Strona 577 z 723
Pokaż wyniki od 5,761 do 5,770 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Member
    Urszulsien

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Dokładnie rzecz ujmując to mam 31 tydzień i 6 dzień, więc to 32 tydzień, tak? Bo ja, tak jak mój gin, zawsze liczę skończone tygodnie, więc mówię że 31

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Ja ogolnie jestem za aktywna... wiec kto wie, moze to jest przyczyna... caly czas mowie sobie, lez wiecej! Ale nie umiem... chwile poleze i przypomina mi sie ze to musze zrobic, tamto musze zrobic tu pojechac tam pojechac... i potem mija dzien, ktory byl w ciaglym ruchu..:/

A ta znajoma co urodzila za szybko to byla jej pierwsza ciaza? Na szczescie dobrze sie skoczylo...
    To jej druga ciąża.
    A Ty miej wszystko w D i rozkazuj mężowi a sama leż ile wlezie!

Cytat Zamieszczone przez Urszulsien Zobacz posta
    Dokładnie rzecz ujmując to mam 31 tydzień i 6 dzień, więc to 32 tydzień, tak? Bo ja, tak jak mój gin, zawsze liczę skończone tygodnie, więc mówię że 31
    Tak masz 32 tc 31 miałaś skończony 6 dni temu

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez maminka3 Zobacz posta
    Ja czuję główkę bardzo nisko; napieranie na pęcherz, gdy tą główką kręci, a gdy mocniej kopnie i dociśnie głową do pęcherza, to czasem mam wrażenie, że kropelka moczu zatrzymuje się tuż przy ujściu cewki moczowej. Pewnie gdybym nie miała silnych mięśni Kegla, które ćwiczyłam od wielu lat, to przez takie napieranie całej masy dziecka na pęcherz, mogłabym popuszczać.
    Mnie to nigdy nie zastanawiało, wychodzę z założenia, że skoro leży główką w dół, to tak może być.
    I też czasem mam wrażenie, że dziecko mi wypadnie, ale to w pewnych sytuacjach, np. po schyleniu się. Ale to tylko takie odczucie
    Myślę, że nie masz powodu do niepokoju
    O to to to. Dokładnie. Pod koniec ciąży jeszcze ciekawiej bo głową dziecko uciska tak na kanał, że miałam wrażenie, że siedzę mu dosłownie na głowie i strach było siedzieć hehe

Ja jeszcze mam tak, że jak rano wstaję i idę siku po nocy to podczas sikania mam takie okropne uczucie opadania wszystkiego na dół, bo pęcherz robi się pusty i miejsce robi.. Tragedia.

A mi smutno od dwóch dni! Tak chwaliłam swojego łosia, że jeździ, że ponad 25tys km bez większej awarii i wkładu pieniędzy, a tu już kolejny dzień bo umarło moje auto.. I to jedna z najgorszych rzeczy.. Jak usterka nie pociągnęła za sobą więcej zniszczeń to silnik można uratować.. Ale jak stał się największy horror dla każdego kierowcy to najprawdopodobniej na złom bo koszt naprawy przewyższy jego wartość mimo, że mąż dużo mógłby sam większość zrobić, to koszty nas zjedzą...

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Kurcze ale zazdroszczę wam tych nóżek spod skóry. Mi chyba nie będzie dane, bo mam łożysko na przedniej ścianie, przy pępku w ogóle słabiej czuje ruchy. Od kilku dni za to dość mocno z lewego boku, przy żebrach, liczę że tam zobaczę nózie jeśli już
    U mnie chyba też jest nisko, bo czasem aż poniżej biodra czuję. A na usg główkę w dole ma już od dobrych trzech wizyt, tyle że dopiero na ostatniej powiedział że już chyba tak zostanie, bo coraz mniej miejsca.

Ja dziś porobiłam trochę w ogródku i w domu, padam, a po weekendzie mamy zamówienie na pianki jako prezent dla gości weselnych, więc trzeba ich zrobić naprawdę dużo i popakować po trzy dla każdego gościa, więc robota, robota

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ilusive Zobacz posta
    To jej druga ciąża.
    A Ty miej wszystko w D i rozkazuj mężowi a sama leż ile wlezie!
    No ale to nie domowe obowiazki :P w domu maz wszystko za mnie robi az mi czasem glupio... to przez przedszkole.. nie umiem odpuscic... na szczescie zaraz zakonczenie roku ostatnia impra, ktora organizuje

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Panna a Wy te pianki to tak sami sami robicie od podszewki?? Bo fajnie wygladaja

W ogole jak tam Wam weekend mija?
    U mnie wczoraj super chill na grillu i meczyku ale dzis od rana w robocie :/ wrocilam padnieta jak nie wiem co... ale o dziwo brzuch nie twardnieje

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Burzujka, dokładnie tak mąż kręci pianki, ja napędzam stronę, fejsa, insta, odpowiadam na maile, no i pakuje wysyłam
    Zachęcam do kupienia, a grillowane na patyczku mmmm

Kurde ja trochę odżyłam z nogą i też mnie nosi, wczoraj ogródek, dziś sprzątam chatę, ale tak mega na raty się staram, z przerwami

Junior Member
    Mommy<3

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-21 zobacz kalendarz
    Zamawiam właśnie łóżeczko w zestawie i mam dylemat nie wiem jaki materac wziąć : pianka, Gryka-pianka, czy pianka-kokos? Doradzicie coś ?

Mommy ja naczytałam się o robactwie w gryce i kokosie i wzięłam droższy materacyk lateksowo piankowy z hevea baby.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów