Strona 565 z 723
Pokaż wyniki od 5,641 do 5,650 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Member
    Urszulsien

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Kurcze dziewczyny nie straszcie, ja dojeżdżam codziennie 45 kilometrów w jedną stronę, a został mi jeszcze cały miesiąc zajęć. Teraz w piątek mam wizytę, mam nadzieję, że szyjka mi się nie skraca.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Urszulsien

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona z przebiegu mojej ciąży. Od początku nie było żadnych dolegliwości, zero wymiotów, skurcze w łydce to mnie max trzy razy złapały, teraz cisza, na dziecko nie mogę narzekać, nie kopie boleśne, nie uciska zbyt mocno na pęcherz. Jestem zadowolona, bo nie chciałam przerywać w trakcie semestru zajęć. Mam nadzieję, że lekarz pozwoli mi jeszcze dokończyć ten rok, że z maluszkiem wszystko w porządku. Wczoraj na weselu malutka szalała razem ze mną, wytrząsałam tego mojego bąbla

Dziewczyny jak wygląda czop sluzowy? Może mi ktoś opisać?

Junior Member
    Natiizg

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-18 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Anulka... Zobacz posta
    Dziewczyny jak wygląda czop sluzowy? Może mi ktoś opisać?
    Na zajęciach w szkole rodzenia położna porównywala go do meduzy
    Ostatnio edytowane przez Natiizg ; 04-06-17 o 21:50

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Dość duża ilość śluzu, raczej przezroczysty, w całości, nie jest płynny, może być z krwią, ale nie musi. Taka meduzka

Warto zgłosić lekarzowi jeśli są takie podejrzenia. A nawet jeśli odszedł do podejrzewam, że będzie to trzeba kontrolować, żeby żadna infekcja się nie dostała, bo drzwi otwarte, ale nie wróży od razu to porodu. Można tak jeszcze chodzić i chodzić. Dużo kobiet tak ma, że czop odchodzi na długo przed porodem

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Member Awatar sylwka123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-04 zobacz kalendarz
    Czy któraś z Was tak ma lub miała w poprzedniej ciązy? od 4 dni okropnie boli mnie pod żebrami, tuż nad brzuchem z prawej strony. Nie wiem czy to mięsień, bo prawie cały dzień pracowałam w zgiętej pozycji (zachciało mi się porządków w ogrodzie) no i możliwe, że się troche przedźwigałam. Ale to już 4 dzien i nie mija. Znajoma mówiła, ze to dzidzius mógł mnie tak kopnąć i żebra bolą, sama tak podobno miała. Bol okropny, przypomina mocną kolke, najgorszy jak siedze, leze. w nocy spać nie mogę.. Jak dotknę tego miejsca czuje opuchnięcie. Dziś spałam calą noc na plecach, bo tylko wtedy czułam ulgę, ale i tak ciągle się budziłam, bo było mi niewygodnie.. Wczoraj w kosciele krecilam sie jak male dziecko, potem byłam u rodziny na roczku i tez mało co siedziałam przy stole,bo z bólu się nie dało. Mąż sugerował, zeby jecniehac do szpitala, ale mysle ze to ne ma sensu, bo prześwietlenia mi i tak nie zrobią, a jeszcze opieprza, ze się nie oszczedzam w ciazy. Poza tym mysle, ze moze faktycznie to dziecko. Sama nie wiem. Mała jest spokojna, juz od dawna nie kopie mocno. Mało miejsca juz ma i częściej sie rozpycha raczej. Masakra jakaś Szukam innnych osób, które to przechodziły, zeby to sobie jakos wytłumaczyć

Sylwka jedna dziewczyna z kanału PatiTV miała podobnie, lekarz przepisał jej jakaś maść. Obejrzyj dobie jej filmik o tym bodajże w tytule znajdziesz 3 trymestr ciąży

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar kirka00
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-20 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny ja ostatnio dużo pracowałam, zabrakło czasu na regularne wizyty u was choć często lapalam się na tym że myślałam o tym co bym napisała, ale jak już wracałam do domu to podałam. Tak spędziłam końcówkę 2 trymestru kozystajac z dobrej formy i kompletujac większe zakupy co kosztowało mnie na prawde dużo nerwów. Uważam że wybór jest za duzy i w dodatku te granie na emocjach rodziców wrrrr: jak nie kupisz tego,albo wybierzesz coś tańszego to jesteś złym rodzicem. ostatecznie wybrałam wózek,lozeczko,wanienke,kocyki,poduszke do karmienia, prześcieradła,pieluszki,reczniczki i zestaw pielegnacyjny i nawet jestem z siebie dumna ze przez to przebrnelam :-)

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Hehe meduza! Dobre porownanie! Teraz na pewno nie przeocze swojego czopu sluzowego
    Mam nadzieje, Anulka, ze to jednak nie czop?
    Brawo kirka ja tez sie ciesze, ze wyprawke mam juz z glowy... super uczucie
    Witam sie w piekny poniedzialek! U mnie dzis lenistwo na maxa, mam tylko jedna sprawe do zalatwienia i moze zakupy a reszte dnia przebycze, co by odpoczac
    Co do bolu zebra to faktycznie moglas sie przeforsowac jesli wczesniej nie mialas takiego bolu... ale lekarzowi koniecznie musisz o tym powiedziec, najwyzej cie ochrzani ja tez mam bol zebra tylko z lewej strony, pojawia sie jak za dlugo jestem w pozycji siedzacej i jak za duzo zjem.. czemu z jednej strony? Tlumacze sobie to tym, ze ja generalnie jestem dosyc pokrzywiona (kregoslup), mam krzywo miednice, i cala jestem niesymetryczna, wiec moze zebra z tej strony mam tak ulozone, ze mnie uciska.

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Member Awatar kirka00
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-20 zobacz kalendarz
    A teraz jak w zegarku 3 trymestr i czuje że trudniej: jak pobiegam, a ostatnio wszędzie się spozniam to brzuch ciągnie,twardnieje, ciężko złapać oddech,szybciej się mecze,mimo że brzuszek mam na prawdę mały (wszyscy tak mówią) w końcu zaczęłam w to wierzyć jak w 2 hurtowniach podejzewali ze mam termin na październik. Ze snem to ostatnio cyrki jednego dnia śpie 10 godzin, drugiego budzę się po 4 o świcie i za nic nie mogę zasnąć,niestety od wczoraj znowu mnie męczy mój niewyjasniony pecherzowy problem: czestomocz, pieczenie i osad, oczywiście wyniki dobre-lekarz rozkłada ręce, a ja muszę chyba przeczekać. Sylwka trudno mi się odnieść do boli, ja mam mocne drętwienie pod zebrami i wtedy promieniuje mi ból do lopatki najczęściej pod wieczór po całym dniu. Zaliczyłam też 2 dni temu kolejny atak bólu więzadeł, tak obstawiam,straszne kłócie przez kilka godzin w okolicach pachwin, nie mogłam się wyprostować, pomogła trochę kąpiel. Ogólnie mala skacze codziennie,fika koziołki to uspokaja,martwię się tylko tym ze kilka dni temu wyczulam guzka,zagubienie podłużne i sine na wzgórzu lonowym bliżej pachwiny,trochę boli jak dotykam, a wizyta u lekarza za tydzien , czy któraś z Was miała coś takiego kiedyś? Dodatkowo coraz częściej myślę o porodzie,też się tym stresuje, wy piszecie ze macie wybrane szpitale u nas tak o końca nie jest tzn. wiem gdzie chce rodzić ale nikt mi nie zagwarantuje ze mnie nie odesla gdyby nie było miejsc,a alternatywa jest naprawdę nieciekawa, w dodatku 4 dni po moim terminie lekarz idzie na urlop. Z lepszych informacji zaczynam dziś wyczekiwana szkole rodzenia :-) może tam się dowiem czegoś co mnie uspokoi.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów