mam 100 km i pojechalismy sobie z mezem troszke sie zrelaksować. Wszystko byłoby pieknie gdyby wieczorem nie dopadła nas mega burza niestety w niedziele rano tez padało wiec trzeba było szybciej wrocic do domu
    A dzisiaj byłam u lekarza, okazało sie ze oj lekarzjest na urlopie do konca lipca, a potem nie wiadomo położna mnie troche pocieszyła ze jak sie akcja zacznie to i tak nie wiadomo na kogo sie trafi. Moj Maks waży 1250 gram, ale termin mam na koniec sierpnia/poczatek wrzesnia więc na pewno bedzie mniejszy od Waszych pociech. Rozwija sie bardzo dobrze. I dalej połozony miednicowo, ale wiem ze to sie moze zmienic jeszcze. Mowilam tez doktorowi ze mi czasem twardnieje brzuch a on powiedział ze jeszcze nie powinien i tyle wsumie...
    A na zgage dobre jest mleko z miodem takie cieplutkie albo migdały

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Motka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    A ciąża mi juz troche ciąży, wczesniej wiecej energii miałam, chetnie gdzies pojechałam a teraz juz mi sie nie chce dzisiaj mega słaba jestem i nie mam siły na nic! A odnosnie prania ciuszków w jakim proszku.płynie pierzecie?

Czesc dziewczyny! Jak wy sie zapatrujecie na jedzenie truskawek? Mowia ze nie mozna za duzo a ja potrafie kilo na raz zjesc:-P ogolnie to nie mam zadnych negatywnych dolegliwosci wiec chyba nie szkodza?

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    a dlaczgo nie można dużo truskawek jeść?
    Ja mam do białego jelpa, a do koloru to kupię pewnie jakiś w rosmanie. I tak myślę, że nowe rzeczy upiore pierwszy raz w zwykłym proszku, potem już z używanymi po siostrzenicy w dziecięcym. Ale zobaczymy jak to będzie. Najpierw musze kupić jakąś komodę na te ciuszki

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów