Strona 566 z 723
Pokaż wyniki od 5,651 do 5,660 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Member Awatar kirka00
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-20 zobacz kalendarz
    Kurczę ale się rozpisalam, ale zapomniałam wam jeszcze napisać jaka miałam miłą niespodziankę, a mianowicie koleżanki zrobiły mi baby shower,knujac to z moim mężem w całkowitej tajemnicy :-) było super,chociaz takie rzeczy mnie oniesmielaja,a nawet pesza to będę miała co wspominać :-) wielki balon pompowany helem w kształcie małej dziewczynki i tort pieluszkowy zajmują godne miejsce na złożonym już łóżeczku, buzia sama się śmieje :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Urszulsien

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    A to lekarz na pewno będzie wiedział, że czop śluzowy już odszedł? Mi na szkole rodzenia mówili, żeby się nie stresować, bo on może odejść nawet miesiąc/dwa przed porodem albo dosłownie kilka dni wcześniej, także to tylko zwiastun zbliżającego się porodu, ale nie determinuje on samego terminu. U mnie taki glucior pojawił się jakieś dwa tygodnie temu i dzisiaj znowu, nie podbarwiony krwią ani nic, ale to chyba ten czop. Dzidzia się normalnie rusza, więc chyba nic niepokojącego się nie dzieje, w piątek wizyta to się o wszystko wypytam.

Junior Member
    nat85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    Część dziewczyny
    Niedawno wróciłam z Polski, poleciałam tylko na 3 dni i wiem na pewno, że był to mój ostatni lot w ciąży. Droga powrotna była straszna, odchorowałam ją bardzo :/ Kilka dni dochodziłam do siebie ale najgorsze, że bolał mnie brzuch i to dość mocno :/ nie powiem, że się trochę tego nie wystraszyłam :/
    Przy okazji pobytu w ojczyźnie odwiedziłam lekarza, który potwierdził, że z malutkim jest wszystko ok Waży już 950 g i ułożył się główką w dół. Widziałam go na usg 3d... jest taki słodki i ma dokładnie takie same pucułowate policzki jak ja!! Zakochana jestem w nim do szaleństwa

kirka, burzujka ale Wam dobrze z tą wyprawką! Ja muszę kupić jeszcze sporo rzeczy i zaczynam się tym stresować! Choć muszę się pochwalić, że w piątek przywieźli mi meble dla maluszka: łóżeczko, komodę z przewijakiem i szafę teraz "tylko" położyć tapetę (której nawet nie wybrałam) i można składać meble.
    Wózek też mam już wybrany ale z kupnem póki co się wstrzymuję.

A i odwiedziłam zachwalane przez Was Pepco kupiłam kilka sztuk półśpiochów (ta cena!!) i dwa ręczniczki

Member Awatar sylwka123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-04 zobacz kalendarz
    Illusive dzieki! Ta Pati faktycznie mowi o tym bolu pod zebrami i jej to z czasem przeszlo więc przynajmniej mam nadzieję na lepsze ja dzis zaczynam 32 tydzien. Moja kolezanka urodzila pierwsze w 36 wiec teoretycznie juz za 4 tygodnie nasza Gloria moze byc po drugiej stronie brzucha. Az mi sie płakać chce ze szczescia. Tak sie jej nie moge doczekac!

Też czasem doświadczam bólu brzucha w okolicach żeber​. Podejrzewam, że to mała kopie mnie po żołądku. Na ból pomaga mi herbata z kopru włoskiego lub nospa.
    Mam wrażenie, że ten czas strasznie ucieka. Z jednej strony wydaje mi się, że jeszcze daleko do porodu, ale jak patrzę na te Wasze tygodnie ciążowe i wagę dzieciaczków to mnie lekkie przerażenie ogarnia

Senior Member Awatar DeDe
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-01 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Anulka... Zobacz posta
    Dziewczyny jak wygląda czop sluzowy? Może mi ktoś opisać?
    U mnie to wyglądało jakbym miała nagle za dużo śluzu z krwią, ale to był 36 tc więc nie panikowałam, byłam na to przygotowana.
    Zwykle odchodzi na kilka godzin przed porodem do 2 tygodni- tak się przyjmuje
    U mnie to było równe dwa tygodnie

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, moja koleżanka miała takie bóle i zgrubienie w okolicach pępka i okazało się że ma przepuklinę ciążowa. Może spytajcie o to swoich lekarzy.
    Ogólnie to spróbujcie się oszczędzać... Ja, pomimo że strasznie ciężko psychicznie to przyszło, odpuściłam, doszłam do wniosku że świat się nie zawali jak nie będzie podłogi czystej, czy pranie powisi jeszcze kilka dni. Zakupy też mnie jakoś już tak nie stresują. Wczoraj kupiłam sobie w pepco dwie koszule nocne, takie większe majtki co by można nad bliznę założyć i super fajna torbę do porodu w sumie jest ona na trening i ma mocujący napis, no ale pobyt w szpitalu jest gorszym wysiłkiem niż trening no nie?:P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Urszulsien

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Właściwie to nie wiem co mam robić. Jeśli to faktycznie był czop to powinnam jechać na pogotowie? Bo to jednak trochę wcześnie...

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    Dziewczyny, moja koleżanka miała takie bóle i zgrubienie w okolicach pępka i okazało się że ma przepuklinę ciążowa. Może spytajcie o to swoich lekarzy.
    Ja mam przepuklinę, mam dużą kulkę dosłownie nad pępkiem, jak mam napięty brzuch albo jak się śmieję, stoję to widać jak odstaje. Da się wyczuć. Ale mnie to ani nie boli, ani nie sprawia dyskomfortu. W poprzedniej ciąży miałam i samo zniknęło. Lekarz widział, powiedział, że skontroluje to po porodzie.

A pod żebrami jednak to trochę dalej, może to być dziecko, może to być promieniujący ból od narządów, nerki albo kręgosłupa.. Nieciekawe, bo mnie też czasem łapie i nie wiem od czego to może być ale mnie to w ciąży co chwilę coś boli , też się pocieszam, że już niedługo

Jutro wizyta sasasasa

A pamiętacie jakiś czas temu jak jedna z dziewczyn wrzucała filmik, jak jej dziecko niby kopało pod linią żeber w 15tc? Teraz jak brzuszki takie duże, czujecie wszystkie już ruchy i kopniaki, potraficie je zlokalizować - teraz chyba same przyznacie, że wtedy to było niemożliwe a niedawno znalazłam info, że może to być po prostu pulsujaca tętnica
    No ale..

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Urszulsien Zobacz posta
    Właściwie to nie wiem co mam robić. Jeśli to faktycznie był czop to powinnam jechać na pogotowie? Bo to jednak trochę wcześnie...
    Masz jak skontaktować się ze swoim lekarzem najpierw? Warto to sprawdzić. Czop znajduje się na początku szyjki od strony wnętrza macicy pomiędzy szyjką a workiem owodniowym i żeby wypadł, szyjka musi się chociaż trochę otworzyć i go wypuścić, więc przy okazji sprawdzisz jeśli jednak to to, czy nie robi się rozwarcie.

Mi przy obu porodach czop odchodził dopiero na porodówce.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów