Strona 558 z 724
Pokaż wyniki od 5,571 do 5,580 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cajafuerte ja tez jutro jade z mezem wozki ogladac mozliwe ze juz jutro zapadnie decyzja i cos zamowimy...!
    Kroliska no bo na prawde dlugo Cie nie bylo! Teraz juz prosze zostac i sie odzywac
    My dzis do kina poszlismy na straznikow galaktyki () i mlody w brzuchu takiego dostal fizia (pewnie od tego, ze bylo strasznie glosno) ze az caly brzuch mi chodzil! I to przez caly film!

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Urszulsien

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    U mnie w szpitalu nie potrzeba mieć planu porodu, dodatkowo szpital oferuje ubranka, trzeba mieć jedynie swoje na wyjście. U nas mówili, że wyjść można w każdym momencie, ale zazwyczaj już nie można wrócić z powrotem na salę.

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    U mnie w szpitalu też jest lista rzeczy potrzebnych do porodu.
    Oczywiście, można mieć więcej drobiazgów albo zrezygnować z niektórych rzeczy jeśli jest możliwość (mój szpital daje np. koszule do karmienia i położne same to polecają, bo można zmieniać je i co godzinę, ale jak ktoś chce chodzić we własnej to proszę bardzo). A położne i tak pytają o każdą pierdołę, czy coś mogą, bo kobiety przychodzą z wielkimi walizami jak na wyprawę półroczną na drugi koniec świata i WSZYSTKO mają swoje, to pielęgniarki same nie wiedzą, co maja robić :P

Szpital, w którym rodziłam synka nie prowadził dokumentacji planu porodu. Z córką wypełniałam go 2 tyg przed porodem, ale zauważyłam, że ten plan można sobie hmm między kartki włożyć - nikt na to nie patrzy I tak o większości decyduje lekarz dyżurujący i położne. Choć opieka super, na nic nie narzekam.

Wiele kobiet chce lewatywę, bo daje im to komfort psychiczny, a nie jest bolesne i jakieś nieprzyjemne. Ja nigdy nie musiałam, bo z emocji sam mi się organizm oczyszczał. Zresztą, mam w razie czego czopek glicerynowy, bo chcę sama załatwić tę kwestię bez pomocy osób trzecich, ale gdybym musiała, to bym wzięła lewatywę.

Member
    Motka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    Dziewczyny ja to jakis wewnetrzny spokoj mam i wogole sie tak zachowuje jakbym w ciazy nie była tzn czuje dzidka,ciesze sie ogromnie ale zyje jeszcze terazniejszoscia. Nie mysle ani o porodzie ani o wozkach o niczym Teściowej nawet powiedzialam zeby nic mi jeszcze nie kupowała, bo ona bardziej to przezywa jak ja Owszem wiem, ze cos mi sie dostanie po kuzynce np łózeczko, takze tak na spokojnie do tego podchodze. Na pewno niczego w sklepach nie zabraknie

Powiedzcie mi, bolą Was krzyże? kurcze w nocy to ciężko mi z boku na bok sie przekrecic, zreszta mam mini stresa bo najlepiej spac z lewym boku, ewentualnie na prawym a ja czasem na plecach spie mam nadzieje ze dzidekowi sie przez to nic nie stanie

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Nie stresuj sie tymi pozcyjami spania bo na gorzej Ci to w yjdzie
    Mój organizm jakoś sam się przestawił na spanie nie na brzuchu, a myślałam, że będzie ciężko. Ogólnie najwygodniej jest mi spać na boku i aż sama się dziwię, że udaje mi się to przez pare godzin. Jednak budzi mnie zdrętwiała ręka. Na plecy też czasem się obrócę, ale wtedy budzi mnie ogromny ból pleców. Organizm sam mówi, gdy coś jest nie tak

Też mnie budzi zdretwiala ręką... Nie lubię tego. Wogole jakaś ciężka noc mam za sobą. Bolał mnie brzuch, tak jakby Mała pokopała mi żołądek i co godzinę budziłam się do toalety
    Jeżeli chodzi o spanie na plecach to mam zakaz od moich lekarzy. W wysokiej ciąży może być ucisk na żyłę główną. Polecili mi włożenie maskotki, piłeczki pod prawą łopatkę. Jak się przekładam na plecy to maskotka mi przeszkadza najbardziej zalecany jest lewy bok

Member
    Motka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez enkrateia1 Zobacz posta
    Też mnie budzi zdretwiala ręką... Nie lubię tego. Wogole jakaś ciężka noc mam za sobą. Bolał mnie brzuch, tak jakby Mała pokopała mi żołądek i co godzinę budziłam się do toalety
    Jeżeli chodzi o spanie na plecach to mam zakaz od moich lekarzy. W wysokiej ciąży może być ucisk na żyłę główną. Polecili mi włożenie maskotki, piłeczki pod prawą łopatkę. Jak się przekładam na plecy to maskotka mi przeszkadza najbardziej zalecany jest lewy bok

Tez wlasnie myslalam o jakiejs maskotce, dobry pomysł
    a odnosnie siku ja 2 noce temu caly czas chodzilam do toalety, chyba własnie to zasługa Malenstwa

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Renata&Dominisia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    U mnie problem spania na plecach rozwiązują zabawki psa w łóżku, wszędzie ich pełno, sunia znosi jak nie kość to piłkę, przy każdym obrocie na coś trafię i przypomina mi się, że na pleckach nie wolno ;-)
    Odkąd pomiędzy podciągnięte nogi wsadzam większą poduchę pozbyłam się problemów z bólem krzyża, który dawał mi o sobie znać zaraz po zejściu z łóżka. Ponoć kręgosłup wtedy odpoczywa, albo to tylko zbieg okoliczności :-) Co prawda jak dłużej postoje w kolejkach albo za bardzo poszaleje ze sprzątaniem to się i tak odzywa ale to już nie to samo co wcześniej ;-)

Junior Member
    Mommy<3

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-21 zobacz kalendarz
    Podobno w moim szpitalu plan porodu jest respektowany, przynajmniej tak twierdzi położna. A co do spania to często się zapominam i kładę się nie plecach, nieraz zapomnę i leżę chwilkę na brzuchu i jak poczuje ruchy małej to szybko zmieniam pozycję. Jak do tej pory nie towarzyszą mi żadne bóle pleców i ze spaniem na szczęście też nie mam problemów Oby tak do końca

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    A ja spie glownie na plecach bo tak mi najwygodniej i lekarz powiedzial ze skoro nie odczuwam zadnych dusznosci to wszystko jest ok i moge tak spac. Sluchajcie z tym spaniem to nawet mamaginekolog mowila ze to jest jedna z tych przestarzalych teorii juz obalona jakis czas temu. Wiec nie stresujcie sie i spijcie jak Wam jest najlepiej sluchajac wlasnego ciala!

Pochwale sie, kupilismy dzis wozek
    W sumie to zamowilismy i bedzie do 4 tygodni ale zdecydowalismy sie dlatego, ze dzis z okazji dnia dziecka bylo jakies 300zl taniej
    Nooo i ja - wielka przeciwniczka mydelniczek, bede miala mydelniczke
    Na szczescie tylko bede sie z nia pokazywac przez pol roku, potem spacerowka ufff
    Wybor padl na anex sport porownalam sobie z nim inne wozki i wygral... plus promocja i mamy..

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów