Strona 550 z 724
Pokaż wyniki od 5,491 do 5,500 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Tusziba, cale szczescie ze wszystko
    Z Wami dobrze!
    Cajafuerte, tez taka jestem i rozumiem Cie doskonale...! Co do glaskania brzucha to tez ostatnio przez te skurcze przestalam to robic ale w zamian za to po prostu klade reke na brzuchu, zeby maluch czul mimo wszystko ta bliskosc

Maz mi zrobil wczoraj zdjecie na plazy w samym stroju kapielowym i jak zobaczylam to zdjecie to sie przerazilam! Jaki ze mnie juz sie wieloryb zrobil!!!

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Famirabelka dziekuje a czy trzeba jakomś maśc na brzuszek na kolki? Czy to zbedne znowu? Bo jedni mowia lepiej miec drudzy ze nie używali i juz głupia z tego wszystkiego jestem:/
    Położna mówiła ze do pupy ponoć linomag najlepszy?

Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Dziewczyny cale szczęscie ze jest wszystko ok!! Ze wcześniakiem wcale nie jest tak łatwo:/ Ale My wszystkie jestesmy silne i donosimy do końca)) trzeba być dobrej myśli

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Dzieki Maminka za radę z tym wyrazem....okropny był ten wczorajszy dzień...dzis już się psychicznie wiele lepiej czuje...bo wczoraj to makabra...

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Ja tak ciąglę leżę w tym łóżku. Jak leżę jest ok, jak wstaję to się twardo robi, ale to już może mój mózg tak działa ze stresu. Czuję takie stresowe ściśnięcie w brzuchu, staram się nie myśleć o tym, ale same wiecie, że ciężko. Dodatkowo czuję super mokrość w majtkach. Nie wiem czy tu upławy czy mocz czy nie daj Boże wody płodowe. Nie wiem jak je poznać. Już miewałam w majtkach mokro i wiedziałam, że to upławy, a teraz lekka panika i miliard myśli na godzinę. Wydaje mi się, że to upławy i mogę popuszczać podczas kichania bo dużo kicham. W czwartek wszystko było ok, zamknięte i twarde, więc powinno być wszystko ok?
    Czym się zająć żeby nie myśleć o tym tak dużo?

O mnie
    Obejrzyj sobie cos - serial jakis dobrze wciagajacy albo rownie dobrze wciagajaca ksiazke! Rozumiem Cie doskonale... a dostalas luteine dopochwowo? Mi dali i mam uplawy wlasnie z tym zwiazane. A jak dluga mialas szyjke w czwartek? Powinno byc ok! Pamietaj, ze pewnoe Twoj stres tez spina Ci brzuch...!

Tusziba, super wieści bardzo się cieszę, że to tylko fałszywy alarm.

Cajafuerte, leż i odpoczywaj, do lenistwa też można się przyzwyczaić nasze obawy, lęki też powodują twardnienie brzucha. Po wizycie, po dobrych inf, brzuszek u mnie zawsze miękki, a przed różnie bywa. Proponuję, abyś sprawdziła jeszcze te upławy. Warto zrobić posiew z szyjki i posiew moczu, aby wykluczyć infekcję.

A ja dzisiaj byłam na wizycie. Z malutką wszystko dobrze, wymiary prawidłowe, wazy już ponad kilogram. I wreszcie doktorowi udało sie zrobic malutkiej sesję fotograficzną, bo wcześniej nie chciała współpracować

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Dziewczyny mam takie pytanko. Czy was też boli wokół pępka? Najlepiej jak leżę ale gdy dotknę to nawet gdy leżę to boli. A podczas chodzenia ciągle czuje ból

Anulka mnie często boli i zrobiła się tam b cienka skóra i biała otoczka. To raczej normalne. Smaruj dużo te miejsce i noś wygodne ubranie.

O mnie
    Witajcie dziewczyny poweekendowo!
    Ja juz wrocilam do szarej rzeczywistosci... ale wakacje wyjatkowo udane byly (moze dlatego, ze z swiadomoscia, ze to ostatnie we dwoje..!) skora opalona mocno, a dusza zregenerowana
    Jak tam u Was?? Cisza straszna!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów