Strona 564 z 724
Pokaż wyniki od 5,631 do 5,640 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Ale sie rozpisałyście no Burzujka może faktycznie masz racje chociaz siedze w biurze ale czasem tez jest stres wiadomo. Tak sie zastanawiam ze od poczatku ciazy mialam jeden dzien urlopu który spedziłam w przychodni haha chyba musze troche zwolnic tempo i zaczac odpoczywac...
    Ja na prenatalne ide w srode chociaz tez waham sie czy isc czy nie... w sumie jest wszystko w porzadku.
    Panna moja siostra miala cesarke w tym roku w styczniu (bo chciała) co prawda ma 40 lat juz no ale to jej sprawa... I na drugi dzien gdyby mogła to by biegala! Bardzo nie bolalo rana szybko sie zagoiła ale wiadomo kazdy organizm jest inny a z tego co slyszalam to tez duzo zalezy jak zszyja.
    Zazul nie mozesz sie denerwowac! Wiem ze to latwo mowic jak sie nie jest w takiej sytuacji ale teraz musisz myslec o dziecku. A zobaczysz wszystko sie ulozy! Głowa do góry :*

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Ja co prawda nie miałam cesarki, ale laparotomia jest podobna do cc, pod względem cięcia. No i nie miałam w kręgosłup tylko znieczulenie ogólne.
    I jeśli ja po takim zabiegu umierałam, bo dojść do siebie nie mogłam, dopiero po dwóch dniach mnie spionizowali, leżałam pod tlenem, błagałam o morfinę (jej akurat nie mogli mi dać od razu, bo przez utratę krwi moje ciśnienie było za niskie na podanie morfiny, bo mogła mnie zabić, a miałam 80/60) to ja nie chcę myśleć jakbym się czuła po cc.. Tamte dni mnie tylko utwierdziły w przekonaniu, że cc to jednak operacja i zgodzę się na nią tylko i wyłącznie z powodów koniecznych.

Ból blizny tak samo, bardzo długo się utrzymywał, poza tym jakoś dziwnie mnie cięli, bo wcześniej brzuch trzymał się jako tako w całości, a teraz skóra i część tkanek nad blizną jest luźna i wisi, jakby w środku wszystkiego nie zszyli, tylko skórę z wierzchu.. Okropnie wyglądam. A nie miałam tak przed tą operacją.

Z lepszych wiadomości - wczoraj kupiliśmy wózek, adamex pajero

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Hej, a teraz ja znowu o wózkach. Z racji, że nie bardzo jest się kogo poradzić, a w sklepie to już w ogóle to mam pytanie. Czy gondolka o wymiarach 75/34/19 będzie ok na zimę dla sarenki? Ile takie dzieci będą miały cm w grudniu styczniu lutym?
    Za 3 tygodnie mamy sesję brzuszkową. Ciekawe jak będzie wyglądał mój brzuch muszę kupić sobie zwiewną sukienkę maxi która będzie podkreślać mój brzuch.
    Panna dobry pomysł z tymi chrzcinami w rocznicę. Może ściągniemy od Ciebie? :P
    Macie już wybranych chrzestnych?

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Myślę, że na spokojnie zimę dzieci będą jeździć w gondoli. Dla porównania, synek urodził się w czerwcu a ja jakoś mniej więcej do lutego miałam go w gondoli, mieścił się bez problemu, ale ja później kupiłam śpiworek do wózka taki z owczej wełny i już był za duży do gondoli i przeszliśmy na spacerówkę.

My chrzestnych mamy, będzie brat męża i żona mojego kuzyna, z którą się przyjaźnię

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny, tak tylko pytałam bo na razie nie będę do księdza biec hehe
    Ogólnie to chrzciny bym bardzo chciała w tym terminie miesiąc po urodzeniu, ale do morza to nie Muszę się upierac
    Więc zobaczymy jak będzie. Ja ogólnie miałam półtora roku temu operację ze znieczuleniem na stopę, byłam na drugi dzień w domu i nie wzięłam żadnej tabletki przeciwbólowej. Po łyżeczkowaniu (znieczulenie dożylne) poprosiłam o ketonal w kroplówce, a jak zleciała to już szłam do domu. W domu już ok, bez leków. Także myślę sobie że całkiem wytrzymała jestem, ale chyba też nie ma co równać tego do cc... no nic, pożyjemy zobaczymy

My też mamy już chrzestnych, moja najbliższa kuzynkę i męża brata.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Golka tylko wiesz siedzenie tez wcale nie jest korzystne... nie, ze zabojcze ale jezeli masz twardnienia brzucha to moze to byc skutek siedzenia+stresu. Moja kolezanka musiala pojsc na zwolnienie z pracy bo przez codzienne dojezdzanie do warszawy (mieszka jakies 30km od wawy) zaczela mocno skracac sie jej szyjka.. podobno wlasnie przez jazde samochodem! Czyli siedzaca pozycja, stres (jak sie jest kierowca-nerwusem) i wstrzasy.
    Ja mam zalecenie wlasnie zeby jak siedziec to w pozycji pollezacej albo wlasnie lezec, bo to jest najlepsza pozycja dla brzucha.

Anita, milo Cie widziec (czytac)
    Wpadlas na chwile czy na dluzej?

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Burzujka ma racje z tym siedzeniem....lepiej juz uciekać z pracy!!!! Bo jak teraz cos pójdzie nie tak i urodzimy, a jest to juz możliwe, to tylko problemy beda z maluchami... Ja od miesiąca odkąd przestałam pracować czułam sie o wiele lepiej i brzuch odrazu miękki a tak to codziennie jak kamien myślałam ze chociaż raz mnie nie opierdzieli za ten brzuch a tu dupa...leżeć, leżeć, leżeć bo sie skraca.....a serio myślałam ze jest wszystko super...także dziewczyny szanujmy sie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Do tego maluchy coraz cięższe sa i bardziej na wszystko naciskają.

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    A ja z Mężem niedzielę urlopu spędzamy na SOR,bo zachciało mu się biegać i dziecko mu wyskoczyło pod nogi no i skręcił troche i się wywalił...prawej ręki nie moze zginąć ani prostować...no i broda rozwalona...:/ a z miejscowości w której mieszkamy najbliższy SOR 40 km i musiałam jechać i stres...beczeć mi sie chce strasznie ;( mam dość tego urlopu już ciekawe co z ta jego ręką będzie...

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Tusziba, wiem co czujesz. Dwa miesiące temu mąż złamał rzepkę w kolanie. Nie raz nie dwa płakałam w talerz z tej niemocy, stresu, przykrości. Zwłaszcza, że miał operację znowu pod pełną narkozą, bo było coś nie tak. Ale teraz już jest ok, wyręcza mnie w wielu rzeczach. Oboje jesteśmy na zwolnieniu i jest bardzo sympatycznie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów