Strona 560 z 724
Pokaż wyniki od 5,591 do 5,600 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Martwi mnie twardy brzuch wieczorami mimo ze większość dnia leżę i biorę luteinę i magnez. Ok 18:00 jestem już dentka. Wstanę robić kolacje i się umyć i ledwo już chodzę. Martwię się czy przez to szyjka mi się nie skraca. A odkąd wiem o Mamieginekolog to w ogóle mam jakaś deprechę

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Motka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    Wsumie to ja jeszcze nie wiem jak powinny wygladac skurcze, ale czytalam kiedys ze juz sie moga pojawiać. To takie przygotowanie jakby. Ale tez mialam parae razy tak że brzuch sie zrobil twardy i czułam sie... dziwnie. Nie bolał mnie ale takie nieprzyjemne uczucie. I czytałam ze wszystko sie rozciąga. Ja generalnie jestem na wczesiejszym etapie niz Wy bo termin mam na 30 dopiero. U Was moze już bardziej zaawansowane jest wszystko.

Mi się swietnie spi! Chociaz z pozycja ciężko czasem i krzyże bolą ale uwielbiam teraz ten czas ze mozna otworzyc okno i taki przyjemny chłodek wpada. Ale jak zawsze wstawałam koło 9 tak teeraz 7:30 i pobudka, ale o 23 juz nieprzytomna jstem

Ilusive glowa do góry! Mnie tez zmartwiła ta wiadomość... tak się zawsze wydaje: minie 3 miesiace i bedzie wszystko git, a nieszczescie może przyjsc w kazdej chwili... Ale trzeba byc dobrej mysli! Mamy wkoncu nasze pociechy w srodku! :*

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Z tym twardnieniem brzucha to ja tydzień temu miałam kryzys. Nawet na ip byłam, W karcie mam wzmożone napięcie mięśnia macicy. To nie bolało tlyko dawało takie dziwne uczucie dyskomfortu. Ciągnęło mnie. Nie mogłam się wyprostować. Szyjka była cała. Teraz nie wiem dowiem się za półtora tygodnia bo już jest lepiej. Lekarz kazał brać nospę i magnez 3 razy dziennie co 8h. Leżałam do niedzieli, poniedziału. We wtorek w końcu się ruszyłam, było jakby lepiej. Ale wciąż miała wrażenie, że ten brzuch twardy- to już pewnie moja głowa działała. I poszłam do położnej. Wytłumaczyła, że teraz brzuch rośnie najszybciej, że to mięsień i musi być twardy, jak się leży to każdy mięsień jest miekki. No i uposkoiła mnie i jakby brzuch jest miększy Skurczy jako tako chyba nie czuję. Ale ten lekarz na ip to mnie nieźle nastraszył przedwczesnym porodem :/

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ah ci lekarze :/
    Mnie twardnieje brzuch, ale kilka skurczy na dzien to jest norma.
    Wczoraj sie troche przeforsowalam czego efektem jest to, ze od eczoraj znoe mam czeste twardnienia..:/ a przede mna intensywny weekend. Nic, bede lezec tyle ile sie da, najwyzej po weekendzie bede nadrabiac lezeniem

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Member
    Motka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    Lekarze (nie wszyscy) tylko potrafia nastraszyc, po połowkowym USG płakałam 2 dni! ech...

Burzujka to co masz w planach, ze bedzie taki wyczerpujący weekend?

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Wyobrażam sobie dziewczyny, co przeżywacie przez te skurcze i twardnienia brzucha :/
    Nie da się o tym nie myśleć, wiec nie będę pisać, żebyście wrzuciły na luz, ale mogę Was pocieszyć, że mimo iż już do samego porodu tak się będziecie czuły, to raczej przedwcześnie nie urodzicie, bo wcale tak często sie to nie zdarza, chyba że 37 - 38 tydzień, ale to już normalnie. Aaa, i taka ciekawostka - bardzo często pierworódki noszące pod serduchem dziewczynkę rodzą wcześniej, właśnie te 2 - 3 tyg szybciej

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Ja śpię super! A ostatnie tygodnie zmieniłam tryb odpoczynku, tzn. kładę się ok 23 i wstaje o 8 - jestem mega wypoczęta cały dzień

DeDe, przy cc też dają do wyboru lewatywa, czopek lub nic, jeśli się już wypróżniło. Jeśli będziesz miała taką potrzebę, bez względu na rodzaj porodu, to naciskaj na lewatywę, bo masz do niej prawo. Ja wiem, że położne są przyzwyczajone do różnych wpadek, ale po co nam dodatkowy stres w czasie porodu. Dla mnie to trochę upokarzające, tak myślę, więc gdybym chciała i musiała, to wzięłabym lewatywę.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Maminka Ty pewnie przy trzeciej ciąży nie odczuwasz aż takiego dyskomfortu bo Twoja macica wie co robić. Czyli jest szansa ze przy drugiej ciąży będzie lepiej?

No właśnie ja mam dziewczynkę w brzuszku i jest od początku większa o tydzień

Anulka ja o każdym pobolewaniu mówię swojemu lekarzowi i z reguły mnie uspokaja, a to ze więzadła, a to ze spojenie. Ostatnio dwa razy zapiekło mnie pod brzuchem, raz przy wysiadaniu z auta a drugi raz przy wstawaniu po dłuższym siedzeniu. Jutro z nim będę o tym rozmawiała.

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Ilusive, znieczulenie w rdzeń lajtowe, zero bólu, ja nawet nie wiedziałam kiedy się wkłuli igłą, miałam prosta operację na stopę, za to potem jest śmieszne uczucie bo puszcza stopniowo w dół, przy tym mocno mrowi, mi było zimno przeraźliwie, bo jak nie czułam nóg to i zimna, a potem zaczęłam czuć
    Ogólnie to się tego akurat w ogóle nie boję
    Powodzenia na wizycie

Ja tam już nie mam takich nerwów co w pierwszym trymestrze, czuję ruchy i to mnie uspokaja, czasem mi brzuch twardnieje ale w granicach normy, biorę magnez i git

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów