Strona 557 z 724
Pokaż wyniki od 5,561 do 5,570 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Z mojego doświadczenia najlepiej po porodzie mieć pajace
    Najszybciej, najłatwiej, najwygodniej
    Poza tym to lato - nie ma co przesadnie opatulać dziecka.
    Ja miałam 3 pajace i 3 pary body na krótki rękaw + skarpetki. Były niemiłosierne upały, więc pajaca córka miała na sobie kilka godzin i przez cały pobyt tylko body na krótki. Mąż nie musiał nic dowozić. O synku nie piszę, bo rodziłam w szpitalu gdzie sami ubierali dziecko w swoje ciuszki i tylko na wyjście trzeba było mieć własne

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    cajafuerte, my też nie mamy wybranego imienia dla córeczki.
    Jeśli dalej będę tkwić w takim impasie, to chyba będzie bezimienna

Ja tez mam w domu cukrzyka, mąż wstrzykuje insulinę od 4r.ż. Na szczęście ta ciążowa przechodzi i na pewni dasz radę się pilnować! 3 mam kciuki!

My imię dla córki wymyśliliśmy zaraz po tym jak się poznaliśmy chyba oboje jyz wiedzieliśmy ze będziemy tworzyć kiedyś rodzine Alicja pochodzi od zespołu który razem często słuchaliśmy Alice in chains

Zaczelam powoli przepatrywac rzeczy co wziac do szpitala i jestem przerazona! Tego co moze sie przydac jest od groma a z drugiej strony potem odkladam to bo wkoncu cieplo bedzie wiec nie ma co brac tego duzo. Eh macie dziewczyny jakas liste co bierzecie ze soba do szpitala dla siebie i dzieciatka?

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    ja nawet o tym nie myślę. Nie mam pojęcia jak się za to zabrać. Póki co jutro jedziemy wózki oglądać więc może lawina ruszy chociaż tydzien temu, jak miałam problem z brzuchem to stwierdziłam, ze taką szpitalną torbę dla siebie musze mieć w razie kryzysu. A z pogodą może być róznie przecież sierpień to albo niemal 40 albo ledwo 20 stopni.
    Póki co skupiamy się na remoncie salonu. Chcemy skończyć wszystko przed dzidziusiem, a jeszcze wycyklinowanie podłog nam zostało, które musimy w lipcu zrobić, żeby wszystko ładnie wywietrzało, bo do teściów z sarenką na kilka nocy nie mam zamiaru iść!! BRR...
    Zaczęłam się rejestrować do klubów producentów artykułów dla dzidziusiów, przesyłają jakieś paczki, próbki. Jakie znacie?

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Cześć! Jak się trzymacie dziewczyny? Mam nadzieje że zdrówka dopisują wam i waszym maluszkom.

U mnie już ciąża donoszona, skończyłam 37tc i czekamy na maluszka bo jeszcze w dwupaku.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Agnes91 Zobacz posta
    Zaczelam powoli przepatrywac rzeczy co wziac do szpitala i jestem przerazona! Tego co moze sie przydac jest od groma a z drugiej strony potem odkladam to bo wkoncu cieplo bedzie wiec nie ma co brac tego duzo. Eh macie dziewczyny jakas liste co bierzecie ze soba do szpitala dla siebie i dzieciatka?
    W szpitalu w którym zamierzasz rodzić dadzą ci listę co masz wziąć.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Dokładnie, ja tez mam listę ze szpitala i z tego co wiem to w każdym jest inaczej także sprawdźcie w swoich szpitalach liste
    U mnie jest tak:
    Dokumenty:
    -karta ciąży
    -dowód
    -karta chipowa
    -wyniki badań
    Do porodu:
    -koszula
    -pomadka do ust
    -woda mineralna
    -czekolada
    -obuwie zmienne dla osoby towarzyszącej
    Po porodzie:
    -podpaski
    -jednorazowe majtki
    -koszule do karmienia
    -szlafrok
    -kapcie
    -przybory toaletowe
    -termometr
    -sztućce, kubek
    -podkłady na łóżko
    Dla dziecka:
    -pampersy
    -chusteczki
    -pieluszki tetrowe pare sztuk
    -maść np bepanthen

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    He he Burzujka dokładnie!! Jakby mnie tu wieki nie bylo..

Junior Member
    Mommy<3

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-21 zobacz kalendarz

Question

Macie gotowe plany porodu? Ja jak widzę pytania to nie wiem sama co odpowiedzieć. Osoba towarzysząca może wyjść w dowolnym momencie jeśli tego będziemy chciały? I lewatywa przed porodem? Nie lepiej nie jeść w trakcie? Te pytania mi namąciły w głowie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów