Strona 561 z 724
Pokaż wyniki od 5,601 do 5,610 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Illusive, oby Twoja druga ciąża była spokojniejsza Moja córka też była o tydzień większa i zaczęłam rodzić równo tydzień przed terminem. Może urodziłabym szybciej, ale ostatni tydzień przeleżałam plackiem na patologii, bo na wizycie kontrolnej lekarz mówił, że brzuch twardy i w każdej chwili może się zacząć. To był najnudniejszy tydzień w moim życiu :/ I jeszcze tęsknota za synkiem - omal się tam nie posypałam

U mnie dwie ciąże były ze spinającym się często brzuchem i skurczami. Dopiero teraz nic mi nie dolega w tym kontekście.
    Zabawne, zawsze myślałam, że każda kolejna ciąża jest cięższa, bo kobieta jest starsza siłą rzeczy, a ja widzę u siebie odwrotną tendencję. I żebyście wy tego doświadczyły już w kolejnej ciąży

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Do 23 to nie pamietam kiedy wytrzymałam! U mnie 21 a ja już spie ale wstaje przed 7 do pracy.
    Mi z kilkanaście razy dziennie twardnie brzuch a magnez biore... Kurcze teraz sie zastanawiam czy to napewno normalne? W środe ide na te trzecie prenatalne wiec zobacze co mi powie.
    Ilusive ja czuje takie pieczenie w nocy jak musze wstac do ubikacji czasami to aż ból jest i wydaje mi sie ze to pecherz... Ale moze mi sie tylko wydaje:/
    A powiem Wam że jestem szczesliwa bo mam ciuszki wyprane dla naszej kruszynki skorzystałam z pogody i wziełam sie wczroraj za to az cztery pełne pralki! Teraz czeka mnie urządzanie pokoju no i to nieszczesne pracowanie... Cały czas myśle ze jeszcze duzo zostało a kolezanki mnie strasza zrob to za wczasu bo roznie bywa itd... A Wy jak myslicie?

Member Awatar Renata&Dominisia
    O mnie
    Data
    09.08.2017
    maminka3, zapytam Ciebie jako doświadczonej mamy :-) pamiętasz w którym tygodniu Ci się dzieciątko ustawiło główką do dołu?

Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Data
    09.08.2017
    A moja malutka też jest o tydzień wieksza

O mnie
    Data
    09.08.2017
    Golka1333, ja jeszcze nie poprane, nie poprasowane, największe rzeczy jak łóżeczko i wózek z fotelikiem nie zakupione, mam zamiar zrobić to do końca czerwca, czyli około miesiąc przed terminem co by miejsca mi nie zajmowały a ubranka nie zdążyły się zakurzyć ;-)
    Zakupiłam za to wszystkie drobne rzeczy: a) apteczne tj. medykamenty do pupci, pępuszka, oczek, maść do brodawek, b) do szpitala tj. koszule do karmienia, majtki poporodowe, podkłady itp. c) do pielęgnacji: wanienka, ręcznik, obcinaczki, pieluszki tetrowe no i do spanka mam śpiworek, prześcieradła, zestaw (kołderka+poduszka) do wózka, wszystkie ubranka też skompletowane (pajace, body, półśpiochy, kaftaniki itd).

Pozostało do kupienia niewiele: pampersy (kupię Pampersy i Dady, przetestuje które się bardziej sprawdzą), termometr, coś do mycia (czekam na zajęcia dotyczące pielęgnacji bo jeszcze nie zdecydowałam się na konkretną firmę ale pewnie będzie to HIPP albo babydream) no i obowiązkowy Miś Szumiś ;-)

O mnie
    Data
    09.08.2017
    Aaaa i zastanawiam się jeszcze nad sprzętami takimi jak podgrzewacz, laktator.. Dla jednych konieczne, dla innych zbędny wydatek, ciężko przewidzieć czy karmienie będzie przebiegało prawidłowo i czy te rzeczy będą potrzebne, jak Wy do tego podchodzicie? Kupować od razu czy lepiej z tym poczekać? :-)

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Motka Zobacz posta
    Lekarze (nie wszyscy) tylko potrafia nastraszyc, po połowkowym USG płakałam 2 dni! ech...

Burzujka to co masz w planach, ze bedzie taki wyczerpujący weekend?
    Jutro mam koncert spiewam w chorze i jutro mamy taki coroczny koncert zakanczajacy sezon. Wiec od rana proby, potem koncert w niedziele od rana jade na kurs (jestem asystentem wykladowcy na kursach montessori) i w tym samym czasie moje przedszkole organizuje festyn rodzinny, wiec nie moze mnie na nim zabraknac... takze od samego rana do wieczora bede w ruchu...
    Lubie takie weekendy i poniekad czekam na niego, ale boje sie troche tych twardnien...! Dlatego dzis odpuscilam sobie i leze caly dzien i w poniedzialek tez bede lezec.

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Golka1333 Zobacz posta
    Do 23 to nie pamietam kiedy wytrzymałam! U mnie 21 a ja już spie ale wstaje przed 7 do pracy.
    Mi z kilkanaście razy dziennie twardnie brzuch a magnez biore... Kurcze teraz sie zastanawiam czy to napewno normalne? W środe ide na te trzecie prenatalne wiec zobacze co mi powie.
    Ilusive ja czuje takie pieczenie w nocy jak musze wstac do ubikacji czasami to aż ból jest i wydaje mi sie ze to pecherz... Ale moze mi sie tylko wydaje:/
    A powiem Wam że jestem szczesliwa bo mam ciuszki wyprane dla naszej kruszynki skorzystałam z pogody i wziełam sie wczroraj za to az cztery pełne pralki! Teraz czeka mnie urządzanie pokoju no i to nieszczesne pracowanie... Cały czas myśle ze jeszcze duzo zostało a kolezanki mnie strasza zrob to za wczasu bo roznie bywa itd... A Wy jak myslicie?
    O to szybko sobie to juz popralas
    ja czekam jeszcze i moze z poczatkiem lipca zaczne prac bo chce zeby bylo na maxa swiezo uprane
    Z wyprawka to zostal nam fotelik (maz mnie wczoraj poinformowal, ze zostanie zakupiony po narodzinach dziecka bo jest jakis durny przesad, ze nie mozna miec wszystkiego kupionego przed porodem!!! Serio sie pytam?! No ale coz...), czekamy na lozeczko od mojego brata a poza tym juz wszystko mam.. dla siebie do porodu tez juz wszystko gotowe, ciuszki, apteczne rzeczy wszystko gotowe, czeka..

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Renata&Dominisia Zobacz posta
    Aaaa i zastanawiam się jeszcze nad sprzętami takimi jak podgrzewacz, laktator.. Dla jednych konieczne, dla innych zbędny wydatek, ciężko przewidzieć czy karmienie będzie przebiegało prawidłowo i czy te rzeczy będą potrzebne, jak Wy do tego podchodzicie? Kupować od razu czy lepiej z tym poczekać? :-)
    Laktator kupilam bo zamierzam uzywac - miesiac po porodzie wracam na trzy godzinki dziennie do pracy i tatus bedzie z mlodym. Poza tym, w szpitalu moze sie przydac.
    Podgrzewacz - nie... jestem nastawiona na karmienie piersia. Oczywiscie moze sie nie udac... wiec wtedy bedziemy kombinowac.

O mnie
    Golka odnosnie twardnienia brzucha, moze to przez to, ze pracujesz jeszcze?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów