Strona 551 z 724
Pokaż wyniki od 5,501 do 5,510 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Weekend taki piękny to i cisza
    Jak ja bym się chciała poopalać. dobrze,że mam karnacje ciemną i łapie mnie szybko. Ale jak posiedziałam na słońcu w weekend, to po 15-20 min. tak mi gorąco,że nie dam rady. i małej w brzuchu chyba też bo fika wtedy. I musiałam uciekać w półcień.
    Ten weekend na wsi spędziłam z rodzicami i babcią, bo mąż w pracy. Wyleniłam się, nawdychałam powietrza i mama mi foto zrobiła ładne
    A i miałam pogrzeb kury Zdechła po 10 latach! Chłopaki zakopali ją pod wierzbą w asyście psa, który chciał oblizywać zdechłą kurę. Zdrowaśkę prawie odmawiali nad nią. Generalnie wesoło było tylko kury szkoda.

2. dzieckozakupy.pl
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    A to foteczki z weekendu Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	18740100_1337195693000517_2087648491972145694_n.jpg
Wyświetleń:	102
Rozmiar:	49.1 KB
ID:	101038Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	18742070_1337264492993637_1517778479_n.jpg
Wyświetleń:	90
Rozmiar:	90.1 KB
ID:	101039

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Och taki piękny weekend był, mój w łóżku, ale mam wrażenie, że jest lepiej czuję takie zmęczenie macicy, brzucha, jakbym narobiła się brzuszków. Ale mówię sobie, że mój brzuch to jeszcze malutki, więc pewnie teraz nadrabia zaległości i stąd te dolegliwości. Dzisiaj jeszcze daję sobie dzień w łóżku, a jutro wizyta u diabetologa. Stresująca, bo nie jestem zapisana, ale pani w rejestracji kazała przyjść, lekarz na pewno przyjmie. Z tym, że boję się starych dewot które zabiją mnie wzrokiem. Jak to piszę, to serce szybciej mi bije. Jak coś pójdzie nie tak, to będę zachodzić się z płaczu, co ostatnio jest dość nagminne u mnie. I to nie jest tak, że sobie płaczę, ja się zachodzę, powietrza nie mogę złapać. Z głupot, ze wzruszeń, ze złości. Wczoraj tak sobie leżałam i leciała nasza piosenka, przyszedł mąż przytulił się i razem płakaliśmy trochę chyba obydwoje się stresujemy całą tą sytuacją.
    Mam wrażenie, że malutka to sobie w brzuch istny rollercoster urządza. Raz czuję ją na dole, raz z prawej strony brzucha. Innym razem równocześnie z lewej i prawej strony brzucha. Wypina się wygina. I ma czkawkę. Chyba z 5 razy dziennie. Rano po moim siku, potem po śniadaniu, potem po obiedzie, jakoś późnym popłudniem i po kolacji. Ale To dobrze świadczy. I wczoraj obydwoje słyszeliśmy serduszko przez stetoskop! CIcho, ale było słychać, że to to. Dziś już nie mogę namierzyć.
    Denerwuje mnie podejście członków rodziny. Nie mogą zrozumieć, że muszę leżeć. A to chcieli, żeby ich zawieźć i zabrać z imprezy. A to, ze jest 24 stopnie w cieniu i czy nie jedziemy nad jezioro. Nosz Boże kochany. A moja matka, nie wiem ona ma chyba jakieś zboczenie na punkcie mojej wagi. Powiedziałam, że lekarz kazał leżeć do poniedziałku a ta do mnie, że to leż a od poniedziałku masz lazić. Chyba boi się, że będę gruba. Nie wiem. Cały czas mi gada, że jedz umiarkowanie, bo chyba nie chcesz wyglądac jak X lub Y po ciąży? I cały czas pyta ile przytyłam. Ale trzeba się wyciszyć
    Słyszałam, że jest gorąco na dworze, u mnie w mieszkaniu przyjemny chłodek, leżę pod kocykiem i jest w sam raz Mam nadzieję, że taka temperatura utrzyma się do 24 sierpnia ale pewnie zaraz mury się nagrzeją i nie będzie już tak fajnie.
    Mam nadzieję, że przyszły weekend będzie wspaniały, bo zaliczam go do tych urodzinowych. I będę miała urodziny dokładnie tego samego dnia tygodnia w którym się urodziłam o 10.42. Mam nadzieję że malutka zrobi prezent mamusi i da spokój ze stresowaniem mnie
    Och jest dużo lepiej
    Zielona, cudownie. Zazdraszczam korzystania ze słońca!

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cajafuerte leniuchuj i się nie przemęczaj, a resztę olej, skoro zapominają że w ciąży nie lata się jak torpeda. Zwłaszcza,że masz leżeć i odpoczywać. A kierowcę obwoźnego niech sobie znajdą gdzie indziej. Mi jest ciężko w samochodzie w 1 pozycji wytrzymać dłużej niż godzinę jazdy. Zwłaszcza,że mała ma fazę rozpychania się wszędzie i non stop się przeciąga, a razem z nią moje narządy

Ja w pracy mam cień, słońce nie sięga mojej strony w ogóle i nie nagrzewa salonu. To można przesiedzieć i chociaż zza szyb popatrzeć na piękny dzień.
    A popołudniu spacerek w słońcu, może się poopalam chwilę jak dam radę.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    A przypomniało mi się, a propo tego, że niektórzy zapominają że w ciąży nie robi się wielu rzeczy mimo,że człowiek czuje się super dobrze.
    Siostra męża zapraszała na ślub. I po weselu poprawiny w domu robią. I mówią, że na ogródku grill, obiadek i potem kajaki i coś. TAK...KA-JA-KI. No uśmiałam się z wrażenia

Pokrzywno! Wyglądasz kwitnąco!

Cajafuerte Ty gadzie! Przez Ciebie tez poleciały mi łzy nad jajecznicą bo się wyczułam jak przeczytałam ze razem sobie popłakalyscie! ja tez z tych płaczliwych tylko często bez powodu poprostu mówię mężowi ze chce mi się płakać i płacze a on mnie rozśmiesza no kabaret!

Co do leżenia ja z niskim ciśnieniem unikam upałów i tez staram się dużo leżeć na bokach bo lekarz poradził. Tylko ja mam taka sytuacje ze mąż pracuje do 18:00 i muszę sobie coś ugotować żeby zjeść coś wartościowego wiec często stoję przy garach i potem twardnieje brzuszek a jak Wy radzicie dobie z posiłkami?

Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Zielona Pokrzywa ślicznie wygladasz!! Ja tez wczoraj korzystałam ze słonca ale raczej w cieniu bo nos mam tak spalony ze az strupy sie zrobiły a jestem ciemnej karnacji chyba to przez te hormony bo nogi mi wczoraj tez spalilo! Jakas masakra albo to slonce jakies ostre jest :/
    Cajafuerte odpoczywaj leż i naciesz sie spokojem jeszcze niech sobie taxi zamowia jak chca gdzies jechac

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Sory za błędy stylistyczne, głupi telefon wszystko poprawia na opak.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Chyba te słońce jest jakieś palące na maksa. Wiosny nie było, od razu lato przyszło i organizm jest szoku. Dodać do tego ciążę i gotowe szaleństwo

Ja gotuje sobie sama bo uwielbiam to, albo idę kupić coś z sąsiedniego bufetu (obok pracy mam szkołę kulinarna i mają bufet) i kupię lunch albo zupę.

Cześć dziewczyny. Zazdroszczę udanego weekendu. U mnie dziś poremontowe sprzątanie... Weekend był dla mnie mega stresujący. Nie dość, że remont to jeszcze zwiał mi pies i straż miejska odwiozła go do schroniska. Musiałam go odebrać i płakałam jak bóbr jak patrzyłam na te wszystkie biedne zwierzaki tam. Do tego dzis drugi pies od 3 w nocy mi wymiotuje, bo podrażnił sobie przewód pokarmowy. Normalnie masakra!
    A jakby tego było mało to od dziś leci mi siara, powiedzcie czy wam też najpierw leciała tylko z jednej piersi?
    Ech, stresuje mnie ostatnio wszystko...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów